dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Lublin - Oferty wynajmu budynków użytkowych

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

1 950 zł88 m² 22,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu lokal magazynowy, warsztat położony w Lublinie przy ul. Gospodarczej na działce o powierzchni 2586 m2. Składający się z kliku odrębnych pomieszczeń z zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o pow. 350 m 2 , Rok budowy: - 2009r Konstrukcja - płyta warstwowa Wysokość - 4.60 m Posadzka niepylna Ogrzewanie gazowe Brama wjazdowa poziom 0 Obiekt dostępny od stycznia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

25 806 zł782 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni około 782m2, istnieje możliwość wynajęcia identycznej hali sąsiadującej o pow. około 782m2 co daje łącznie około 1564m2, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

23 300 zł1 161 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o pow. 1161 m 2 Hala 1161 m 2 Hala typu nrd, jednokondygnacyjna, niepodpiwniczona, ściany do wysokości okien murowane, wyżej z płyt.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

18 000 €5 000 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 5 000 mkw położony w południowo-wschodniej części Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 1000m2, lublin, zadębie Konstrukcja - płyta warstwowa, prąd na hali oraz woda i gaz na działce, wysokość hali - około 6m, dwie bramy wjazdowe: - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

33 737 zł1 799 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1799 m2 Lublin Dodatkowo możliwy najem powierzchni biurowej. Doki dla tir po przeciwległych stronach hali. Przeznaczenie hali: produkcja/magazyn. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 350 m2. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowej. Wjazd z poziomu "0". W obiekcie położona jest posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin,lubelskie

24 936 zł1 039 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - Lublin, zadębie Magazyn o powierzchni około 1039m2. (dwie strefy wychłodzenia) Dodatkowo możliwy wynajem biur o powierzchni około 200m2- dodatkowa opłata (około.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

14 500 zł500 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala nowa magazynowa o powierzchni około 500m2 - Lublin Budynek wolnostojący, jednopoziomowy, przeznaczenie terenu Ag - tereny aktywności gospodarczej obejmujące obszary zgrupowań.

Szczegóły ogłoszenia

7 830 zł200,78 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 200,78m2 - Lublin, wrotków Dwie bramy wjazdowe z poziomu "0", ogrzewanie gazowe, zaplecze socjalno-biurowe, do hali przynależy plac utwardzony, proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

15 000 zł1 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1000m2 - Lublin, zadębie Hala nieogrzewana, wysokość hali: 4,2m do konstrukcji Wymiary hali: 15,4m x 64m 3 bramy wjazdowe: 1) 3,2m x 3,5m 2) 4m x 4,3m odsuwana.

Szczegóły ogłoszenia

25 740 zł780 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna 782 m z dokiem i zapleczem biurowym Wynajmę funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 782 m . Hala oferuje dużą kubaturę i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

85 000 zł4 400 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 5700 m 2. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w parku logistycznym. Park posiada place manewrowe oraz parkingi przy budynku. Ilość bram wjazdowych i doków.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

26 032 zł1 157 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 1128m2, lublin - Zadębie Posadzka- niepyląca. Wysokość hali od 4,6m do 6,4m. Obecnie hala jest podzielona na dwa moduły o powierzchni około : 1 moduł - 432m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

22 500 zł900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala murowana, handlowo/magazynowa o powierzchni około 900m2, lublin Hala ogrzewana, pierwsza linia zabudowy, obiekt dobrze widoczny z ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł350 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu w budynku magazynowym w Lublinie przy ul. Chemicznej 8 zlokalizowanego na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

11 750 zł500 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow. ok 500 m2 Teren ogrodzony i monitorowany, plac manewrowy utwardzony kostką. Budynek 1000 m2 z płyty warstwowej, podzielony na dwie części po 500 m2. 2 bramy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w obiekcie handlowym przy ul. Turystycznej. O nieruchomości: - plac wokół budynku utwardzony kostką brukową. - posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł460 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty wynajmu jest hala magazynowo-warsztatowa o powierzchni 460m2, z zapleczem biurowym o pow. 90 m2. Dodatkowe informacje: - część biurowa 90 m2, - magazyn 460 m2, - parking.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

