dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

710 976 zł63 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,48 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Na powierzchnię użytkową składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

581 305 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 61,19 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

473 340 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 45,08 mkw w skład którego wchodzi: pokój dzienny z wyjsciem na balkon o powierzchni :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

440 580 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc , możliwość bezpłatnej rezerwacji. Bez powizji. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie (narcyzowa) o powierzchni : 45,08 mkw w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

608 582 zł59 m² 10 247,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc! Mam do zaoferowania mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy. Cena promocyjna do końca kwietnia W cenie mieszkania miejsce postojowe naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

556 295 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 57,35 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

470 880 zł49 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 46,51 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

544 825 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

554 000 zł58 m² 9 596,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice. Usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2023r. Budynek zadbany, wyposażony w cichobieżną windę. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

522 546 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 47,94 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kośminek,Lublin

366 132 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 46,94 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

430 246 zł35 m² 12 313,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna niższa o ponad 100 tyś. złotych Dodatkowo w cenie otrzymasz 1. miejsce postojowe zewnętrzne o wartości 25 tyś. złotych 2. smart home Premium o wartości 6,5 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

407 820 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc , możliwość bezpłatnej rezerwacji! Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie (narcyzowa) o powierzchni 45,08 mkw w skład którego wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

607 152 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

501 024 zł52 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 52,19 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

567 910 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 59,78 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Bazylianówka,Lublin

434 731 zł37 m² 11 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc! Mam do zaoferowania mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na al. Spółdzielczości Pracy. Cena promocyjna do końca maja W cenie mieszkania miejsce postojowe naziemne. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

479 640 zł46 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! możliwość negocjacji cen! dziesiąta park! - poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Dziesiąta,Lublin

479 570 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! ogrzewanie podłogowe w cenie mieszkania! okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Lublina

Dziesiąta,Lublin

370 855 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy dla Państwa wspaniałą ofertę mieszkań w nowym budownictwie, na osiedlu Dziesiąta. Bez prowizji I bez podatku pcc 2%! planowane zakończenie inwestycji - grudzień 2024r Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Lublina

Dziesiąta,Lublin

479 570 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

630 500 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji od kupującego Polecam nowe deweloperskie mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym ,na czwartymm piętrze z windą , na nowo powstającym osiedlu w stanie deweloperskim. cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc , możliwość bezpłatnej rezerwacji. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie (narcyzowa) o powierzchni 45,08 mkw w skład którego wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 35,54 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

403 239 zł29 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie numer M.02 położone na 1 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie (dzielnica śródmieście). To wyjątkowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

531 171 zł52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 9 - południowy wschód Idealny rozkład pomieszczeń! Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

536 655 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 pokojowe mieszkanie numer M.11 położone na 2 piętrze w inwestycji ZAMOJSKA'29 w Lublinie (dzielnica śródmieście). To wyjątkowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

531 900 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

670 032 zł76 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 2 - Południowy Zachód Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

504 104 zł41 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe na 2-piętrze apartamentowca na Wieniawie. Stan developerski - gotowe do wykańczania! Powierzchnia 41,32m2; pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Lublina

Dziesiąta,Lublin

535 990 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

697 500 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest maksymalnie doświetlone przez naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

535 040 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

872 172 zł69 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 69,22 mkw w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem i wyjsciem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia