dowolna

Lokale użytkowe Lublin Czechów

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

40 zł/m²275 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca otrzymuje pół roku wakacji czynszowych! Przedstawiamy państwu na wynajem (lub sprzedaż) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²386,70 m² 20 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

97 000 zł8,40 m² 11 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukasz pewnej inwestycji z wysoką stopą zwrotu i niskim progiem wejścia? Polecam na sprzedaż kompaktowy lokal użytkowy (8,4 m2) na parterze przy ul. Organowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Czechów,Lublin

517 290 zł40,10 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokale handlowo/usługowe na p arterze łącznie około 1500m2 - Lublin Czechów, pojedyncze lokale o powierzchni użytkowej: 40,1m2 ; 51,88m2 ; 72,44m2 ; 85,13m2 ; 120,54m2 ; 124,83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 337 500 zł275 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiamy państwu na sprzedaż (lub wynajem) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Północnej 5 w Lublinie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

43,53 zł/m²170 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chciałbym Państwu zaoferować duży lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Wspomniana powierzchnia znajduje się na Czechowie, ulica Braci Wieniawskich. Bardzo duże osiedle z lat 80tych,z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 251 zł52,29 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-biurowy 2.11 w stanie deweloperskim o powierzchni 52,29 m , zlokalizowany na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Związkowa 14. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł135 m² 21 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Czechów. : do sprzedania lokal handlowy - usługowy o powierzchni ok. 136 m znakomicie nadający sie na wszelką działalność (aktualnie delikatesy). Lokal znajduje się na nowym osiedlu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 577 120 zł436,80 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni całkowitej około 436,8m2 - Lublin, czechów Dwie kondygnacje - lokal dwupoziomowy (niski i wysoki parter), lokal handlowo-usługowy, wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²148,50 m² 5 198 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia sale / lokale - Lublin, czechów Lokale o powierzchni od około 36m2 do około 390m2 łącznie, możliwość wynajęcia poszczególnych pomieszczeń: - sala "open space" 148,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł137,60 m² 6 395,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czechowie. W pobliżu ul. Koncertowej. Atrakcyjna cena. Lokal dwupoziomowy, składają się na niego: parter: recepcja, sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł137,60 m² 5 450,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy lokal usługowo-handlowy w doskonałej lokalizacji - Czechów Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²79,40 m² 4 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²70,49 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronny lokal o łącznej powierzchni 70.49 m2 z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka o pow. 26.60m2. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł122 m² 13 524,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Prezentuję Państwu wyposażony lokal użytkowy przystosowany dla usług medycznych w najbardziej pożądanej lokalizacji w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w apartamentowcu North Park.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²236,70 m² 12 308 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 137,60 m2 położony w bloku na Czechowie przy ulicy Koncertowej. Lokal jest dwupoziomowy, znajduje się na parterze i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 154 zł68,74 m² 13 516,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 68,74 m , położony na parterze niskiego, nowoczesnego bloku w cenionej dzielnicy Czechów. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²42,70 m² 2 306 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²12,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe pod budynkiem Zeus Apartments Lublin, aleja Spółdzielczości Pracy 36 Korzyści wynajmu: gwarancja dostępności miejsca przez całą dobę! Brak stresu związanego z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 454 zł54,66 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal 2.12 o powierzchni 54,66 m2 w nowoczesnym budynku usługowo-biurowym w inwestycji Związkowa 14. Przestrzeń zaprojektowana z myślą o firmach, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

890 000 zł137,60 m² 6 468,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Koncertowej Idealny na Twoją działalność! Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni użytkowej 137,6 m , rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 434 130 zł548,10 m² 6 265,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni całkowitej około 548,1m2 - Lublin, czechów Trzy kondygnacje (niski i wysoki parter oraz poddasze), lokal handlowo-usługowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²267 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 267m2, lublin, czechów Dolny Możliwość podziału lokalu na mniejsze powierzchnie, lokal typu "open space", możliwość adaptacji lokalu według potrzeb najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Czechów,Lublin

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 110m2 - Lublin, czechów Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Ogrzewanie - klimatyzacja, parking przed budynkiem, czynsz najmu 35zł netto /m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem bez prowizji od Wynajmującego. Propozycja najmu lokalu usługowego o powierzchni 88,82 m2 w standardzie deweloperskim, usytuowanego na parterze z witrynami od strony wschodniej (widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł267 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 267m2, lublin, czechów Dolny Lokal typu "open space", możliwość adaptacji lokalu, ogrzewanie miejskie w budynku, trzy wejścia, jedno od recepcji oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 579 200 zł223,70 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł94 m² 9 468,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 94 m2. Położony w kamienicy z 2013 roku na Czechowie przy ulicy Północnej w bardzo atrakcyjnym miejscu z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

109,99 zł/m²85,97 m² 9 456 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynajem bez prowizji od Wynajmującego. Propozycja najmu lokalu usługowego o powierzchni 85,97 m2 w standardzie deweloperskim, usytuowanego na parterze z witrynami od strony wschodniej (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Czechów,Lublin

1 883 787 zł146 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy w nowej inwestycji, lublin, czechów Północny Lokalizacja: lublin, czechów Północny Powierzchnia: 146,03 m2 Piętro: parter, lokal 06. Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Czechów,Lublin

55 zł/m²73 m² 4 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowo-usługowym, który ma 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Czechów,Lublin

13 451 604 zł1 043 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy w nowej inwestycji, lublin, czechów Północny Lokalizacja: lublin, czechów Północny Powierzchnia: 1042,76m2 Piętro: parter Planowane zakończenie inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Czechów,Lublin

35 zł/m²540 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu biurowego do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość mieści się w budynku biurowym, na 1 piętrze a łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Czechów,Lublin

2 526 078 zł196 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy w nowej inwestycji, lublin, czechów Północny Lokalizacja: lublin, czechów Północny Powierzchnia: 195,82 m2 Piętro: parter lokal 0.2 Planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Czechów,Lublin

101,01 zł/m²99 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal usługowy 99 m2 | Czechów | garaż podziemny | taras Do wynajęcia atrakcyjny, dwupoziomowy lokal usługowy o powierzchni 99 m2, położony w nowoczesnym budynku na Czechowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Czechów,Lublin

3 579 200 zł224 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stefczyka

Czechów,Lublin

45 zł/m²11 m² 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szukają Państwo małego biura dla swojego biznesu ? ta oferta jest idealna dla Waszej działalności! 11m2 mieści się na II piętrze. Północny Czechów u zbiegu ulic Związkowej i Wojtasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, dwupokojowy lokal o łącznej powierzchni 40m2, z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka. Lokal usytuowany jest w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sierpniowa

Czechów,Lublin

23,33 zł/m²15 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia urządzony gabinet terapeutyczny (15 m ) dla psychologa / psychoterapeuty / terapeuty / coacha/ logopedy - w nowym Centrum Medycznym wysoki standard i komfortowe warunki do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

55,88 zł/m²34 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 34 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Chodźki Residence przy ul. Szeligowskiego 15. Lokal posiada prywatny ogródek, co.