dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Śródmieście

443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

443 ogłoszenia

Biuro, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

40,58 zł/m²99,07 m² 4 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem w sercu Lublina ul. Szopena 13. Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 99,07 m , położony na pierwszym piętrze reprezentacyjnej kamienicy w centrum Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa oferta dla prawdziwego konesera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą, zlokalizowanego na 4., szczytowym piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

63,98 zł/m²23,85 m² 1 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: pokój o powierzchni 18,85m2 (powierzchnia rozliczeniowa 23,85mkw) na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł40,69 m² 12 976,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł29,99 m² 83,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 30 m2 w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²115,71 m² 13 885 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal w ścisłym centrum Lublina, przy głównej ulicy. W okolicy znajdują się liczne banki, urzędy, restauracje, sądy, uczelnie oraz kancelarie adwokackie i notarialne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł50 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły w Centrum Lublina. Mieszkanie po generalnym remoncie - do zamieszkania, składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Śródmieście,Lublin

5 400 000 zł1 600 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136,12 m² 8 815,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,40 m² 9 021,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne, niewymagające żadnej inwestycji 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Lublina. Możliwość dokupienia garażu. Oferta tylko W biurze knc city lublin! Oferuję Państwu przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

27,61 zł/m²65,20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 888 zł30,34 m² 12 488,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

499 000 zł48,52 m² 10 284,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone w centrum Lublina, przy ul. Szczerbowskiego 4 (okolice ul. Piłsudskiego/lipowej/ Narutowicza) To propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 240 zł60,48 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ pomieszczeń: - główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²40,29 m² 1 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto 18,38 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

32 zł/m²400 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo/handlowo/usługowy o całkowitej pow. ok. 400m 2 - Lublin - Centrum. Wejście bezpośrednio z ulicy (oddzielne wejście). Lokal usytuowany na I piętrze budynku w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Lublina. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Lublin

89,39 zł/m²145 m² 12 962 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł86,09 m² 8 363,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Informacje ogólne Oferta sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 86,09 m2 usytuowanego na II piętrze 4 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1935 roku. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/ usługowy W centrum lublina- krakowskie Przedmieście Cena 7 500 zł netto - 123,79 m Dodatkowe opłaty: - prąd wg wskazań licznika - wodę wg wskazań wodomierza , - wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w atrakcyjnej lokalizacji, idealny na gabinety lekarskie, biura, usługi. Położony na ul. Chmielnej naprzeciwko szpitala okulistycznego. Możliwość dowolnej aranżacji i dostosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,19 m² 10 648,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,19 m , położone na ostatnim (2) piętrze kameralnego budynku przy ul. Północnej w Lublinie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica z przeznaczeniem na prowadzenie działalność gospodarczej o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze w kamienicy w Centrum Lublina. Bardzo dobrze widoczne i ruchliwe miejsce z dużym przepływem ludzi. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

28,62 zł/m²244,55 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł88,70 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w drugiej linii zabudowy ulicy Narutowicza. Mieszkanie Ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 90m2.

Szczegóły ogłoszenia

218,93 zł/m²125,61 m² 27 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu Lublina idealne na biuro Prowadź swój biznes w sercu miasta! lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Fryderyka Chopina, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 673 055 zł206,55 m² 8 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentowany lokal znajduje się przy ul. Hugona Kołłątaja w Lublinie. To jedna z ulic Śródmieścia, łącząca ul. Peowiaków z ul. Krakowskie Przedmieście. Kamienica, w której.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w prestiżowym apartamentowcu zamojska'29. Budynek oddany do użytku w 2025 roku., wyposażony w cichobieżną windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²23,86 m² 1 527 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: pokój o powierzchni 18,86m2 (powierzchnia rozliczeniowa 23,86mkw) na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

34,47 zł/m²19,70 m² 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

38,02 zł/m²144,66 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Piłsudskiego Idealny na Twoją działalność! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu lokalu o powierzchni 145 m , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

81,68 zł/m²72,23 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni netto 72,23m2, położony na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Biernackiego w Lublinie. Lokal został oddany do użytkowania w IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 45 m , które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Lublin

470 000 zł50,27 m² 9 349,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lublin, w bliskiej odległości od Placu Litewskiego Opis Lokalu: powierzchnia: 50,27 m2 Poziom: -1 Skład: 2 pomieszczenia + łazienka Lokal został wyodrębniony i posiada udziały.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 5-pokojowe na poddaszu w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem, niebanalne, z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł56,74 m² 9 693,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem Twoje wymarzone mieszkanie! Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta, której nie możesz przegapić! Mieszkanie: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny apartament w nowym budownictwie przy ul. Północnej 5 w Lublinie. Na powierzchni 75 mkw, znajduje się nowoczesny aneksu kuchenny otwarty na salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 883 zł55,37 m² 17 119 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79.