dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Stare Miasto

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

349 000 zł28,40 m² 12 288,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka 28,4 m Stare Miasto, lublin | Najem krótkoterminowy | Wysoki potencjał roi Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4 m , położona na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł28,80 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal biurowy 2. P O Ł O Ż E N I E = lokal na II pietrze reprezentacyjnej kamienicy o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku Lubelskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł988 m² 4 048,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:830 m²

Obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się w Ścisłym centrum (stare miasto) w pobliżu kościoła o.o Dominikanów. Zabudowę posesji stanowi: * budynek frontowy, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł17,40 m² 15 804,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka 17,4 m2, furmańska/stare Miasto Położony jest na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy na Starym Mieście Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł27,55 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 27,55 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 27,55 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (19,90 m2) - łazienka z wc (3,79.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

692 222 zł65 m² 10 646,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Lokal 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne pod działalność medyczną, kosmetyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

503 999 zł43 m² 11 629 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Apartament 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne dla studenta medycyny, rezydenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kowalska

Stare Miasto,Lublin

82,03 zł/m²73 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 73 m w sercu lubelskiego Starego Miasta (ul. Kowalska). Znajduje się na parterze odnowionej kamienicy - posiada duże witryny od strony ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

675 500 zł68 m² 9 948,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Lublin

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

488 200 zł41 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

365 000 zł28 m² 13 248,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Lublin

55,42 zł/m²72 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Lublina - 72 m , duża sala + gabinety + magazyn Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 72 m , położony w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

528 600 zł45 m² 11 648,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

602 559 zł57 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

675 537 zł68 m² 9 949 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

446 800 zł41 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

379 999 zł28 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Stare Miasto,Lublin

1 119 680 zł70 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 69,98 m - Lublin, ul. Zamojska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,98 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

487 670 zł41 m² 11 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

746 900 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

659 000 zł57 m² 11 537,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamojska

Stare Miasto,Lublin

615 000 zł80 m² 7 640,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Lublina ul. Zamojska. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, na rogu ul. Bernardyńskiej i Zamojskiej. Główne wejście znajduje się od ulicy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jezuicka

Stare Miasto,Lublin

799 999 zł42 m² 19 161,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie w sercu Starego Miasta ul. Jezuicka, tuż przy Bramie Krakowskiej! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Lublinie - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

512 160 zł39 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,8 m2 na 3 p./3 p. blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 38,8 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (17,05 m2) - pokój (9,81 m2) - łazienka z wc (4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

615 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnej i ponadczasowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w sąsiedztwie Starego Miasta i Parku Ludowego. Opis nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

510 265 zł43 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

379 999 zł28 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

1 200 zł46 m² 26,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: 2 osobne pokoje tuż obok uniwersytetu medycznego W lublinie - cena: 1 200 zł/mc za jeden pokój lub 2 300 zł/mc gdy zdecydujecie się wynająć od razu 2 pokoje! - dodatkowe koszty: media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubartowska

Stare Miasto,Lublin

330 000 zł42 m² 8 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Lubartowskiej o łącznej powierzchni 42,5 m2. Mieszkanie znajduję się na parterze dwupiętrowej kamienicy. Składa się z dwóch odrębnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamojska

Stare Miasto,Lublin

1 119 680 zł70 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Lublin

Stare Miasto,Lublin

30 000 €10 000 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 10 000 mkw położony w południowo-wschodniej części Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kowalska

Stare Miasto,Lublin

95,71 zł/m²73 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,14 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Kowalskiej 8 w Lublinie, w prestiżowej dzielnicy Stare Miasto. Lokal składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lasockiego

Stare Miasto,Lublin

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Na sprzedaż dom (połowa bliźniaka). Działka 396 m2. O wymiarach 10 m szer. x 40 m długości. ***prestiżowa lokalizacja - dzielnica rury ul Lasockiego*** 400m od Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Lublin

619 900 zł50 m² 12 472,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż stylowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym sercu Lublina - ul. Środkowa, śródmieście. Powierzchnia 49,7 m , w skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

592 002 zł51 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Mieszkanie wykończone z meblami w cenie 14500zł/m2 Stan deweloperski w cenie 11800zł/m2 śródmieście! - Obręb - stare miasto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

495 936 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

478 717 zł40 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

479 052 zł38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/3