dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 129 ogłoszeń

2 000 000 zł6 296 m² 317,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja, woda Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice Lublina 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł18 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Kazimierza Dulęby w dzielnicy Kośminek (bronowice). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m2 - 2 pokoje - Parter - Lublin, ul. Niepodległości Cena: 379 000 zł opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 222 m² 478,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem w Abramowicach Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy | Powierzchnia: 1222 m2 | Media: wszystkie dostępne | Warunki zabudowy: wydane Szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł86,09 m² 8 363,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Informacje ogólne Oferta sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 86,09 m2 usytuowanego na II piętrze 4 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1935 roku. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł39 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasna kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne, o bardzo dobrym układzie, położone na 3 piętrze w kameralnym, 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł92 m² 6 521,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, około 92m2, ścisłe Centrum Wejście od ulicy, duża witryna wystawowa, lokal dwupoziomowy: parter - 50m2 piwnica - 41,6m2, sala sprzedaży na parterze - 40m2, pomieszczenie socjalne - 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom, lublin, ul. Kasprowicza, 31 ar działki Budynek: -3 pokoje (po ok 20m2 każdy) -ok 100 m2 powierzchni -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem - elektryka miedziana - 1969 rok budowy - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 485 zł43,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Dereckiego (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim z kluczami na już. Budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica z przeznaczeniem na prowadzenie działalność gospodarczej o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62,90 m² 8 251,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe na ul. Wyżynnej w dzielnicy Czuby o powierzchni 62,90 m . Lokal mieści się w budynku z windami. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 85m2, użytkowej 82,75m2 na III i IV piętrze / z IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny 150 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Willowa, lublin Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł20 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny o pow 2 ha w Lublinie mpzp - P, ag, u Cena 450 zł/m2 Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferujemy Państwu duży dom wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1085 m2 w Lublinie (dzielnica Dziesiąta, ul. Abramowicka). Idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,60 m² 8 188,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferowana nieruchomość to 4-pokojowe mieszkanie wyodrębnione w domu dwurodzinnym, położone w dzielnicy Dziesiąta, ul Zemborzycka. Przestronne mieszkanie dla większej rodziny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w drugiej linii zabudowy ulicy Narutowicza. Mieszkanie Ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 48,30 m2 | 3 pokoje | balkon lsm Cena: 410 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2 położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł88,69 m² 9 910,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Strona internetowa inwestycji: /whitelion/skowronkowa Strona internetowa biura sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł60,43 m² 11 782,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Wprowadzenie : Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie ul. Zimowa 10, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,43 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,49 m² 11 498,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż, podzielone na dwa mieszkania dwupokojowe, dochodowa nieruchomość w formie 2-paku. Metraż całości mieszkania; 69,49mkw Stopa zwrotu z najmu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania 50 % udziałów w kamienicy przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Obecnie cała kamienica jest wynajmowana. W suterenie znajduje się lokal użytkowy. Całą powierzchnię parteru.

Szczegóły ogłoszenia

524 682 zł50,94 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie posiadamy różne metraże mieszkań zarówno mniejsze, jak i większe lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Są to ostatnie dostępne mieszkania w tej inwestycji, oddanie mieszkań już trwa! Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł237 m² 3 797,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 237m2 - Wieniawa Lokal gastronomiczny w budynku usługowym (niemieszkalnym), niezależne wejście z ulicy (parter) , lokal na 1 piętrze, ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł130 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Stan deweloperski Klimat jak w Nałęczowie - Sławinek w przedwojennych latach był uzdrowiskiem Duży garaż o pow. 36,49 mkw Rekuperacja Kanalizacja i zbiorniki na deszczówkę Okna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,86 m² 10 880,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestora - 3 pokoje po remoncie, gotowe od zaraz. Zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Lublina - Kalinowszczyzna, przy ulicy Dembowskiego 10. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Montażowej 1 (lublin, tatary). To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł162 m² 7 253,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W prestiżowej dzielnicy lublina - węglin. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108 m2, usytuowana jest na działce o powierzchni 576m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 407 m² 228,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w lokalizacji Lublin-Zadębie. Działka umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy. Droga dojazdowa jest asfaltowa a media są tuż obok działki. Media.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł48,59 m² 8 499,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w Lublinie w atrakcyjnej cenie, które możesz wyremontować dokładnie pod siebie lub przygotować pod wynajem? Informacje ogólne: powierzchnia: 48,59 m . Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł130 m² 8 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedam obiekt 130 mkw na Czubach, okolice Poręby. Jedna kondygnacja. Po remoncie. Wynajęty [4500 netto miesięcznie]. Lokal świetnie sprawdzi się pod cele biurowe, handlowe bądź nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na II piętrze z III w Lublinie przy ul. Balladyny os. Słowackiego lsm. Skład nieruchomości: - salon z aneksem (balkon), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,9 m (plus piwnica 2 m ), położone na lubelskim lsm, przy ul. Leonarda naprzeciwko E.Leclerc oraz CH Tomasza Zana. Lokal usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł162 m² 10 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2014 roku. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy (dzielnica Konstantynów) z bardzo dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł613 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/20, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

861 700 zł86,17 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni około 86,17m2 - Wieniawa, lublin Lokal stanowiący odrębną własność, bardzo dobra lokalizacja handlowo-usługowa, bardzo duży ruch pieszych, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

457 441 zł53,88 m² 8 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal O powierzchni 53,88m2 - Lublin, czuby świetna lokalizacja handlowa-główny ciąg pieszych! Wejście z ulicy, duże widoczne witryny wystawowe, klimatyzacja! Lokal typu "open space" obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53,08 m² 10 342,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom 5-pokojowy Lublin, ul. Rozmarynowa Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł1 500 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny, o pow. ok1500 m2 położony na działce ok 4200 m2 zlokalizowany w Abramowicach istnieje możliwość powiększenia działki do 8700 m2 1000 m2 hala.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij