dowolna

Nowe mieszkania Lublin

627 ogłoszeń

627 ogłoszeń

497 842 zł42,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

564 876 zł55,38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym parterze. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II kwartał 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł69,15 m² 9 761,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,15 m2 na I piętrze/i na nowym osiedlu dzielnicy Czechów - Choiny. Wystawa okien wschód, zachód. Zestawienie pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

646 688 zł57,74 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł56,74 m² 9 693,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem Twoje wymarzone mieszkanie! Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta, której nie możesz przegapić! Mieszkanie: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

506 300 zł49,16 m² 10 299,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na kwiecień 2026 rok! południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

500 375 zł45,53 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny design i prestiż Twoje 45 m na Nowym Czechowie! Szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl z domowym spokojem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

546 415 zł37,02 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 37,02 m , II piętro, z balkonem Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

471 523 zł43,70 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Koncertowej. Inwestycja już odebrana, mieszkanie gotowe do wykończenia. Mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

331 250 zł26,50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta mieszkania Planowany termin oddania do użytku- II kwartał 2026 roku. Stan deweloperski, zakup z rynku pierwotnego bez podatku pcc. Sprzedawane mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

245 520 zł20,46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podana cena jest ceną netto. Zakup bez prowizji od Kupującego. Cena brutto 14 760,00 / m2 fv 23 % - możliwość odliczenia podatku vat Na Sprzedaż Apartament w inwestycji zeus apartments, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

400 840 zł36,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem z w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: I/II.

Szczegóły ogłoszenia

414 400 zł36,45 m² 11 369 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 36,45 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

659 500 zł61,77 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 13 Maja 2026r. Włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

347 352 zł34,77 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

629 257 zł57,73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 3 pokoje z tarasem - 57,73 m Szukasz nowoczesnego mieszkania z dostępem do własnej przestrzeni na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

458 438 zł41,68 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,62 m² 12 378,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 3/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

503 999 zł43,34 m² 11 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Apartament 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne dla studenta medycyny, rezydenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

571 450 zł51,95 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38 M2 W lublinie na olsiedlu bronowice wszystkie media Z sieci miejskiej ( ogrzewanie, woda, gaz ) mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym do lokalu przynalezna piwnica uwga!.

Szczegóły ogłoszenia

416 208 zł30,16 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16 m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

687 888 zł67,44 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,44 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

395 120 zł35,92 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Migdałowej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

575 625 zł46,02 m² 12 508,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z loggią + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M122 | Budynek B | I piętro Zakup od firmy, bez PCC. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

808 448 zł63,16 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Zdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia. Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł79,05 m² 8 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

413 516 zł31,15 m² 13 274,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością własnej aranżacji. 0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla.

Szczegóły ogłoszenia

753 214 zł64,24 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 na 4 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,06 m2 z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

603 200 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

538 090 zł43,05 m² 12 499,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

532 500 zł42,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z loggią + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M124 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 212 101 zł120,01 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Polecam na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku o nowoczesnej architekturze, zapewniającego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

571 450 zł51,95 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m2 na 4 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

716 516 zł62,36 m² 11 489,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu na Czechowie Budynek wykończony w wysokim standardzie. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec 2026 roku. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

503 095 zł39,59 m² 12 707,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z tarasem + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M206 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

540 949 zł39,63 m² 13 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

758 888 zł69,33 m² 10 946,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! teraz promocja 70 000 zł taniej! Nowe,.