dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 054 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Wrotków,Lublin

84,21 zł/m²95 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul Wolińskiego 35 o pow. ok 95 m2 z witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej aranżacji (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Lublin

106,25 zł/m²213 m² 22 629 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Lokal użytkowy na wynajem w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 212,98 m2 z dużymi witrynami. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 67,68 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

662 000 zł64 m² 10 306,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 200 000 zł5 002 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna na terenie miasta Lublin. Oferowana nieruchomość stanowi powierzchnię 5002 m2. Działka jest objęta mpzp z oznaczeniem symbolem 1p1 - teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

349 570 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbarska

Kośminek,Lublin

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Garbarskiej 18b, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

630 000 zł68 m² 9 320,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,59m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1949 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Willowa

Botanik,Lublin

70 zł/m²24 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 24 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Willowej na Botaniku. Biuro znajduje się na poziomie -1. Główne atuty: - lokalizacja na rozwiniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach na spokojnym, zielonym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: mieszkanie po generalnym remoncie!, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chopina,Lublin

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Tysiąclecia

Śródmieście,Lublin

420 000 zł45 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne dwupokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe i północ. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

950 zł14 m²

 

Piętro:4/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia pokoje w czteropokojowym mieszkaniu przy ul. Juranda w Lublinie Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 14m z balkonem. Szczegóły nieruchomości: - liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 1000m 2 Obiekt podzielony na 2 segmenty 2.275 m (w tym zaplecze socjalne: 248 m ) 2.221m (w tym zaplecze socjalne: 241 m ) Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kalinowszczyzna,Lublin

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Czuby,Lublin

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie na ul. Radości , osiedle Czuby, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

455 000 zł28 m² 16 221 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 58,37 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie blisko Uniwersytetu Medycznego. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie składające się z 3 pokoi, łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście w sąsiedztwie Grand Hotel. Nieruchomość znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

866 432 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

499 000 zł51 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz taniego mieszkania w spokojnej części Lublina, ale z szybkim dojazdem do centrum?to 2-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Dziesiąta,Lublin

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal w budynku wolnostojącym przy ul. Mickiewicza o powierzchni ok 48 m2 składający się z 2 pomieszczeń(pierwsze na poziomie parteru drugie w przyziemiu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabędzia

Bronowice,Lublin

495 000 zł49 m² 10 172,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bronowice jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie jest odnowione, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

407 970 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ustawne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Choiny,Lublin

1 650 000 zł280 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Szukasz domu swoich marzeń, w którym postawiono na przestrzeń, funkcjonalność i jakość wykonania - Ten dom może jest właśnie dla Ciebie. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Rury,Lublin

487 000 zł58 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,9m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedle Krasińskiego - ul. Krasińskiego. 10 minut od Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Czechów,Lublin

599 000 zł60 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Moniuszki,Lublin

469 000 zł57 m² 8 286,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu położone na Czechowie (osiedle Moniuszki). Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwiema windami. Na powierzchni 56,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miernicza

Sławinek,Lublin

600 000 zł500 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis w zdjęciach. Działka znajduje się na ul. Mierniczej. Dodatkowo, dzierżawię od Miasta grunt za garażem o pow. Ok 170m2 Posiadam aktualną decyzję Urzędu Miasta o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrotkowska

Wrotków,Lublin

399 000 zł54 m² 7 409,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ulicy Wrotkowskiej na spokojnej dzielnicy Wrotków, na powierzchnię 53,85 m2 składa się: * dużego przedpokoju * 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Węglin,Lublin

973 000 zł92 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w południowo-zachodniej części Lublina, która świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane w Lublinie przy ul. Przyjaźni. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, co zapewnia wygodę codziennego.