dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

567 909 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m20 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

566 040 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,60 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i południe Pokój dzienny o pow. 16,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

555 147 zł64 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m16 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

533 000 zł57 m² 9 287,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone jest na trzecim piętrze w bloku z windą przy ul. Jantarowej w dzielnicy Węglin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

454 720 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin prestiżowa onyksowa! bez prowizji - bez podatku pcc! brak kosztów obsługi biur nieruchomości! Inwestycja zlokalizowana jest w Lublinie na osiedlu Węglinek Powstaje tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

409 605 zł49 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin apartamenty dziesiąta park! ostatnie wolne mieszkanie! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

454 720 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

688 771 zł77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 77,39 mkw. w skład którego wchodzi: salon 17,86 mkw. Kuchnia 8,04 mkw. 3 sypialnie Pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

507 661 zł66 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 - 15:00 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,69 m2 Bronowice - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

441 294 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

403 596 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin Najlepsza Lokalizacja w lublinie! onyksowa! bez prowizji - bez podatku pcc! brak kosztów obsługi biur nieruchomości! Inwestycja zlokalizowana jest w Lublinie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bronowice,Lublin

344 228 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. *** 1-pokojowe mieszkanie ***stan deweloperski Mieszkanie położone na II piętrze nowoczesnego budynku. Na powierzchnię 36.62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

566 040 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m4 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

403 596 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Dziesiąta,Lublin

512 160 zł58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,2 m2 - 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

430 612 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Trześniowska

Kalinowszczyzna,Lublin

499 999 zł60 m² 8 313,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament ul. Trześniowska 43b Trześniowskie Tarasy 2 lub 3 pokoje usytuowane na 1 piętrze z 3 w nowym Apartamentowcu z windą z 2023r. Istnieje możliwość dokupienia ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

444 528 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

503 349 zł65 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 65,37 m2 + 2 balkony! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Posiadamy w tym budynku jeszcze 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

564 616 zł63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin gotowe mieszkanie do odbioru kluczy! bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m48 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

434 042 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

441 845 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 46,51 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

483 444 zł41 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,32m2 na 5 piętrze bloku z windą. Południowy balkon ma aż 6,17m2. Stan developerski zostanie oddany pod koniec 2023r. Miejsce garażowe pod budynkiem kosztuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

492 439 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! Apartament dostępny również na parterze , oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

486 432 zł51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 50,67 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

437 766 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 40,83 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

465 975 zł49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 49,05 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

555 000 zł63 m² 8 762,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,34 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,06 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów,Lublin

600 000 zł65 m² 9 236,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja deweloperska obejmująca kompleks budynków mieszkalnych o 2 kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej z garażami i komórkami lokatorskimi. Budynki ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Węglin,Lublin

534 952 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 60,79 m2 z wystawą okien na południe i północ Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,92 wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

400 134 zł41 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wakacyjna promocja: rabat 200 złotych za m2 i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 40,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

539 648 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,52m2 na 2 piętrze, z południowym balkonem o powierzchni 7,46 m 2 Salon z aneksem kuchennym o pow. 23,3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

483 444 zł41 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,32m2 na 6 piętrze bloku z windą. Południowy balkon ma 3,69m2. Stan developerski zostanie oddany pod koniec 2023r. Miejsce garażowe pod budynkiem kosztuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

499 415 zł53 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wakacyjna promocja: rabat 200 złotych za m2 i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 52,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

487 104 zł51 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja rabat 10 000.00 zł* * rabat 10.000 zł brutto od ceny miejsca parkingowego podziemnego - przysługuje przy zakupie mieszkania razem z miejscem parkingowym. i podatku pcc Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,8m2 na 1 piętrze, z balkonem o pow. 6.86m 2 Salon z aneksem kuchennym i sypialnia o wschodniej wystawie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

488 298 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 50,34 mkw. w skład którego wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

530 104 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wakacyjna promocja: rabat 10 000 złotych na miejsce postojowe i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pagi

Wieniawa,Lublin

364 750 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o metrażu 29,18 m2 znajdującą się na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku. Mieszkanie powstaje w nowo budowanej inwestycji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

457 083 zł56 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! bez prowizji oraz bez.