dowolna

Działki komercyjne Lublin - Lista ogłoszeń

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 290 000 zł1 087 m² 2 106,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: rogatka Warszawska, dzielnica Sławin - Helenów Na sprzedaż działka inwestycyjna usługowa o pow. 1087 m2 położona w centrum Lublina, ul. Sielankowa w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do wynajęcia plac na Czechowie, przy ul. Choiny, przy Biedronce, o powierzchni 20 mkw., możliwość doprowadzenia prądu, postawienia pawilonu, korzystania z wc. Dobre miejsce na róznego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

864 400 zł3 070 m² 281,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przeznaczona pod tereny aktywności gospodarczej ag w dzielnicy Zadębie. Pozostały do sprzedaży dwie działki - każda o pow.3070 m2 lub jako całość 6140m2. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 540 zł5 134 m² 379,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna usytuowana w malowniczej okolicy w Dolinie Ciemięgi , 6 km od granicy Lublina ,w mpzp oznaczona jako działka pod usługi. Działka o wymiarach 45x 114m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 595 200 zł8 608 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona bezpośrednio przy Al. Warszawskiej 161 w Lublinie jednej z głównych arterii miasta, zapewniającej doskonałą ekspozycję i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług o powierzchni 1000 m2. Na działce znajduję się budynek murowany o pow. 30 m2 oraz garaż o pow. 27.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł2 297 m² 431 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 2297 m2 o oznaczeniu M4a, położona w miejscowości Lublin przy ulicy Wapiennej w spokojnej i zielonej okolicy, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł4 959 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Tylko u nas - zapraszam- działka o pow.49 ar -idealna pod inwestycję przemysłowa , magazynową czy logistykę! W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł977 m² 982,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w prestiżowej części Lublina. W mpzp oznaczona 11mn. Dopuszczalna zabudowa bliźniacza I szeregowa! Lokalizacja - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł54 200 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina. 4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 090 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz gruntu pod projekt, który nie zaczyna się od pustej działki, ta propozycja przy ul. Siennej 23 w Lublinie wyróżnia się realnym zaawansowaniem robót. Działka inwestycyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 573 m² 209,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3573 m , położona przy ul. Łuszczewskiej , zaledwie 300 m od ul. Turystycznej. Najważniejsze informacje: teren nieogrodzony , płaski ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 645 000 zł22 150 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w miejscowości Dębówka, gmina Jastków. To idealna lokalizacja dla przedsiębiorcy lub inwestora. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 966 m² 303,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa 10/1 o powierzchni 2966 m2 położona w pierwszej linii zabudowy przy ul.Łuszczowskiej- oznaczona w MPZP symbolem AGc - tereny aktywności gospodarczej z podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł8 108 m² 604,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna na sprzedaż Lublin, 81 arów mpzp intensywność zabudowy 2.0 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 100 m (81 arów), położona w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 394 000 zł4 101 m² 827,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Lublin, ul. Wrońska Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 2 860 m (obręb Majdan Tatarski), z udziałami w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 800 m² 553,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lublin, turystyczna, 28 ar, ag, inwestycyjna, przemysłowa Działka: - 1 linia zabudowy - 2700m2 - wymiary 82/41m Lokalizacja: - lublin - bezpośrednio przy ul. Turystycznej Media: - gaz - prąd - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 900 m² 842,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Działka o pow. 1900m2 ( wymiary ok. :33 x 52,5m) położona bezpośrednio przy ul.Nałęczowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł14 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, lublin, 1,45ha, ul. Turystyczna, teren agc Nieruchomość składa się z trzech działek położonych obok siebie. Działka 1: - 1 linia zabudowy - powierzchnia 5440 m2 Wymiary: - szerokość:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 002 m² 257,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna zlokalizowana na terenie miasta Lublin, w rozwijającej się strefie przemysłowo-usługowej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 023 m² 284,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, nieruchomość inwestycyjna przy ul.Kijańskiej w Lublinie. Ustawna działka o powierzchni: 7023m2 i wymiarach: 70x100m. Zabudowania znajdujące się na działce: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 500 000 zł2 100 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 21arów na Południowym Węglinie. Szerokość 23m, powierzchnia zabudowy to ok. 500m2. Przeznaczenie w planie zagospodarowania pod usługi publiczne czyli obiekty:.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 zł2 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 2600m2 - Lublin, zadębie. Plac utwardzony płytą betonową, dodatkowo kruszywem. Wymiaru działki:około 47m X 53m. Media: energia elektr. oraz woda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł4 600 m² 358,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 46 ar w Zemborzycach Kościelnych z wydanymi warunkami pod budowę zespołu sześciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych Na sprzedaż działka 46 ar w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 296 m² 317,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja, woda Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice Lublina 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 960 zł4 878 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki inwestycyjnej w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do Lublina, a jednocześnie w spokojnej, rozwijającej się okolicy ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł600 m² 436,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w Biurze knc city ** ** ** lublin/zemborzyce: polecam do zakupu atrakcyjną działkę usługową zlokalizowaną na granicy Lublina i Zemborzyc. Działka o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł13 688 m² 620,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 557 m² 448,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oto poprawiona wersja ogłoszenia: działka budowlana, 1 577 m2 Lublin, ul. Józefa Franczaka "lalka" Cena: 699 000 zł Kształt: trapez Powierzchnia: 1 577 m2 Dojazd: droga asfaltowa, służebność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 000 m² 339,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 o oznaczeniu mn, położona w miejscowości Lublin przy ulicy Nałęczowskiej, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł310 m² 354,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieduża działka usługowa w dzielnicy Tatary - blisko ul. Mełgiewskiej i Al. Wincentego Witosa Działka o powierzchni 310 m w bezpośrednim sąsiedztwie ciągu pieszego biegnącego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

14 628 000 zł92 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka komercyjna przeznaczona pod dzaiłalność produkcyjną, magazynową, handlową, logistyczną, magazynową, usługową Na sprzedaż działka komercyjna położona w pobliżu trasy S17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Rataja

Hajdów-Zadębie,Lublin

299 000 zł1 207 m² 247,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna ul. Macieja Rataja 115, lublin Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka usługowo-budowlana o łącznej powierzchni 1207 m , Teren jest ogrodzony (podmurówka), wyrównany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 200 000 zł5 002 m² 239,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna na terenie miasta Lublin. Oferowana nieruchomość stanowi powierzchnię 5002 m2. Działka jest objęta mpzp z oznaczeniem symbolem 1p1 - teren obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin,lubelskie

1 505 000 zł4 300 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż, położona w strefie inwestycyjnej w Świdniku powierzchnia ok 4300 m2 działka płaska kształt nieregularny, położona przy drodze asfaltowej przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

3 975 600 zł6 626 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 6626 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

2 274 600 zł3 791 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3791 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Lublin

Czuby,Lublin

650 000 zł2 309 m² 281,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlano-inwestycyjna, o powierzchni 2309m położona przy ulicy Jana Pawła II na przeciwko sklepu Selgros. Działka jest płasko ukształtowane, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

6 930 000 zł18 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż, 1,8 ha Lublin Zadębie, ul. Turystyczna. Działka w mpzp oznaczona symbolem ag - Wieczyste użytkowanie, w pełni uzbrojona, kształt nieregularny, dojazd.