dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Sławin

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poligonowa

Sławin,Lublin

659 000 zł65 m² 10 108,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ładnie wykończone, zadbane i bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,19 m2 przy ul. Poligonowej na Sławinie. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Botanik,Lublin

629 000 zł67 m² 9 388,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Proponujemy zapoznanie się z atrakcyjną ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lublinie, dzielnica Botanik, ulica Poligonowa. Bardzo zielona i spokojna okolica, widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Botanik,Lublin

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom (1/2 bliźniaka) o nowoczesnej bryle na działce 430 m2. Budowany z materiałów wysokiej klasy. Składa się z trzech kondygnacji. Pierwszą stanowi garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Sławin,Lublin

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji na Sławinie. Blisko przystanki Mpk. Idealny dla pary lub rodziny 3-4 osobowej. Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

795 000 zł58 m² 13 594,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Świetna oferta dla najbardziej wymagających klientów dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy ekskluzywne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 58,48 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

698 000 zł72 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Powierzchnia: 72 m2 Liczba pokoi: 3 (w tym duży salon z aneksem kuchennym) Duży balkon to idealne miejsce na relaks Duża piwnica to dodatkowa przestrzeń do przechowywania np. sprzętu sportowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztelańska

Sławin,Lublin

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą z 2019 roku przy ul. Kasztelańskiej (sławin, lublin). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Sławin,Lublin

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. Ceny od dewelopera bez dodatkowych marży i prowizji! Kupujący nie płacą podatku pcc 2% do Urzędu Skarbowego! W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

466 000 zł38 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie w bloku z 2018 roku, położone jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Wędrownej w dzielnicy Sławin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

581 272 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż prezentuję Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego znajdującego się na drugim piętrze inwestycji Apartamenty Poligonowa. Inwestycja powstaje w dzielnicy Sławin przy ul. Wędrownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Sławin,Lublin

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sławin,Lublin

395 000 zł44 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Pergolowej 4 (dzielnica Sławin) Możliwość obejrzenia mieszkania po 5 listopada br. Stan: mieszkanie wymaga odświeżenia / remontu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Botanik,Lublin

499 900 zł37 m² 13 409,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w niskim budownictwie na Sławinie. Idealne dla singla lub pary. Szybka komunikacja do centrum miasta. Nieruchomość położona kameralnie, na szczytowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

710 000 zł56 m² 12 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie, 56 m Lublin, ul. Relaksowa 18b Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Sławin,Lublin

1 029 000 zł147 m² 7 021,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Posiadamy w swojej ofercie bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, którą niewątpliwie jest dzielnica Sławin. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Sławin,Lublin

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się na Sławinie, które składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch oddzielnych sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Warszawska

Sławin,Lublin

777 000 zł78 m² 9 974,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dom w Lublinie przy Al. Warszawskiej, bez podatku pcc, segment bezczynszowy, na gwarancji hygge house to spokojne, osiedle 8 segmentów znajdujących się w drugiej linii zabudowy, z pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

647 800 zł44 m² 14 699,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie - Nowe wykończone Ul. Relaksowa 18b. 3 piętro - 44,07 mkw powierzchnia: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc - Przedpokój - Balkon Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Botanik,Lublin

698 000 zł71 m² 9 869,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania widne i przestronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z windą, przy ul. Relaksowej w Lublinie. Mieszkanie nowoczesne i komfortowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołowa

Sławin,Lublin

533 000 zł46 m² 11 524,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedania 2 pokojowe w mieszkanie o pow. 46,25 m2 mieszczące się na parterze 3 piętrowego bloku na spokojnym osiedlu Sławin, na ul. Jemiołowej. Mieszkanie jest umeblowane, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

485 443 zł44 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam mieszkanie o pow. 43,54 mkw. z prywatnym ogródkiem o pow. 58 mkw. ogrodzonym metalowymi panelami systemowymi o wysokości około 128 cm Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Botanik , mieszkanie dwupokojowe , z kuchnią i jadalnią. Wygodne, ciche, do zamieszkania. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, gabinety lekarskie, przedszkola. Blisko centrum. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Warszawska

Sławin,Lublin

777 000 zł78 m² 9 974,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Sławin,Lublin

635 000 zł50 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Sławin na osiedlu Botanik, gotowe do wejścia bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

698 000 zł71 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim parterze (wejście do klatki z parteru natomiast wszystkie okna są na wysokości 1 piętra). W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarasowa

Botanik,Lublin

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne i jasne mieszkanie w dzielnicy Sławin na osiedlu Botanik, wykończone z wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze (poziom 1 piętra). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Sławin,Lublin

1 400 000 zł138 m² 10 122,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Skrajny segment w zabudowie szeregowej, położony przy kameralnej ulicy w prestiżowej lokalizacji. Szybka komunikacja do centrum miasta. Idealny do zamieszkania dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

630 000 zł54 m² 11 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,47m2 na I piętrze z IV w budynku z 2013 r. - sławin Botanik. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (nowa zabudowa, agd, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

800 000 zł988 m² 809,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładna działka budowlana pod dom jednorodzinny albo bliźniaka dojazd od drogi podleśnej zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Botanik,Lublin

585 950 zł49 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Zielone Wzgórze w Lublinie. Mieszkanie na siódmym piętrze w bloku z 2018 roku z windą, składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

5 900 zł125 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy Państwu ofertę segmentu na wynajem zlokalizowanego w dzielnicy Sławin. Segment środkowy, podpiwniczony o pow. całkowitej 130 m2 posadowiony na działce 250 m2. Zestawianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

795 000 zł65 m² 12 279,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie "do wejścia" znajdujące się na dzielnicy Sławin przy ul. Relaksowej powierzchni użytkowej 64,74 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Warszawska

Sławin,Lublin

1 200 000 zł155 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący w standardzie deweloperskim o powierzchni 155 m2, na działce o powierzchni 530 m2 w Lublinie na dzielnicy Sławin, boczna Al. Warszawskiej. Dom maksymalnie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

708 999 zł59 m² 11 960,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji! Unikatowe Mieszkanie w najwyższym standardzie w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Lublina : sławin ul. Wędrowna! Nowoczesne osiedle! Cicha i spokojna okolica. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławinkowska

Sławin,Lublin

3 500 zł57 m² 60,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji, w rejonie ul. Sławinkowskiej. Najemca będzie jego pierwszym użytkownikiem! Trzecie piętro niskiego bloku z windą do poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Sławin,Lublin

1 300 000 zł140 m² 9 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Opis Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 140 m2, który znajduje się na wydzielonej działce stanowiącej własność o powierzchni wynoszącej 992 m2 w malowniczej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

566 960 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy nową inwestycję przy ul. Chabrowej (dzielnica Sławin). Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy z pełną infrastrukturą. W spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kaskadowa

Botanik,Lublin

299 999 zł35 m² 8 544,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się na parterze budynku przy ul. Kaskadowej 11 w Lublinie Lokal jest wynajęty. Zysk 1800zł/msc Więcej informacji pod numerem telefonu :link do strony :kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

432 072 zł42 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławin,Lublin

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wolnostojący dom o nowoczesnej bryle zbudowany według indywidualnego projektu, posadowiony w granicach miasta. Zakup bez podatku 2%pcc. Szybka komunikacja do centrum miasta. Ostatni budynek do.