dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 131 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,61 m2 na 4 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? A może marzysz o własnym ogródku? Przedmiotem oferty jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł201,44 m² 7 193,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 201 m Lublin, szwoleżerów Szukasz stabilnej inwestycji lub siedziby dla swojej kliniki? Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka bud-rolna położona w Lublinie przy tzw. Starej Mełgiewskiej na Zadębiu. Atrakcyjna cena - tylko 82 zł/m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

500 152 zł49,52 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł103,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 240 zł809 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Lublinie - czechów/górki Czechowskie, przy ul. kpt. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

706 414 zł66,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-12, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

3 966 000 zł721,17 m² 5 499,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowy z częścią biurową o łącznej powierzchni około 721,17m2, obiekt składa się z dwóch hal z częściami biurowymi połączone wspólna klatką.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł320 m² 6 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej. Architekt, który go zaprojektował został uhonorowany prestiżową nagrodą w Szwecji, co potwierdza jego wyjątkowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł280 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, 4-kondygnacyjny, przeznaczony dla dwóch a nawet trzech rodzin - oddzielne wejście do każdego z 3 mieszkań. Dom jest częściowo po remoncie, a częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł103,19 m² 9 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i północny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania Oferta dotyczy mieszkanie nr 58 - 2-pokojowe o powierzchni 35,40 m2 Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł110 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze kameralnego segmentu, z dużym prywatnym ogrodem, garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz czterema miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina na osiedlu Konopnickiej (ul. Żarnowiecka 6, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na ul. Bazylianówka (ponikwoda). Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 941 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 870 zł63,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,15m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 39,19 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17,60 m2, sypialni 10 m2, przedpokoju 3,80 m2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł49,10 m² 10 386,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane, wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1979 roku przy ul. Przedwiośnie na osiedlu Skarpa.

Szczegóły ogłoszenia

2 482 400 zł232 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 232m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii zabudowy, ogrzewanie miejskie, duża.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,50 m² 9 475,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sławinek - 70,5m2 zadbane, czyste -po remoncie! Ogromna Łazienka 3 pokoje - ul. Kolorowa. Niewymagające dodatkowych nakładów finansowych. Pierwsze piętro - z balkonem i piwnicą. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 070 zł39,34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,34m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 888 zł61,80 m² 10 499,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Husarskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 368 zł61,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 375 zł75,55 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokal mieszkalny który może pełnić funkcję lokalu usługowego o pow. 75,55 m2 na II p./VIII p. Lokal mieszkalny posiada przyłącza pod klimatyzację, ogrzewanie podłogowe oraz panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł343,50 m² 5 094,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt usługowo-handlowy blisko centrum miasta Lublin Na sprzedaż nieruchomość wyjątkowa, położona w Lublinie, przy ul. 1 maja 16h (jedyne 90 m pieszo od Placu Bychawskiego). Budynek wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł470 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dziesiąta atrakcyjny dom typu bliźniak idealny dla bardzo dużej rodziny wielopokoleniowej , lub do wykorzystania inwestyczyjnie na przedstawicielstwo firmy lub na wynajem Atrakcyjny Dom bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina! Mieszkanie o powierzchni 56,54m2 składa się: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,44 m² 11 506,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2-pak inwestycyjny: dwa mieszkania dwupokojowe w Lublinie przy ul. Długiej 2. Jest to blok całkowicie odnowiony w 2023 r, wraz z wymianą instalacji, okien, ociepleniem budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 882 zł63,91 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z potencjałem 63,91 m - parter Szukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta dostępna wyłącznie W biurze royal group nieruchomości Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina - Dziesiątej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 200 zł64,25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji! brak podatku pcc! Wyobraź sobie, że nie musisz czekać roku na zakończenie budowy. Nie podpisujesz umowy na przyszłość. Nie zastanawiasz się czy inwestycja się opóźni. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 412 zł52,43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.