dowolna

Mieszkania Lublin Czuby Północne

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł64,47 m² 10 842,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Taras 50 m | Nowy Blok 2023 | Lublin, ul. Różana Twoja prywatna strefa relaksu w sercu miasta z gotową wizualizacją wnętrz! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle setek.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł75 m² 9 998,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz spokojnego miejsca dla rodziny, ale z szybkim dostępem do miasta? To mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i wyjątkową lokalizację przy terenach zielonych. Powierzchnia: 75.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

629 000 zł70,80 m² 8 884,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - wyłączność. Lokalizacja: ul. Stokrotki, dzielnica Czuby, lublin Opis nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł62,10 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe_dobra lokalizacja! Doskonała inwestycja! Oferujemy Państwu mieszkanie idealne do wynajmu. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, toalety, łazienki i kuchni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie Lublin

Czuby Północne,Lublin

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

agencja nieruchomości Lublin * Proponujemy do wynajmu wygodną kawalerkę blisko Politechniki Lubelskiej (3 minuty autem). Możliwość zrobienia wygodnych zakupów w pobliskim Lidlu. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej w Lublinie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł64,50 m² 7 581,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i pojemną garderobą przy ul. Dziewanny 9 w Lublinie. Nieruchomość: nowoczesne i funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł77 m² 8 155,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,52 m² 10 063,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim budownictwie w wyjątkowej lokalizacji Lublina -okolice ul. Orkana. W pobliżu dużo.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł62,10 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

398 000 zł35,11 m² 11 335,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowa kawalerka o powierzchni 35.11 m2, gotowa do wprowadzenia od zaraz - bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem - wszystkie meble oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

689 000 zł62,50 m² 11 024 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, ul. Sasankowa. Nieruchomość składa się z salonu z dużym balkonem z widokiem na Stary Gaj od strony.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,80 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Os.Błonie - przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dobrze zorganizowanej okolicy. Nie wymaga dużych nakładów finansowych, można w nim zamieszkać. Nieruchomość położona w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

360 870 zł31,38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na sprzedaż, powierzchnia od 31,38m2 do 113,36m2, lublin, czuby Stan deweloperski, dostępne mieszkania: - 31,38m2 (piętro 1) - 31,69m2 (parter) - 32,15m2 (piętro3) - 32,24 (parter) - 35,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 789 zł47,90 m² 9 390,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Czuby, os. Błonie przy ul. Hetmańskiej. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39,90 m² 10 902,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokoje z oddzielną kuchnią | Czuby Północne | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Kaczeńcowej na popularnym i lubianym osiedlu Czuby Północne. To.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł49,10 m² 10 855,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w pobliżu terenów zielonych oraz Politechniki Lubelskiej - 49 m2 | 2. piętro | po generalnym remoncie | Lublin | Nadbystrzycka Przedwiośnie Na.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł35,11 m² 11 335,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł49,10 m² 10 386,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane, wykończone, 3-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1979 roku przy ul. Przedwiośnie na osiedlu Skarpa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane

Czuby Północne,Lublin

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje z balkonem | Czuby Północne | gotowe do zamieszkania Na wynajem przytulne i odświeżone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jutrzenki w Lublinie idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które daje Ci więcej niż adres. Daje Ci scenę do życia. Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz okno i patrzysz na panoramę Lublina. W kuchni czeka kawa, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Czuby Północne,Lublin

623 700 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2000 roku, przy ul. Agatowej na osiedlu Czuby Północne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby Północne,Lublin

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romantyczna

Skarpa,Lublin

546 000 zł73 m² 7 489,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe w niskim bloku przy ul.Romantycznej w Lublinie. Lokal posiada fantastyczny układ pomieszczeń umożliwiający wszechstronną aranżacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skarpa,Lublin

599 000 zł61 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, słoneczne mieszkanie 4- pokojowe, po generalnym remoncie! 2 piętro niskiego bloku w os. Skarpa na Czubach. Spokojne, otoczone zielenią miejsce z pięknym widokiem z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby Północne,Lublin

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 m2 (47,4m2 użytkowej). Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w niskim bloku z 2001 r. na dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

533 000 zł34 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiot sprzedaży stanowi wyjątkowa nieruchomość z segmentu premium - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.98 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ruta,Lublin

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

:link do strony Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina - Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby Północne,Lublin

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotki

Czuby Północne,Lublin

529 999 zł60 m² 8 833,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję widne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem. Układ: dwie sypialnie, salon, oddzielna kuchnia, łazienka i osobne wc. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Czuby Północne,Lublin

2 000 zł47 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na III piętrze bloku przy ulicy Jutrzenki 16 Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radości

Czuby Północne,Lublin

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia, od zaraz, mieszkanie mieszczące się na lubelskim osiedlu Czuby Północne przy ul. Radości 1. Bez zbędnych opisów-dlaczego warto? -bardzo dobra lokalizacja. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ułanów

Błonie,Lublin

140 000 zł20 m² 6 979,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży mały lokal na Czubach - osiedle Błonie, okolice ul. Ułanów, który można wykorzystać jako lokum do zamieszkania (formalna zmiana przeznaczenia nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Błonie,Lublin

365 000 zł33 m² 10 928,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Posiadamy w sprzedaży ciekawą ofertę mieszkania dwupokojowego położonego na osiedlu Błonie na lubelskich Czubach, w niskiej zabudowie z końcówki lat 80-tych. Mieszkanie po podłodze ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tymiankowa

Czuby Północne,Lublin

409 000 zł49 m² 8 364,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe w Lublinie, do generalnego remontu Powierzchnia: 49 m Lokalizacja: ulica Tymiankowa, czuby, idealna dla rodziny oraz na wynajem (jako inwestycja). Opis.