dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

299 390 zł61 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Wyjątkowy projekt, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

250 978 zł51 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm. Wysoki standard, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Poręba

Poręba,Lublin

360 150 zł74 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

**** atrakcyjna lokalizacja**** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Poręba

Poręba,Lublin

293 510 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Poręba

Poręba,Lublin

204 869 zł42 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

****** atrakcyjna lokalizacja ****** Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Park w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin oddania budynku to koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

261 170 zł53 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Poręba,Lublin

237 650 zł48 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim. Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

310 660 zł63 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Węglin,Lublin

147 965 zł29 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Węglin,Lublin

147 965 zł29 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Poręba

Poręba,Lublin

383 670 zł78 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Węglin,Lublin

149 985 zł30 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Poręba

Poręba,Lublin

284 739 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Poręba

Poręba,Lublin

232 750 zł48 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Poręba,Lublin

174 400 zł35 m² 4 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,95m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 16,50m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

310 660 zł63 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

166 110 zł34 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Poręba

Poręba,Lublin

244 020 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Poręba

Poręba,Lublin

284 200 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015