dowolna

Domy w stanie deweloperskim Lublin - Lista ofert od dewelopera

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ofertą sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem 70m w północnej części Lublina - Dzielnicy Sławin. Osiedle Wola Sławińska powstało w pobliżu ul. Kmiecej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szerokie,Lublin

1 240 000 zł132 m² 9 375,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

NA sprzedaż Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej stanowiący część kameralnej inwestycji deweloperskiej na zielonych przedmieściach Lublina. Minimalistyczna i elegancka bryła przykuwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Szerokie,Lublin

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Sławin,Lublin

1 553 436 zł175 m² 8 860,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż dom A1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

1 070 000 zł129 m² 8 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do zakupu inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Szczegóły: poniższa oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Czechów,Lublin

1 550 000 zł208 m² 7 440,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 208,31 m2, na działce o pow. 500 m2 w dzielnicy Czechów w Lublinie. Na parterze : -wiatrołap 8,64 m2. -Salon+ Jadalnia 28,75 m2. - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lublin

Zemborzyce,Lublin

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

950 000 zł100 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwu lokalowy o pow całkowitej 99,76 m2 w Lublinie ul. Skowronkowa, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Rynek

Dziesiąta,Lublin

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m2. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krężnicka

Zemborzyce,Lublin

1 249 000 zł155 m² 8 039,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na 2026 r. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155,36 m2. Nieruchomość położona jest na zielonej, zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 1b - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Konstantynów,Lublin

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Powierzchnia 77,72 m2, działka około 150 m2 z podjazdem z kostki brukowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Szerokie,Lublin

914 000 zł119 m² 7 671,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Szerokie,Lublin

914 000 zł119 m² 7 671,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 345,38 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 377,10 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Droga Męczenników Majdanka

Felin,Lublin

337 200 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Lokal inwestycyjny o pow. 33,72 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 16,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Abramowice,Lublin

980 000 zł137 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 3 Domy połączone garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Głusk,Lublin

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w Nowinach k. Lublina, o wysokim standardzie wykonania, idealny dla rodziny ceniącej spokój, bezpieczeństwo oraz bliskość miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Sławin,Lublin

1 295 000 zł149 m² 8 691,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nowa inwestycja - już W realizacji Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o indywidualnym projekcie i nowoczesnej formule.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

899 000 zł119 m² 7 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 300,60 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Ponikwoda,Lublin

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 95,62 m2 z dwoma zewnętrznymi miejscami w cenie 50 000 złotych. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr a - w zabudowie szeregowej. Dostępny są już tylko 2 domy Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Został ostatni wolny dom Nasze domy powstają w Łęcznej na Podzamczu. W trzecim etapie powstają domy dwulokalowe z garażami o powierzchni 108m2. Cena to 589 000zł. Domy oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Rudnik,Lublin

1 190 000 zł180 m² 8 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesne bliźniaki w Rudniku | przestrzeń, spokój i szybki dojazd do Lublina Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, połączony wyłącznie garażami, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dziesiąta,Lublin

825 000 zł128 m² 6 445,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Jasny i funkcjonalny segment sprzedawany w stanie deweloperskim - położony w granicach miasta. Odległość do Placu Litewskiego 7,4km; około 5,5km do ch "felicity". Blisko do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Abramowice,Lublin

980 000 zł137 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 1.a Domy połączone garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Ponikwoda,Lublin

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Rudnik,Lublin

1 190 000 zł143 m² 8 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesne bliźniaki w Rudniku | przestrzeń, spokój i szybki dojazd do Lublina Na sprzedaż dwa komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, połączone wyłącznie garażami, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Dziesiąta,Lublin

619 000 zł94 m² 6 604,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lublinie - ul. Wyzwolenia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Planowany termin zakończenia budowy: czerwiec 2026 Powierzchnia domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dziesiąta,Lublin

619 000 zł94 m² 6 604,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Mam do zaoferowania dom o powierzchni 93,73 m z ogródkiem, zlokalizowany w Lublinie, ul. Wyzwolenia 11. i podatku pcc. Zapraszam na prezentację tel. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Czechów,Lublin

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr B - w zabudowie szeregowej. Dostępny są już tylko 2 domy Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Dziesiąta,Lublin

719 000 zł93 m² 7 714,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Mam do zaoferowania dom o powierzchni 93,20 m z ogródkiem, zlokalizowany w Lublinie, ul. Wyzwolenia 11. i podatku pcc. Zapraszam na prezentację tel. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Zemborzyce,Lublin

790 000 zł94 m² 8 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w stanie deweloperskim gotowy do wykończenia, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94 m2, na działce o pow. 400 m2 w bliskiej odległości od Zalewu Zemborzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławinek,Lublin

1 270 000 zł155 m² 8 193,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż ostatni dom w tej inwestycji! Zaoszczędź stresu i nerwów na proces budowy domu, kup gotowy dom, wykończ i wprowadź się już za chwilę. Działka ponad 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Goździkowa

Ponikwoda,Lublin

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Warszawska

Sławin,Lublin

1 270 000 zł155 m² 8 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowoczesny, gotowy do wykończenia dom wolnostojący w zielonej okolicy na Sławinie. Uwaga! Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

899 000 zł120 m² 7 496,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatnie wolne lokale etapu pierwszego! Zapraszamy. Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 119,93 Działka o pow. 350 m2. Wysoki standard! Lublin ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wyzwolenia

Dziesiąta,Lublin

699 000 zł94 m² 7 457,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lublinie - ul. Wyzwolenia Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Planowany termin zakończenia budowy: marzec 2026 Powierzchnia domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dziesiąta,Lublin

850 000 zł103 m² 8 260,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom bliźniak do sprzedaży w stanie deweloperskim, ekonomiczny w użytkowaniu - położony w granicach miasta. Bez podatku pcc. Skrajny bliźniak / możliwość zakupu z działką.