dowolna

Domy w centrum Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

700 000 zł191 m² 3 664,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom marzeń na sprzedaż (160 m 2 ) - piękny ogród w prezencie. Na sprzedaż wolnostojący niepodpiwniczony dom o powierzchni użytkowej 160 m 2. Optymalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 850 000 zł770 m² 3 701,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:570 m²

Kamienica położona niedaleko ścisłego centrum Lublina. Budynek pochodzi z początku XX wieku, ma 770m2 powierzchni użytkowej, w pełni skomercjalizowany, posiada 4 kondygnacje. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Warszawska

Lublin,lubelskie

472 000 zł127 m² 3 711,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim w bardzo dobrej cenie. Alternatywa dla 4 pokojowego mieszkania w bloku. Idealny dla 3-4 osobowej rodziny. Ostatni z czterech. Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Lublin

Lublin,lubelskie

2 200 000 zł444 m² 4 954,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Zabytkowy dworek z XIX w. z działką 1,1 ha. Jeden z większych tego typu dworków w regionie. Nieruchomość znajduje się w granicach Lublina w odległości 4,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bursaki

Bursaki,Lublin

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący, 2-kondygnacyjny - Lublin, bursaki - idealny pod wynajem dla pracowników, firm, ekip budowlanych itp. (14-16 miejsc noclegowych) Dwie oddzielne kondygnacje z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

580 000 zł183 m² 3 169,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:403 m²

Bliźniaka po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji - lsm. Dom i zieleń starannie zadbane. Do dyspozycji jest 6 dużych pokoi, jedna kuchnia, dwie łazienki i wc oraz piwnica i kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głuska

Głusk,Lublin

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom jednorodzinny z 2000 r. o powierzchni użytkowej 280 m2, położony na dużej działce o pow. 3000 m2. Nieruchomość polecana dla osób prowadzących działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Głuska

Głusk,Lublin

15 000 zł520 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę apartament o bardzo wysokim standardzie w nowym budownictwie na lubelskim Śródmieściu. Nieruchomość dla osób poszukujących spokojnego miejsca oraz bliskości centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:341 m²

Dom na sprzedaż (140 m 2 ) - jeszcze miasto a już taka cisza i spokój Na sprzedaż wolnostojący niepodpiwniczony dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Węglin,Lublin

1 620 000 zł210 m² 7 717,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny - Inspirujący - Funkcjonalny - Komfortowy. Twój dom, z którego będziesz dumny każdego dnia. Dom o pow. użytkowej 209 m2 zbudowany na pięknie zagospodarowanej narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Botanik,Lublin

696 000 zł174 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatni wolny segment W sprzedaży! ogłoszenie bezpośrednie! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 174,00m2 na działce o pow. 350m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Macierzanki

Botanik,Lublin

600 000 zł148 m² 4 055,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowa kameralna inwestycja przy ul. Macierzanki (boczna ul. Chabrowej) Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 147,95m2 na działce o pow. ok. 325m2 przy ul. Macierzanki w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Macierzanki

Botanik,Lublin

600 000 zł148 m² 4 055,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Macierzanki

Botanik,Lublin

600 000 zł149 m² 4 036,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowa kameralna inwestycja przy ul. Macierzanki (boczna ul. Chabrowej) Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 148,65m2 na działce o pow. ok. 325m2 przy ul. Macierzanki w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Botanik,Lublin

696 000 zł174 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ogłoszenie bezpośrednie! Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 174,00m2 na działce o pow. 350m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. Oryginalny projekt, kondygnacje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Macierzanki

Botanik,Lublin

600 000 zł149 m² 4 036,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Palmowa

Ponikwoda,Lublin

1 320 000 zł184 m² 7 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Do zaoferowania posiadamy piękny dom wybudowany według projektu w Aksamitkach 2, położony w cichej i spokojnej okolicy, wśród nowo wybudowanych domów w dzielnicy Ponikwoda przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Maki

Maki,Lublin

1 200 000 zł545 m² 2 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:743 m²

Obiekt komercyjny idealny do prowadzenia działalności gospodarczej typu hostel ( wydzielona klatka schodowa , na parterze możliwość prowadzenia restauracji) lub pod działalność biurowo usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Botanik,Lublin

820 000 zł205 m² 3 992,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 205,38m2 na działce 528m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 111,87m2) - salon o pow. 38,31m2, od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Botanik,Lublin

820 000 zł205 m² 3 992,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Botanik,Lublin