15 000 zł608 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. ok 600 m2 zlokalizowany w dzielnicy Zadębie Hala o wysokości 3,5 - 4,5m Budynek ogrzewany z zapleczem socjalnym i małym biurem, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

11 069 zł283,81 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajecia hala o powierzchni około 283,81m2 - Lublin, wrotków Istnieje możliwość wynajęcia hali sąsiadującej o powierzchni około 432,6m2, hala 283,81m2 zapleczem socjalno-biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł430 m² 40,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek handlowo magazynowy o pow. 430 m2. Lokal podzielony na 6 pomieszczeń, 3 usługowo biurowe, toaleta magazyn, wiata. wysokość od 3,8 - 4,8 m, budynek ogrzewany, do części.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo - magazynowy, pow.1000 m2 można wynająć mniejsze powierzchnie. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Lublin

Lublin,lubelskie

1 140 zł95 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni około 95 m2 - Lublin, zadębie. Hala ogrzewana - ogrzewanie miejskie. Profil działalności: produkcja/magazyny. Hala o przeznaczeniu produkcyjno- magazynowym, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

26 100 zł932 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna o pow. 932 m2 Wysokość 6 m, posadzka niepylna, brama poziom 0, 4/4,5 m Doświetlenie światłem dziennym Wymiary ok 19/47 m, ogrzewanie gazowe, cena 28.

Szczegóły ogłoszenia

33 600 zł1 200 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok 1200m 2 - Lublin, położona przy ul. Nałęczowskiej Budynek murowany, na hali zaaranżowane ok 100 m 2 pow. biurowo socjalnej Wysokość 5,5 m, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

41 308 zł1 796 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa - funkcjonalność i elastyczność w jednym miejscu Oferujemy na wynajem atrakcyjną powierzchnię magazynowo-biurową o łącznej wielkości ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł415 m² 10,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia, powierzchnia około 415m 2 , Lublin, wrotków. Powierzchnia magazynowo-biurowa składająca się z: hala o konstrukcji stalowej z obudową ścian z blachy trapezowej,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł494 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi o powierzchni łącznej 494m2 - Lublin, wrotków Hala o powierzchni 368m2 + część socjalno-biurowa, wymiary nawy głównej hali: 29,6m.

Szczegóły ogłoszenia

221 700 zł7 390 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kompleks magazynowo - produkcyjny o powierzchni ok 7390 m 2 z możliwością podziału na moduły, dostępne powierzchnie: 7390m 2 powierzchni produkcyjnej, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €3 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferowana powierzchnia magazynowa 3 000 m2 do wynajęcia, znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Lublina, co.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł614 m² 27,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow ok 344 m 2 z zapleczem biurowo socjalnym o pow. ok 270 m 2 Łącznie 614 m 2 Obiekt ogrzewany, posadzka niepylna, wysokość 4,8m, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

do wynajęcia obiekt magazynowo-produkcyjny, o pow. ok1500 m2 położony na działce ok 4200 m2 zlokalizowany w Abramowicach 1000 m2 hala magazynowo-produkcyjna o wysokości 3,5 m do.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł88 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia magazynowe ok 70 m2 położony na ul. Gospodarczej, z tył budynku przedstawionego na zdjęciu duży parking przed budynkiem

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

25 100 zł874,30 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z zapleczem biurowym 874.3 m2 położona w dzielnicy Wrotków. Magazyn o wysokości 6 m Posadzka niepylna, budynek nieogrzewany Plac manewrowy Część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

28 880 zł1 520 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala murowana o powierzchni około 1520m2 - Lublin. Dostęp samochodów: rampa. Łatwy i szybki dostęp do obwodnicy Lublina. Wysokość składowania 6,5m Wrota zewnętrzne: około 4m X 4,5m.

Szczegóły ogłoszenia

76 400 zł3 820 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjna o powierzchni 3820 m2. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta na terenie zamkniętego kompleksu budynków produkcyjno-magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grodzka

Motor,Lublin

30 000 zł845 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15 w Lublinie, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Lublin

Wrotków,Lublin

25 100 zł874 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 874 m2. Parametry magazynu: -wysokość 6 m -wjazd z poziomu ,0" -2 bramy wjazdowe -posadzka niepyląca -magazyn nieogrzewany Czynsz.