dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Śródmieście

443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

443 ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się około 900m od Bramy krakowskiej. Ulica Okopowa, jedyna taka oferta w Centrum Lublina! Idealne na wynajem długo jaki krótko-terminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł89,50 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, przestronnego mieszkania w samym sercu Lublina. Dostępne od 19.08.2025 r. Podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Piłsudskiego 18,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł68 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

512 120 zł36,58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,58 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Lublin

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie mamy prawdziwą gratkę - trzy pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta w cenie - 2300 zł miesięcznie dla wynajmującego plus czynsz [ok 1200zł] oraz opłaty licznikowe Lokal kilka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł55,40 m² 8 844,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Centrum Lublina, idealna lokalizacja do mieszkania jak i pod wynajem! - ul. Graniczna, samo Centrum Lublina! - piętro 4/4 ( bez windy) - blok z 2006 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²16,46 m² 1 004 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum Lublina. Elegancki budynek. Dobry standard. Pomieszczenie socjalne do użytku Najemców. Lokalizacja Centrum, niedaleko Placu Litewskiego. Informacje O nieruchomości Oferujemy do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 41,5 m2, zlokalizowany w suterenie odnowionej kamienicy z 1914 roku, położonej w oficynie, co zapewnia spokojną, kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 888 zł61,80 m² 10 499,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 111 zł42,61 m² 11 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,80 m² 10 044,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 480 zł35,82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania, nowa inwestycja na mapie Lublina - ul. Pączka (boczna ul. Północnej) Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Przedstawiamy najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w centrum przy ul. Orlej, 2-pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 40 mkw., na I piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie zadbane, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest 30.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

35 zł/m²93 m² 3 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy do wynajęcia, powierzchnia około 93m2, ,Lublin, śródmieście Budynek w pierwszej linii zabudowy, w głównym ciągu komunikacyjnym, lokal znajduje się na 4 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30,96 m² 83,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej. Nowa niezamieszkana wcześniej. Klimatyzacja. Duży 12,35mkw balkon Salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

30 zł/m²205 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 205m2 - Lublin - Śródmieście- bardzo dobra lokalizacja - lokal położony przy bardzo ruchliwej ulicy, oraz w głównym ciągu pieszych! Duże, widoczne witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 555 zł54,46 m² 10 494,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł16,26 m² 11,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu arche w Śródmieściu w samym centrum Lublina Pokój hotelowy :.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Lublin

22,22 zł/m²36 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal przy ul. Archidiakońskiej. Powierzchnia ok 36 m - jedno pomieszczenie + dostęp do łazienki Lokal znajduje się na parterze. Na tej samej kondygnacji możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

49,37 zł/m²79 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Śródmieście | ul. Chopina | 79 m | po generalnym remoncie | miejsce postojowe W cenie Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 79 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

49 900 zł13 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zakupu miejsc postojowych w zamkniętym kompleksie budynków, usytuowanym w sercu Lublina, przy ul. Probostwo/biernackiego/prusa. Posiadamy kilka miejsc postojowych do wyboru,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł642 m² 9 034,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo - usługowym zlokalizowana w Centrum Lublina (śródmieście). Budynek w wysokim standardzie wykończenia - gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 925 zł29,71 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 30: 29,71 m II piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Kompaktowy apartament w sercu historycznego Lublina kilka minut spacerem od Rynku, w kameralnym budynku obejmującym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł731 m² 2 735,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną w centrum Lublina. Powierzchnia 731m2 szerokości 20m. W cenie: projekty i prawomocne pozwolenie na budowę. Zaplanowano tu budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Śródmieście,Lublin

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wynajem - lokal usługowy o pow. 80 m2, zlokalizowany na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Narutowicza. Lokal składa się z: - recepcji, - 4 pokoi, - pomieszczenia socjalnego - toalety. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł149,40 m² 10 709,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1913

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Mieszkania: - pierwsze mieszkanie o powierzchni 60,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowy położony w atrakcyjnym miejscu obok nowo budowanego Centrum Handlowego, możliwość rozbudowy, duży parking, obok pętla autobusowa

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,87 m² 14 297,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 70 m , położony na parterze kamienicy w centrum miasta! Doskonała lokalizacja zapewnia świetną ekspozycję, łatwy dojazd i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,15 m² 10 258,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwu-pokojowe (możliwość przerobienia na 3) o powierzchni 52,15 m2 usytuowane na dzielnicy Śródmieście w Lublinie. Parter w niskim 3 piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²21,23 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Centrum Lublina. Elegancki budynek z windą. Dobry standard. Lokalizacja Centrum, obok Placu Litewskiego. Informacje O nieruchomości Oferujemy do wynajmu pomieszczenie biurowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł46 m² 6 130,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lublin ul. Niecała: do sprzedania mieszkanie/lokal zlokalizowane w ścisłym centrum miasta tylko 220 m od Placu Litewskiego. Mieszkanie o pow. 47,29 m jest w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

7,55 zł/m²265 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy ( parter+piwnica) o łącznej powierzchni około 265m2 - Lublin, lokal zlokalizowany w środku osiedla, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,01 m² 7 027,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym, rozkładowym mieszkaniem czteropokojowym, zlokalizowanym w sercu Lublina, przy ul. Szkolnej. Układ mieszkania: salon 3 pokoje kuchnia (oddzielna, widna).

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na ul. 1 maja w Lublinie. Oferta idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,40 m² 7 946,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,4m2 położone przy ulicy Lubartowskiej/ Śródmieście. 2 pokoje + kuchnia otwarta na korytarz. Oddzielne wc i prysznic. Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²93 m² 3 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

4 pokoje / Blisko centrum / Dostępny parking Jeśli szukasz funkcjonalnej przestrzeni biurowej w dobrze skomunikowanej części miasta, ta oferta będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Lublin

1 150 000 zł127 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Miejska rezydencja Z duszą | 127 m | 5 pokoi | kamienica 1937 r. | lublin Na sprzedaż wyjątkowa, pięciopokojowa rezydencja miejska o powierzchni 127 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60,50 m² 6 942,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł157,90 m² 6 903,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjną ofertę lokalu o powierzchni 156,9m2 usytuowanego na II piętrze budynku w śródmieściu Lublina. Lokal jest w trakcie aranżacji, posiada 7.