dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Szerokie

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukać możesz lokalu o powierzchni 60 m , który jest już gotowy do użytku. Przeznaczenie handlowe, usługowe., biurowe, medyczne. Atrakcyjne położenie 1 piętro Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

| szerokie | bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż | 109 m2 | segment z ogródkiem | Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

666 468 zł67,32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,32 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 341,39 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78,89 m² 10 102,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr B - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Typ oferty wolnostojący dom wielopokoleniowy, lub dwa samodzielne mieszkania w bryle budynku cena rynek - wtórny dostępny - marzec 2026 forma własności - własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal o powierzchni 150m zlokalizowany na parterze w budynku biuro-usługowym przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal idealnie nadaje się na sklep medyczny, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem - 220 m | parter | nowe osiedle | ul. Nałęczowska 16 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 220 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 6 248,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 77,72 m2. Działka o pow. 140 m2. Dwa miejsca postojowe w cenie! Nowa inwestycja - funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 552 zł72,87 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,87 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 198 zł67,34 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 400 zł64,24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 557 zł67,43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,43 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 130 zł72,90 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 200 zł64,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,22 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 422 zł67,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

643 500 zł585 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lublinie - dzielnica Szerokie (ul. Lubuszan). Idealna propozycja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 m , położony w miejscowości Szerokie, na ogrodzonej działce 20 arów. Spokojna okolica zapewnia ciszę i prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 418 zł30,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,61m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 400 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni około 2400 m2. Działka położona przy przedłużeniu ul. Biskupińskiej (200 metrów od granic Lublina) Dostępne media: woda, gaz, prąd kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 758 zł64,29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 758 zł64,29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,29 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:824 m²

Wyjatkowy dom na prestizowym osiedlu - szerokie lublin Szukasz ciszy, zieleni I komfortu życia z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko centrum. Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 030 zł67,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,35 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,09.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 610 000 zł236,25 m² 11 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

866 432 zł67,69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

890 500 zł1 781 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Szerokie, lublin | Pozwolenie na budowę | Willa Julia 5 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w prestiżowej dzielnicy Szerokie w Lublinie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78,89 m² 10 102,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferta dotyczy sprzedaży środkowego domu nr II - w zabudowie szeregowej. Dostępny jest już tylko jeden Ważne terminy: - wydane pozwolenie na budowę. - początek prac budowlanych listopad 2025. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 208 zł30,16 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,16 m2 z wystawą okien na wschód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 14,35 m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł4 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Szerokie - działka budowlana położona w doskonałej lokalizacji Lublina. W pobliżu działki znajdują się wszelkie potrzebne obiekty usługowe - sklepy, restauracje, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 324 zł67,38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,38 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,90.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł116 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej przy ul. Siewierzan w Lublinie, w dzielnicy Szerokie. Powierzchnia całkowita (z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł140 m² 8 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom, w którym chce się zamieszkać | Szerokie | 120 m | 2 garaże Są domy, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 468 m² 476,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/19, 184/21 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 888 zł67,44 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,44 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł2 662 m² 448,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2662m2 z projektem pod budynek biurowo-usługowy - okolice ul. Nałęczowskiej. Kształt działki - Trapez, wymiary około 54m X 76m (licząc po dłuższych.