dowolna

Domy z aneksem kuchennym Lublin - Lista ofert sprzedaży i najmu

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

1 750 000 zł133 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom Z ogródkiem | 2 sypialnie + garderoba I 2 tarasy I balkon | garaż | działka 317 m | solary | uzdatniacz wody I dla rodziny 2+1 zamiast apartamentu I wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł134 m² 7 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom trzy kondygnacyjny położony w Lublinie przy ulicy Petrykiewicza 9. Nieruchomość ta świetnie nadaje się jako hostel bądź na najem dla grup pracowniczych, studentów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł151,04 m² 8 600,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w ramach kameralnej inwestycji Poligova, realizowanej przy ul. Ronikierowej, bocznej od ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł146 m² 8 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa niższa cena! szerokie -lublin atrakcyjny dom bliźniak Z garażem na zagospodarowanej urokliwej działce Atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 477 000 zł121 m² 12 206,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Q4 - Wygoda, ekonomia, standard premium, super lokalizacja. Wyjątkowa propozycja energooszczędnych domów na Węglinku przy ul. Kwarcowej. Q4 to kompleks czterech segmentów wykonanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł266 m² 8 984,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 177m2, na działce 327m2 w dzielnicy Ponikwoda. Parter: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 836 zł175,32 m² 8 132,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż dom F2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny bardzo dobrze wyposażony dom w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej. W odległości 3 km do Zalewu Zemborzyckiego. Dom położony przy ulicy z parkingiem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 316 000 zł182,34 m² 7 217,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia kondygnację w domu ok.70m2 w dzielnicy Dziesiąta dla pracowników firmy, rodziny, pary. Rozkład pomieszczeń : 2 pokoje- wyposażone w łóżka 1 osobowe, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 436 zł175,32 m² 8 153,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom B2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Szerokie,Lublin

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 431 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78,89 m² 10 102,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferta dotyczy sprzedaży środkowego domu nr II - w zabudowie szeregowej. Dostępny jest już tylko jeden Ważne terminy: - wydane pozwolenie na budowę. - początek prac budowlanych listopad 2025. -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica z przeznaczeniem na prowadzenie działalność gospodarczej o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferujemy Państwu duży dom wolnostojący, położony na działce o powierzchni 1085 m2 w Lublinie (dzielnica Dziesiąta, ul. Abramowicka). Idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł162 m² 10 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z 2014 roku. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy (dzielnica Konstantynów) z bardzo dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł103,19 m² 9 196,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona jest przy ul. Skowronkowej w dzielnicy Sławin. Znajduje się na nowo projektowanym osiedlu. Segment będzie gotowy do odbioru w III kwartale 2026 roku. Segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł115,90 m² 7 937,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak, lublin, ul. Głuska Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch bliźniaków w nowo wybudowanym budynku jednorodzinnym dwulokalowym w Lublinie przy ul. Głuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł136,74 m² 7 276,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Mamy w sprzedaży prawdziwą gratkę - dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na dużej, ponad 5-arowej działce. W idealnej lokalizacji - zielone Prawiedniki z dobrym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Szerokie,Lublin

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 341,39 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 m , położony w miejscowości Szerokie, na ogrodzonej działce 20 arów. Spokojna okolica zapewnia ciszę i prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego segmentu w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Siewierzan 70 w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających domu, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:157 m²

W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu, bliźniak , Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytkowy. Dach płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł110 m² 7 892,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ofertą sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem 70m w północnej części Lublina - Dzielnicy Sławin.Osiedle Wola Sławińska powstało w pobliżu ul. Kmiecej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł147 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedmiotem sprzedaży są lokale usytuowane w domu w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej przy ul. Janowskiej w Lublinie. Domy są położone w bliskim sąsiedztwie Starego Gaju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 745 000 zł156,88 m² 11 786,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, gdy słońce delikatnie zagląda do salonu. Ciszę, przestrzeń i poczucie, że jesteś u siebie w domu, który daje komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny parterowy w stanie deweloperskim, położony w Lublinie- zemborzyce Dom o powierzchni 100 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł124 m² 9 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Natalin Na sprzedaż komfortowy lokal w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 832 000 zł140,94 m² 12 998,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Uwaga! to są zdjęcia sprzedawanego domu, nie wizualizacje :) Nowy, energooszczędny dom w bardzo wysokim standardzie, do wprowadzenia od zaraz, 10 minut autem od Centrum Lublina (8,9km od Zamku),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Żelazna

Lublin,lubelskie

875 000 zł260 m² 3 365,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam przestronny dom w Lublinie na ul.Żelaznej. Powierzchnia 220 m2 Nieruchomość jest ogrodzona i położona na działce o powierzchni 250 m2 Świetnie nadaje się do zamieszkania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Węglin,Lublin

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 220m2, użytkowej 190 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 500 m2 położonej w Lublinie, os. Węglin) Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

797 000 zł79 m² 10 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamenhofa

Dziesiąta,Lublin

1 200 000 zł314 m² 3 824,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom przy ulicy Zamenhofa w Lublinie Lokalizacja: lublin, ul. Zamenhofa Powierzchnia domu: 313,78 m2 Ilość pięter: 3 piętra mieszkalne oraz przyziemie Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

2 500 000 zł225 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom przy ulicy: aleja Spółdzielczości Pracy w Lublinie z 2 lokalami usługowymi Lokalizacja: lublin, ul. Aleja Spółdzielczości Pracy Powierzchnia domu: 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lublin,lubelskie

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Ponikwoda,Lublin

2 390 000 zł266 m² 8 984,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

1 760 000 zł300 m² 5 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż funkcjonujący obiekt w dzielnicy Kośminek. Nieruchomość wybudowana w 2008 roku, na działce o powierzchni 500m2. *Budynek podzielony na część usługową, część.