dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Sławin

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

692 825 zł64,75 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-18, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? A może marzysz o własnym ogródku? Przedmiotem oferty jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł114,09 m² 10 079,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro sprzedaży dewelopera   tel.   oferta dotyczy apartamentu O powierzchni 112,40 M2 Nr B4.2 'SŁAWINKOWSKA65' - nowoczesne osiedle 9 domów - bliźniaków (18.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 600 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 211 m²

Niespotykana nieruchomość o powierzchni całkowitej około 1600m2 położona na działce wielkości 7211m2, z przepięknie zagospodarowanym ogrodem i oczkiem wodnym. Ta unikatowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

651 711 zł59,79 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z antresolą Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w Lublinie na Sławinie os. Botanik.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł173 m² 8 034,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 173 m2, zlokalizowany na dzielnicy Sławin w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł298 m² 5 033,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom bliźniak 298 m - Sławin, ul. Tulipanowa - 2 garaże, ogród, balkony, 3 kondygnacje Cena: 1 500 000 zł Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 298.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł65,77 m² 13 912,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | wysoki standard | ogród 70 m | klimatyzacja | Sławin Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65,77 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 248 zł59,56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

778 853 zł72,79 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-19, balkon: 4,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł240 m² 4 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:339 m²

Przedstawiam Państwu połówkę bliźniaka, położoną na lubelskim Sławinie. Lokalizacja Sławin to dzielnica Lublina położona w jego zachodniej części. Dominuje tu niska jednorodzinna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²76,75 m² 6 140 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 76,75 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł91,34 m² 7 992,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie z udziałem w ogródku przy ul. Poli Gojawiczyńskiej! Usytuowane jest na trzecim piętrze współdomu z lat 90-tych. W budynku są tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

650 730 zł59,70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-13, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,69 m² 9 910,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Strona internetowa inwestycji: /whitelion/skowronkowa Strona internetowa biura sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²383,54 m² 30 683 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 383,54 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny -IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł865 m² 959,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

pierwsza linia zabudowy, przy drodze asfaltowej, wydane wz przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budowa budynku mieszkaniowego jednorodzinnego wielkość powierzchni zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł1 275 m² 340,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W okolicy alei warszawskiej Biuro Big City Broker oferuje na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²86,27 m² 6 902 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 86,27 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 257 zł57,73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 3 pokoje z tarasem - 57,73 m Szukasz nowoczesnego mieszkania z dostępem do własnej przestrzeni na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

495 320 zł42,70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-11, balkon: 5,00 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 683 zł63,68 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w nowo budowanym kameralnym budynku w dzielnicy Sławin. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł76,53 m² 12 282,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kameralny Sławin - jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

11 732 000 zł11 732 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Działka pod zabudowę jednorodzinną i usługową - opis w miejscowym planie: 1mn/u. Link do uchwały:

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 044 m² 574 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie o powierzchni 1044 m2 o wymiarach 25 m x 42 m, przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

587 200 zł734 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 734 m Lublin Oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 734 m , o kształcie prostokąta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł549 m² 3 641 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Nieruchomość zabudowana budynkiem zakładu montażu i sprzedaży opon, zgłoszony do użytkowania w 2002 r. obiekt jest częściowo podpiwniczony,parterowy. W piwnicy umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

15,63 zł/m²16 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem miejsce postojowe nr 2 w garażu podziemnym na -1 / 1 piętro w budynku przy ul. Relaksowej 25 na Sławinku, osiedle Botanik. Wjazd do budynku od ul. Relaksowej. Szlaban i brama.

Szczegóły ogłoszenia

5 595 200 zł8 608 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Al. Warszawskiej 161 w Lublinie jednej z głównych arterii miasta, zapewniającej doskonałą ekspozycję i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

884 640 zł77,60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w nowym bloku przy ul.Bukszpanowej w Lublinie. Lokal składa się z 2 niezależnych sypialni(obie z dużymi szafami),salonu(z kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł365,60 m² 6 537,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dobrze prosperujący hotel-pensjonat w Lublinie na osiedlu Sławin. Nieruchomość w stanie bardzo dobrym oddana do użytku w 2012 roku. Lokal o powierzchni 365,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 031 zł65,33 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-24, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł117 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam bardzo atrakcyjne mieszkania dwupozimowe Z ogródkiem Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do wprowadzenia , w budynku wśród zieleni, na kameralnym spokojny osiedlu - sypialnia Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł65,77 m² 13 912,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł65,61 m² 11 126,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie - ul. Zielone Wzgórze, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,61 m , położonego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 264 zł43,04 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 43,04 m - Sławin, lublin - gotowe do odbioru! Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,04 m , zlokalizowane na lubianym osiedlu Sławin.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,10 m² 9 528,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem i klimatem domu Sławin, ul. Chabrowa 4 Są mieszkania, które ogląda się dla porównania. Są takie, które od razu robią wrażenie a Ty zaczynasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 900 zł70,89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 349 zł53,61 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jesteśmy dla państwa dostępni W soboty I W niedziele, tel.   biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

636 300 zł60,60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokojowe mieszkanie na Botaniku na 3 pietrze budynku z 2007 roku o powierzchni 60,60 m2. Na nieruchomość składają się: -Ustawny pokój dzienny o pow. 17,40 m2 z wyjściem na duży.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij