dowolna

Domy umeblowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorze Zemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek: - 170 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł178 m² 4 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom bliźniaczy z działką, lublin, ul. Rataja Na sprzedaż prawy segment domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Lublina przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł133 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom Z ogródkiem | 2 sypialnie + garderoba I 2 tarasy I balkon | garaż | działka 317 m | solary | uzdatniacz wody I dla rodziny 2+1 zamiast apartamentu I wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł400 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w dzielnicy Sławinek w bardzo dobrej, miejskiej lokalizacji, przy drodze wiodącej w kierunku Warszawy. Willa wybudowana w stylu secesyjnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:157 m²

W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu, bliźniak , Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytkowy. Dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 000 zł290 m² 4 427,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący w atrakcyjnej dzielnicy, w północno-zachodniej części Lublina. Cicha i spokojna okolica, a zarazem łatwy dostęp do centrum czy też do.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł400 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Lublina-Dzięsiąta przy ul. Jana Pocka. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł300 m² 8 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:932 m²

Sprzedam dom położony w Lublinie w dzielnicy Szerokie. Nieruchomość z 2007 roku - znajduje się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 932 m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł313,78 m² 3 824,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom przy ulicy Zamenhofa w Lublinie Lokalizacja: lublin, ul. Zamenhofa Powierzchnia domu: 313,78 m2 Ilość pięter: 3 piętra mieszkalne oraz przyziemie Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł225 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom przy ulicy: aleja Spółdzielczości Pracy w Lublinie z 2 lokalami usługowymi Lokalizacja: lublin, ul. Aleja Spółdzielczości Pracy Powierzchnia domu: 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł300 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt w dzielnicy Kośminek. Nieruchomość wybudowana w 2008 roku, na działce o powierzchni 500m2. *Budynek podzielony na część usługową, część.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł140 m² 10 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu na sprzedaż, który mieści się zaledwie 2km od zalewu Zemborzyckiego. Dom wolnostojący jednorodzinny 2 kondygnacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 832 000 zł140,94 m² 12 998,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Uwaga! to są zdjęcia sprzedawanego domu, nie wizualizacje :) Nowy, energooszczędny dom w bardzo wysokim standardzie, do wprowadzenia od zaraz, 10 minut autem od Centrum Lublina (8,9km od Zamku),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kośminek,Lublin

750 000 zł101 m² 7 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym i dodatkowym mieszkaniem - idealny do zamieszkania, prowadzenia firmy i inwestycji w wynajem. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zorza

Abramowice,Lublin

1 590 000 zł135 m² 11 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

!Tu zaczyna się Twój nowy rozdział | Nowoczesny dom z przestrzenią, która daje więcej! Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, ciszę wokół i ogród, który pracuje za Ciebie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupie

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 700 000 zł342 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Węglin,Lublin

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Węglinek,Lublin

11 000 zł298 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom piętrowy, murowany w zabudowie bliźniaczej, położony na Węglinie Południowym, os. Węglinek. Spacer 3D: dom o powierzchni całkowitej 297,96 m2 składa się z: podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyzwolenia

Kośminek,Lublin

1 050 000 zł152 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie szeregowej wchodzący w skład eleganckiego osiedla położonego na osiedlu Kośminek okolice ul. Wyzwolenia / Głuska w Lublinie. Prezentujemy skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raszyńska

Węglin,Lublin

2 849 000 zł296 m² 9 634,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 556 m²

Wyjątkowa posiadłość w Konopnicy - cisza, przestrzeń i las niemal za oknem! Na sprzedaż niezwykły dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 256,5 m (całkowitej 295,7 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Dziesiąta,Lublin

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Funkcjonalny, nowocześnie zaaranżowany segment w nowszym budownictwie położony w granicach miasta. Odległość do Placu Litewskiego 7,4km; około 5,5km do ch "felicity". Blisko obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biskupie

Hajdów-Zadębie,Lublin

1 900 000 zł342 m² 5 563,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kleinera

Sławin,Lublin

1 199 000 zł237 m² 5 059,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:393 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w jednej z najbardziej cenionych, zielonych części Lublina - Sławin, ul. Kleinera 12. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Rynek

Dziesiąta,Lublin

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m 2 p rzy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m 2. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Dziesiąta,Lublin

1 199 000 zł560 m² 2 141,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:745 m²

Inwestycyjny Dom Wolnostojący - 4 kondygnacje - 500m2 Lublin, ul. Wyzwolenia obok ul. Krańcowej - dz. Dzięsiąta Rodzaj domu: - wolnostojący 4 kondygnacje - Liczba pięter: 3 - Rok budowy: 2000 - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miła

Śródmieście,Lublin

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kamienicy zlokalizowanej na Starym Mieście przy ul. Miłej. Możliwości rozbudowy i nadbudowy! Kamienica składa się z parteru oraz piętra, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beskidzka

Choiny,Lublin

1 400 000 zł261 m² 5 357,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 1989 r. o pow. całkowitej 261,30m2, użytkowej 187,65m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Felin,Lublin

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni ok. 100 m , położony w Lublinie, w dzielnicy Felin, na przestronnej działce o powierzchni 1349 m . Dom jest dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

10 000 zł380 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 m2. Nieruchomość idealna dla dużej rodziny. Dom został wybudowany w 2010 r. Znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

1 290 000 zł185 m² 6 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

**ogłoszenie sprzedaży domu W zabudowie szeregowej na ponikwodzie** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2009 roku, o powierzchni 185 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nataszy

Konstantynów,Lublin

857 133 zł95 m² 8 987,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Choiny,Lublin

1 290 000 zł283 m² 4 564,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 1997 r. o pow. całkowitej 282,60m2, użytkowej 189,70m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Targowa

Śródmieście,Lublin

6 950 000 zł679 m² 10 242,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:390 m²

Kamienica na sprzedaż. Na sprzedaż w pełni skomercjalizowana kamienica inwestycyjna zlokalizowana w Lublinie przy ul. Targowej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szerokie,Lublin

1 490 000 zł159 m² 9 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Polecam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 159,20 m2 usytuowany na zadbanej i ogrodzonej działce o pow. 454m2 w dzielnicy Szerokie - Lublin. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Dziesiąta,Lublin

1 790 000 zł234 m² 7 636,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny Dom Wolnostojący w Idealnym Stanie - Gotowy do Zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pocka

Dziesiąta,Lublin

1 296 448 zł150 m² 8 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż przestronny dom z 2000 roku o powierzchni 150,40 m wykończony w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja, cicha okolica w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziesiąta,Lublin

1 320 000 zł190 m² 6 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 157 m powierzchni użytkowej - 16m2 garażu w bryle budynku Lublin, ul. Wojciecha Sieciecha 10 Zapraszam na prezentacje. Mam do zaoferowania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Dziesiąta,Lublin

1 899 578 zł234 m² 8 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, bardzo zadbany dom wolnostojący z 2002 roku o powierzchni 234,40 m , położony w spokojnej okolicy, bez bezpośrednich sąsiadów. Posesja w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Bronowice,Lublin

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferuję na sprzedaż działającą inwestycję blisko centrum miasta. Nieruchomość składa się z pięciu pokoi które ciągle są wynajmowane. Dom znajduje się na dwustu metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Sławinek,Lublin

1 480 000 zł337 m² 4 390,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:456 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lublinie, dzielnica Sławinek na działce o pow. 456 m2. Na powierzchni 337,07 m2 znajdują się dwie strefy, część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janowska

Wrotków,Lublin

1 980 000 zł135 m² 14 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Na Sprzedaż w Lublinie Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Lublinie o powierzchni około 135 m , położony w spokojnej dzielnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij