dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

80 zł/m²135,82 m² 10 866 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 135,82 m2, lublin - ścisłe Centrum! Lokal typu "open space", lokal narożny, wejście z ulicy, wysokość lokalu - około 4m, duże widoczne witryny wystawowe, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł27,14 m² 17 980,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kawalerka na drugim piętrze w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej. Nowa niezamieszkana wcześniej. Klimatyzacja. Dwa balkony, 4 i 9 mkw, komórka lokatorska. Okna aluminiowe, szklana elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 600 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 211 m²

Niespotykana nieruchomość o powierzchni całkowitej około 1600m2 położona na działce wielkości 7211m2, z przepięknie zagospodarowanym ogrodem i oczkiem wodnym. Ta unikatowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł266 m² 7 518,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej około 260m2 - Lublin, śródmieście - ścisłe Centrum lokal Z najemcą, pozyskiwany czynsz najmu 14 000zł netto! Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 550 000 zł470 m² 5 425,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wolnostojący dom w atrakcyjnej dzielnicy Lublina. Może być zamieszkały przez 2 lub 3 rodziny. Całkowita powierzchnia budynku to 450 m2, w tym część z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł93 m² 8 698,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 93 m , położone w doskonałej dzielnicy Wieniawa, przy ul. Bartosza Głowackiego 17a w Lublinie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5 Lokale o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

15 141 zł432,60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni około 432,6m2 - Lublin, wrotków. Trzy bramy, hala ogrzewana - ogrzewanie gazowe, istnieje możliwość wynajęcia hali sąsiadującej o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

59,46 zł/m²53,82 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 53,82 m2- lokal zlokalizowany w ścisłym Centrum (okolice ul. Krakowskie Przedmieście). Lokal po remoncie! Lokal usytuowany w głównym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

30,50 zł/m²400 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Lublina przy ul. Orlej. Dostępna powierzchnia całkowita ok. 400 m lub możliwość wynajęcia części lokalu ok. 220 m . Istnieje także.

Szczegóły ogłoszenia

27,27 zł/m²33 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. ok 33m2, zlokalizowany w parterowym budynku przy ul. W. Kunickiego w Lublinie. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia całkowita: 33m2 - rodzaj nieruchomości : lokal.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²120 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 120m2, lublin, śródmieście Lokal usytuowany w okolicach uczelni studenckich! Doskonała lokalizacja w pierwszej linii zabudowy, witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie typu studio, znajdujące się w samym centrum Lublina. Nieruchomość o powierzchni 36 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,80 m² 9 918,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i przestronne mieszkanie: lublin, lwowska, 36,8m2, 2 pokoje.! bez piecyka gazowego! Świetna lokalizacja, bardzo dobra cena! Opis mieszkania: - piętro 10/10 - powierzchnia mieszkania: 36,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 140 zł42,36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł877,38 m² 7 522,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:379 m²

Kamienica o powierzchni całkowitej 877,38m2 - Lublin, śródmieście (okolice Starego Miasta), kamienica po generalnym remoncie! Kamienica mieszkalna o 4 kondygnacjach nadziemnych plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

2 558 000 zł204,64 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni około 204,64m2- lublin, czechów płd. okolice ul. Północna. Lokal z najemcą! Pozyskiwany czynsz najmu 13 400zł netto, umowa na czas określony. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł103,19 m² 9 196,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 300 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 192/2 o pow. 3300m2 w Lublinie, ul. Pliszczyńska. W mpzp symbol działki - 7mn. 7mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 247 zł39,56 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,80 m² 8 786,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

44,30 zł/m²237 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 237m2 - Wieniawa Lokal w budynku usługowym (niemieszkalnym), niezależne wejście z ulicy, lokal na 1 piętrze, ogrzewanie z sieci miejskiej, wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

35,35 zł/m²99 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 99m2 - Lublin, centrum Ogrzewanie klimatyzacją (klimatyzacja ciepło/zimno), wysokość lokalu 2,66m; czynsz najmu 3500 zł brutto (bez vat) - podlega.

Szczegóły ogłoszenia

666 500 zł77,50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Ofertą sprzedaży jest przytulne 4 pokojowe mieszkanie na Czubach przy ul. Turkusowej, w bliskiej odległości wąwozu Jana Pawła II. Mieszkanie ma 77,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze w sąsiedztwie? A może szukasz mieszkania, które świetnie sprawdzi się jako inwestycja? Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,70 m² 9 447,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,7 m położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,61 m² 10 608,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul.Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 42m2, lublin, lsm Dwa pomieszczenia biurowe, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, doskonała lokalizacja, w okolicy liczne instytucje publiczne, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 400 m² 420,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 15 arów, położoną w granicach administracyjnych miasta Lublin, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Węglin,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł80 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80m2 położone w Lublinie przy ulicy zamojskiej/śródmieście Lokal położony jest na parterze w 3piętrowej kamienicy Idealne na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł120 m² 14 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z działką o powierzchni 1000m2 nieopodal ul. Nadbystrzyckiej. Nieruchomość jest ogrodzona i zlokalizowana na końcu drogi dojazdowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł114,50 m² 12 663,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiż I elegancja Lokal 114,5 m w sercu Lublina (ul. Narutowicza) Zainwestuj w nieruchomość, która jest wizytówką samą w sobie. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł450 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna z zapleczem socjalnym o pow, 450 m2 Hala murowana, wysokość 4,7 - 5,5 m, 2 bramy poziom 0 o wymiarach 2,9/3,2 m Posadzka betonowa, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł149 m² 8 691,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nowa inwestycja już W sprzedaży wybierz swoją lepszą połowę Prawdziwy dom z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia. Super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł41,15 m² 12 636,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 41,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł110 m² 7 892,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ofertą sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem 70m w północnej części Lublina - Dzielnicy Sławin.Osiedle Wola Sławińska powstało w pobliżu ul. Kmiecej,.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł65,81 m² 7 187,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie ul. Lipowej Oferuję do sprzedaży mieszkanie 65,81 m2 trzy pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Śródmieście przy ulicy Lipowej ( ewentualnie można dokupić drugie.

Szczegóły ogłoszenia

855 140 zł38,87 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - prestiżowa lokalizacja, al. Racławickie | Unia Residence | Lublin Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²12 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 12m2 - Lublin, wrotków Lokal dwupokojowy, piętro 2, toalety w częściach wspólnych budynku, proponowany czynsz najmu 780zł brutto - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

62 zł/m²18,85 m² 1 169 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe - Lublin, centrum okolice Placu Litewskiego Biura zlokalizowane na 1 i 2 piętrze budynku, pokoje na 1 piętrze o powierzchni: 14,85m2; 18,85m2; 18,86m2; 16,78m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²36 m² 1 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy, powierzchnia około 36m2 - Lublin, bronowice Lokale biurowe zlokalizowane na 1 piętrze budynku, przeznaczenie lokalu - usługowo - biurowy Doskonała lokalizacja, pierwsza linia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij