dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Wrotków

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemborzycka

Wrotków,Lublin

518 925 zł41 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 40,70m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zemborzyckiej, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

622 648 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 59,87 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Granata, usytuowane na parterze sześciopiętrowego bloku. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z funkcjonalnym układem i dużym balkonem? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

389 610 zł39 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

632 268 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 75,27m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wolińskiego, na najwyższym piętrze pięciopiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

347 352 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

459 000 zł62 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje na ul. Nałkowskich - 62,2m2 w cichej części dzielnicy. Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, z dobrym układem pokoi, mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

470 000 zł48 m² 9 751,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , zlokalizowane na wysokim parterze (pod mieszkaniem punkty usługowe) w niskim bloku z 2007 roku przy ul. Wapowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Wrotków,Lublin

406 493 zł41 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji Oferta dotyczy mieszkanie nr 49 - 2-pokojowe o powierzchni 40,69 m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem - Wrotków, ul. Wolińskiego | 2024 r. | klimatyzacja | Garaż podziemny Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - bez remontów, bez stresu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Lublin

Wrotków,Lublin

1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:742 m²

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

703 591 zł85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Najlepiej usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

419 000 zł48 m² 8 821,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na zachód i północ z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

96 000 zł15 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

na sprzedaż samodzielny garaż zlokalizowany w budynku mieszkalnym z 2016 roku przy ul. Domeyki 11 w Lublinie. Największym atutem nieruchomości jest bezpośredni wjazd do garażu - nie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

389 268 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

509 850 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! zniżki sięgają nawet do 80000zł Przy zakupie 1 mieszkania! nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

384 714 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! cena niezależnie od piętra 9900zł/m2 bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

450 000 zł41 m² 11 094,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,56 m , położone w zielonej i spokojnej części Lublina - dzielnicy Wrotków, przy ul. Nałkowskich 103. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Romera

Wrotków,Lublin

299 000 zł29 m² 10 149,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Komfortowe, funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w okolicy Zalewu Zemborzyckiego. Usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego bloku. Na nieruchomość składa się z przestronny pokój około 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

299 000 zł30 m² 10 104,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 29,59 m2, położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 1995 roku przy ulicy Samsonowicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Wrotków,Lublin

319 999 zł26 m² 12 075,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

499 000 zł50 m² 10 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

492 824 zł50 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

346 663 zł31 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027