820 000 zł205 m² 3 992,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

900 000 zł260 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowy piękny dom wolnostojący! Do sprzedania dom wolnostojący położony w dzielnicy - Prawiedniki, 10 km do centrum miasta. Wybudowany w 2003r. Dom zaprojektowany indywidualnie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławinkowska

Botanik,Lublin

850 000 zł213 m² 3 998,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:529 m²

Ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 212,60m2 na działce o pow. 529m2 przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie. * parter (pow. 115,43m2) - salon z jadalnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szewska

Śródmieście,Lublin

395 000 zł3 361 m² 117,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam 26 % udziałów - roszczeń do dopłat lub metrażu w nieruchomości o pow. 3361m2 z zabudowaniami ok.1200m2 w ścisłym centrum Lublina , ul. Szewska - złożona sprawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Szerokie

Szerokie,Lublin

777 000 zł140 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny usytuowany na działce położonej w okolicy domów jednorodzinnych w dzielnicy Szerokie w Lublinie. Dlaczego właśnie akurat ta nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kręta

Kośminek,Lublin

299 000 zł102 m² 2 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Proponuję do sprzedania ciekawą nieruchomość położoną w dzielnicy Kośminek. Pierwsze mury domu powstały w 1926 r. Powierzchnia domu 102 mkw, powierzchnia działki 337 mkw. Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 850 000 zł770 m² 3 701,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bronowice

Bronowice,Lublin

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:216 m²

Bronowice os. Maki. Dobre osiedle domków jednorodzinnych, ciche i spokojne miejsce, blisko przystanek mpk, do Centrum ok. 3,5 km. Do sprzedania połowa nieruchomości stanowiącej budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

779 000 zł239 m² 3 259,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Nowa niższa cena! polecamy! Polecamy nowoczesny dom jednorodzinny do wykończenia wewnątrz, na zagospodarowanej i atrakcyjnie urządzonej działce. Dom parterowy, o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bronowice

Bronowice,Lublin

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:502 m²

Dobra lokalizacja, przyjazne i spokojne osiedle domów jednorodzinnych z pełną infrastrukturą, blisko szkoły, przedszkola, sklepy, 5 min. samochodem do Centrum. Dom duży - o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

798 000 zł280 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nowa niższa cena. Do sprzedania przestronny dom wolno stojący na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobre położenie zapewnia bezpieczne mieszkanie w ciszy i spokoju, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący, zlokalizowany blisko centrum. Cztery pokoje, oddzielna kuchnia, dwie łazienki. Dom przystosowany jest dla około dziewięciu osób, idealny dla firmy. W garażu stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lipniak

Lipniak,Lublin

549 000 zł198 m² 2 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom w prestiżowej lokalizacji w okazyjnej cenie tylko 3 267,86 zł/m2! Malowniczo położony w spokojnej, cichej okolicy na działce 500m2. Pierwsza linia zabudowy przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Trzypokojowy dom o powierzchni 90m2, z oddzielną kuchnią, umeblowany. Łazienka i wc oddzielnie (wanna i prysznic). Nieruchomość ogrodzona, dużo miejsca do parkowania, najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sławin

Szerokie,Lublin

849 000 zł310 m² 2 738,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz komfortowego domu w Lublinie? W miejscu spokojnym, z nową zabudową jednorodzinną wokół, z szybkim dojazdem do centrum? Przedstawiamy doskonałą ofertę domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szerokie

Szerokie,Lublin

1 050 000 zł230 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Projekt indywidualny. Bardzo dobra lokalizacja. Dom usytuowany jest na końcu ślepej ulicy, co zapewnia spokój. Dobre połączenie z centrum miasta. Na terenie posesji znajduje się zadaszona wiata na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Kraśnicka

Krasińskiego,Lublin

550 000 zł157 m² 3 503,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

0% prowizji od kupującego! okazyjna cena - dom bardzo blisko centrum możliwość wykorzystania na biura, siedzibę firmy, szkołę językową, prywatny akademik itp. Połowa bliźniaka w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Lublinie. Rozkład pomieszczeń:1. Podwyższona suterena - garaż, - 3 pokoje, - aneks kuchenny - łazienka,- kotłownia 2. Parter:- kuchnia,- pokój dzienny na planie otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Do sprzedania nieruchomość w Lublinie. Dom z poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem. Powierzchnia mieszkalna domu to około 187m2 + strych oraz suteryny z warsztatem i garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sławinek

Sławinek,Lublin

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia dom bliźniak położony w dzielnicy Sławinek w Lublinie, niedaleko Centrum. Dom składający się z trzech kondygnacji. Na powierzchni 400m2.