dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Czechów,Lublin

601 335 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokale usługowo-biurowe top lokalizacja Biuro nieruchomości Vesta przedstawia Państwu lokale usługowo-biurowe w stanie deweloperskim w Dzielnicy Czechów. W bardzo pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

485 859 zł48 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

490 000 zł61 m² 8 059,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

***tylko w Imperium Nieruchomości lsm, ul. Romantyczna, 3/4 pok., do remontu*** Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie (z możliwością zrobienia 4 pokoju), dwustronne -zachód/wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Czuby Północne,Lublin

539 000 zł66 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Lublina - Czuby Północne. Usytuowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku i ma powierzchnię 66 mkw. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

394 755 zł34 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

517 174 zł49 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

358 200 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 36 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

614 000 zł44 m² 13 954,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowana nieruchomość to piękne 2-pokojowe mieszkanie na Czechowie Północnym przygotowane do wprowadzenia się. Blok z 2025r., brak podatku PCC. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszynowa

Tatary,Lublin

470 000 zł56 m² 8 370,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.15 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku przy ul. Maszynowej w Lublinie. Oferta ta skierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

634 272 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na sierpień 2025 rok! Bud 2 = 2 mieszkania gotowe na sierpień 2025 rok. Bud 3 = 18 mieszkań gotowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Błonie,Lublin

155 000 zł20 m² 7 726,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży mały lokal na Czubach - osiedle Błonie, okolice ul. Ułanów, który można wykorzystać jako lokum do zamieszkania (formalna zmiana przeznaczenia nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jasna

Śródmieście,Lublin

499 000 zł25 m² 19 738,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament przy ul. Wieniawskiej to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w samym sercu Lublina i od razu cieszyć się pełnym komfortem. Lokal mieści się w oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

495 936 zł39 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojciechowska

Konstantynów,Lublin

463 000 zł48 m² 9 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zakupu przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m , położonego w doskonale skomunikowanej części Lublina - przy ul. Wojciechowskiej 36. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o dużym potencjale, położonego w spokojnej części Lublina przy ul. Odlewniczej Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

682 000 zł57 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta! Ciekawa propozycja dla Klientów wymagających, poszukujących klimatycznego, nowoczesnego designu. Wysoki standard wykończenia, wszystko wysokiej klasy, przytulne, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławinek,Lublin

1 270 000 zł155 m² 8 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż ostatni dom w tej inwestycji! Zaoszczędź stresu i nerwów na proces budowy domu, kup gotowy dom, wykończ i wprowadź się już za chwilę. Działka ponad 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

706 496 zł85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Najlepiej usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

482 143 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu niemalże 47 m2 dostępne od 1 do 3 piętra nowoczesnego budynku! ceny mieszkań zaczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

394 755 zł34 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą przy ulicy Hutniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

369 000 zł48 m² 7 750,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe- ul. Krańcowa, lublin Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 48,9 m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

593 796 zł53 m² 11 224,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc! Miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkani. Zdjęcia poglądowe. Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min do centrum miasta. Zdjęcia poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Godebskiego

Wieniawa,Lublin

450 zł7 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój z balkonem w mieszkaniu 4-pokojowym przy ul. Godebskiego 7 w Lublinie, tuż obok Miasteczka Akademickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskich

Czechów,Lublin

2 400 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Braci Wieniawskich, czechów Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 200 zł25 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokój 25 m2 w mieszkaniu 2-pokojowym centrum Lublina, ul Narutowicza. W pobliżu wszystkie uczelnie. Wynajmę 1 lub 2 osobom, chętnie paniom lub parom. Opłata za pokój m-c 1200 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

577 962 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

395 933 zł41 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , usytuowane na 1wszym piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

421 325 zł40 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania 2 pokojowe - kilka sztuk ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10700zł/m2! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

404 073 zł42 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

478 717 zł40 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 500 zł25 m² 98,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta - na Śródmieściu. Mieszkanie o pow. 25,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Rezydencja Chabrowa, to zamknięte osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Sławin,Lublin

599 000 zł50 m² 12 047,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Osiedle Zbożowa zlokalizowane na ul. Zbożowej 26 w Lublinie. Jest, to zamknięte osiedle składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnicka

Śródmieście,Lublin

475 000 zł54 m² 8 715,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54.50 m , usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z 1978r. przy ul. Konopnickiej 9 w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sekutowicza

Ponikwoda,Lublin

95 000 zł16 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedania garaż z bramą zamykana na pilota. Lokalizacja Ponikwoda ul. Sekutowicza. Garaż świeżo odmalowany. Kanał z przejściem do piwniczki. Odrębna własność. Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Czechów,Lublin

650 000 zł60 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20 m2, z balkonem (ok. 6,5 m2) oraz piwnicą (1,90 m2) - położone na wysokim parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomkowskiego

Wrotków,Lublin

330 000 zł35 m² 9 463,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 28.11.2025r. Sprzedam dwa pokoje ul. Słomkowskiego ,wrotków Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrotków przy ul. Słomkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

445 120 zł42 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 17 ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia ), usytuowane na trzecim piętrze. Idealny rozkład pomieszczeń!.