dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Osiedle Helenów

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

730 000 zł76 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na nowoczesnym osiedlu przy Ul. Nałęczowskiej. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ładne przestronne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum i w pobliżu głównych arterii wylotowych miasta. Spokojne osiedle i ciche sąsiedztwo. Plac zabaw, sklepy osiedlowe, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy zlokalizowany na I piętrze budynku usługowo-biurowego przy ul. Wojciechowskiej. To idealna propozycja dla firm poszukujących przestrzeni gotowej do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż lokal z działającym przedszkolem w atrakcyjnej lokalizacji Lublina , blisko ul.Nałęczowskiej. Lokal o pow. 317,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

808 448 zł63,16 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Zdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia. Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,16 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł54,90 m² 10 837,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje 55 m2, baśniowa Rogatka Warszawska Lokal położony jest na czwartym piętrze w niewysokim bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania dla dzieci Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²42 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 42 m2, położony na parterze budynku biurowo-usługowego przy ul. Nałęczowskiej. Lokal składa się z pomieszczenia, które może służyć jako sekretariat/sala.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią ul. Nałęczowska, os. Nałęczowska Deweloper : Galadom Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie nr M77 o powierzchni 67,69 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł57,15 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

nieruchomości Lublin** Oferujemy do wynajmu wygodnie urządzone i w pełni wyposażone 3- pokojowe mieszkanie na Rogatce Warszawskiej. Sprzęt agd firmy Bosch, candy, amica (lodówka, pralka, zmywarka),.

Szczegóły ogłoszenia

881 024 zł68,83 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,83m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 500 zł67,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 67,55 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Na powierzchnię użytkową składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 937 zł42,19 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 42,19 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Lokal znajduję się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej lokalizacji Lublina ,przy ul.Wojciechowskiej w Lublinie. Nowe budownictwo - nowe osiedla wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł396 m² 5 176,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność przedstawić wysokiej jakości nieruchomość inwestycyjną w Lublinie. Nieruchomość z roku 1999 o powierzchni 396 m2 na 3 kondygnacjach. Składa się ona z 11 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł134 m² 6 977,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 134 m2 położóne w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²65 m² 3 055 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space - z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie | 68 m | loggia | garaż | komórka 9 m Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni niespełna 68.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal biurowy o pow. 36,00 m2, lokal znajduje się na I piętrze budynku biurowego. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń. W lokalu zainstalowano.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,05 m² 44,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy, umeblowany apartament, który idealnie łączy komfort i wygodę z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396 m² 4 520,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka położona na Sławinku (os. Helenów). Dom jest świetnym źródłem pasywnego dochodu. Posiada jedenaście jedno- i dwuosobowych pokoi, wszystkie są.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

121,77 zł/m²68,63 m² 8 357 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 68,63 m | wysoki standard | wszystkie media w cenie Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 68,63 m , idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30,68 m² 14 309 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lublin, ul. Nałęczowska 67 5 piętro/7 wschodnio - południowa ekspozycja ____________________________ Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,68 m położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rogatka Warszawska,Lublin

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie dla pary pracującej lub studiującej Lokalizacja: lublin ul. Bajkowa 3 Szczegóły mieszkania: - dwa pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka z wanną - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²74 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

*Niezależne wejście* 74m2* możliwość wydzielenia pomieszczeń* okna* klimatyzacja * ogólnodostępny parking* Polecam do wynajęcia lokal nieopodal Ul. Wojciechowskiej w Lublinie, sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł65,50 m² 9 006,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze w budynku IV piętrowym wybudowanym w 2000 roku w dzielnicy Sławinek (rogatka Warszawska). Mieszkanie o pow. 65,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł28,60 m² 8 741,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 28,6 m , położony w atrakcyjnej części Lublina przy ul. Baśniowej. To doskonała propozycja zarówno pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,69 m z oddzielną kuchnią i garderobą, położone w nowoczesnym budynku z 2025 r. przy ul. Nałęczowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nałęczowska

Rogatka Warszawska,Lublin

2 290 000 zł1 087 m² 2 106,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: rogatka Warszawska, dzielnica Sławin - Helenów Na sprzedaż działka inwestycyjna usługowa o pow. 1087 m2 położona w centrum Lublina, ul. Sielankowa w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sielankowa

Rogatka Warszawska,Lublin

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 65m2, użytkowej 53,36m2 na III piętrze i poddaszu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 80 m2, z możliwością przeznaczenia również na nieuciążliwe biuro. 1. O P I S B L.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

449 000 zł31 m² 14 634,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

anma lublin *** Oferujemy do wynajmu zadbane 3 -pokojowe mieszkanie z garażem na Rogatce Warszawskiej. *Świetna lokalizacja do zamieszkania, z dobrym dostępem do wyższych uczelni (umcs, kul) jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rogatka Warszawska,Lublin

510 000 zł57 m² 8 919,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na Rogatce Warszawskiej. 4 piętro niskiego bloku z 1995r. zbudowanego z cegły żerańskiej i pustaka - w tym okresie powstawały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 500 zł57 m² 43,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Helenów,Lublin

579 735 zł63 m² 9 171,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie przy ul. Nałęczowskiej, oddane do użytku! Oferowane mieszkanie na sprzedaż posiada 3-pokoje na metrażu 63,21m2 z garderobą oraz balkonem aż 14m2! Skład mieszkania stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

670 000 zł53 m² 12 730,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 52,63mkw, położone na ostatnim piętrze nowoczesnego, zamkniętego osiedla przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Rogatka Warszawska,Lublin

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 4 piętro niskiego bloku z 1995r. przy ul. Sikorskiego. Na powierzchni 53m2 są 2 duże, ustawne pokoje, większy z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Helenów,Lublin

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w okolicach Al. Kraśnickich i Nałęczowskiej świeżo oddane do użytku o pow. 46 m2 ( lub mieszkanie 29 m2 jednopokojowe z aneksem kuchennym za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajkowa

Helenów,Lublin

530 000 zł48 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m, położone w kameralnym, niskim bloku z 2003 roku. Budynek liczy jedynie cztery mieszkania, po jednym na każdej kondygnacji, co.