dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

475 592 zł46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 29 - 2 -pokojowego o powierzchni 45,73 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

734 999 zł63 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niesamowita okazja! bez prowizji! wysoki standard! lublin - Węglinek! Ul. Kwarcowa! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w zadbanej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

830 000 zł77 m² 10 780,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3/4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 76.99m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, na parterze z ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

349 000 zł60 m² 5 768,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 61-metrowego lokalu użytkowego na osiedlu Sławinek ul. Kolorowa. Lokal posiada urządzoną księgę wieczystą. Dotychczas wynajmowany był pod najem krótkoterminowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

484 000 zł48 m² 10 020,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.30 m2 położone na szóstym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Blok usytuowany jest na zielonym, spokojnym osiedlu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Zielone,Lublin

628 050 zł79 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie w bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

799 000 zł78 m² 10 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 77,76 m2 osiedle Botanik Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia. Pokój. Kuchnia z zabudową meblową (sprzęt agd w cenie - lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

1 950 000 zł1 090 m² 1 788,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział (85%) w nieruchomości położonej w Lublinie w obrębie Zadębie. Grunt o powierzchni 2120 m2, zabudowany dwoma budynkami usługowo-przemysłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglin,Lublin

899 000 zł109 m² 8 225,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

359 000 zł35 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka Z balkonem | lublin I śródmieście I wieniawa | miasteczko akademickie I umcs I kul | uniwersytet przyrodniczy I klucze od ręki I idealne na start! Masz dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bronowice,Lublin

439 000 zł38 m² 11 706,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie zostało urządzone tak, by w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Dziesiąta,Lublin

699 000 zł94 m² 7 457,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lublinie - ul. Wyzwolenia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Planowany termin zakończenia budowy: marzec 2026 Powierzchnia domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

519 000 zł48 m² 10 844,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.86 m2 z pełnym wyposażeniem do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Lokal usytuowane na trzecim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurantowa

Moniuszki,Lublin

543 000 zł74 m² 7 357,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * *oferujemy do sprzedaży zadbane 4-pokojowe mieszkanie na bliskim czechowie. *idealny, funkcjonalny rozkład, wszystkie pomieszczenia oddzielne, obecnie są 4 pokoje ale można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesiąta,Lublin

382 886 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,07m2, dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,07m2 Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felin

Felin,Lublin

581 526 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 65,34m2, dzielnica Felin łap okazję - tylko teraz obniżone ceny! Nie czekaj, zadzwoń i zarezerwuj! Cena standardowa - 9300 zł / m2, a teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Botanik,Lublin

833 727 zł65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 37,25m2. Łazienka z wc 3,48m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wigilijna

Rury,Lublin

799 000 zł76 m² 10 471,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,3m2 położone w świetnej lokalizacji ul. Wigilijna. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

498 000 zł42 m² 11 885,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

895 000 zł91 m² 9 813,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

399 000 zł44 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza w Śródmieściu. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z cegły, teren budynku ogrodzony. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Ponikwoda,Lublin

2 398 000 zł266 m² 9 015,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2018

Dwa mieszkania w domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie na parterze o pow. 66m2 z ogrodem: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Wrotków,Lublin

999 990 zł80 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Wrotków, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego osiedle "marina". Mieszkanie: całe mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Rury,Lublin

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 60 m2. Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

350 000 zł34 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Czubach Północnych (os. Ruta). Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwoma windami. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Lublin

1 179 225 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedaży lokal w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu w Litevski Art Residence o powierzchni 87,35 m2. Litevski Art Residence znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowskiego

Rury,Lublin

370 000 zł43 m² 8 644,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze 4-ro piętrowego bloku. Mieszkanie jest zlokalizowane w budynku na rogu ulicy Glinianej i Aleksandra Jaworowskiego. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Słowackiego,Lublin

380 000 zł46 m² 8 172,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania zadbane mieszkanie, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji blisko centrum miasta, tylko kilkanaście minut od Miasteczka Akademickiego (umcs, kul, up, pl). Oferta idealna jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Sławinek,Lublin

539 000 zł46 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46.20 m2 w doskonałej lokalizacji dzielnicy Sławinek. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

749 406 zł71 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chciałbym zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę! Sławin. Kameralne osiedle przy ulicy Bukszpanowej! Prezentowane mieszkanie mieści się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Czuby,Lublin

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tylko U nas! Mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku na Czubach. Po generalnym remoncie, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie. Mieszkanie znajduje się w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olchowa

Bronowice,Lublin

599 400 zł57 m² 10 499,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Olchowa 1, lublin (dzielnica Bronowice) Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,09 m , zlokalizowane na dziesiątym piętrze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

604 950 zł65 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin okazja przy uniwersytecie medycznym! Oferta ważna tylko do 8.11.2025r. Nie czekaj zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

nieruchomości Lublin *** Polecamy do sprzedaży lokal położony na parterze w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Lublina. Dobrze widoczny , okna od ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

61 625 zł5 576 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 576 m²

Syndyk masy upadłości Zbigniewa Wrony ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/24 w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz częściowo stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

335 000 zł36 m² 9 254,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami o powierzchni 36,2 M2. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Czynsz administracyjny przy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

369 000 zł31 m² 11 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta pod inwestycje! Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31 m2 na 10 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie usytuowane na cichym i zielonym osiedlu, blisko Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

589 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sławinek, na 3 piętrze w bloku z 1995 roku. Prezentowane mieszkanie to 72 metrowa powierzchnia, w skład której wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gliniana

Rury,Lublin

610 000 zł72 m² 8 449,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,19 m2 położone przy ulicy Glinianej na lsm. Lokal położony jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku i składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Bronowice,Lublin

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku z dwiema odnowionymi windami przy ul. Topolowej! Atrakcyjne dla rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie pod wynajem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Śródmieście,Lublin

199 000 zł14 m² 14 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mini mieszkanie o pow. ok. 13,5m2 położone na parterze do własnej aranżacji w Centrum miasta. Możliwość prowadzenia działalności usługowo-biurowej. Nota prawna.