dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

49,50 zł/m²200 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w atrakcyjnej lokalizacji, idealny na gabinety lekarskie, biura, usługi. Położony na ul. Chmielnej naprzeciwko szpitala okulistycznego. Możliwość dowolnej aranżacji i dostosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukać możesz lokalu o powierzchni 60 m , który jest już gotowy do użytku. Przeznaczenie handlowe, usługowe., biurowe, medyczne. Atrakcyjne położenie 1 piętro Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

55,57 zł/m²332,89 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niezależny, dwukondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 333 m , zlokalizowany w prestiżowej, rezydencjonalnej części dzielnicy Sławin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²275 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca otrzymuje pół roku wakacji czynszowych! Przedstawiamy państwu na wynajem (lub sprzedaż) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 276 zł158,54 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 158 m , zlokalizowana na trzecim piętrze (4. kondygnacja) nowoczesnego budynku z 2014 roku. Obiekt wyróżnia się kameralnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 500 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 87 m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,09 m² 7 965,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (50 m ) pod gabinety, klinikę weterynaryjną, usługi beauty. Lublin ul. Szwoleżerów. Oferta, która łączy w sobie rozsądną cenę za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy Lubelskim Deptaku (ul. Krakowskie Przedmieście). Biuro obejmuje niezależną kondygnację z całodobowym dostępem. Na powierzchnię 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Lokal gastronomiczny Lublin

Lublin,lubelskie

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowe - Lublin, centrum - w bezpośrednim pobliżu budynki użyteczności publicznej. Lokal w stanie wykończonym, gotowy do wejścia! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

;** Świetna lokalizacja - niski czynsz! ** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów! ** śródmieście.: polecam do zakupu lokal usługowy o pow. 70 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

86,21 zł/m²58 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w centrum miasta w prestiżowym, zabytkowym budynku Art Deco, usytuowanym w pobliżu restauracji Bistro.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²86,27 m² 6 902 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 86,27 m2 na parterze nowego budynku w przy ul.Kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²27,50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym sercu Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 41. Lokalizacja: prestiżowa i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

54,22 zł/m²166 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal terapeutyczny do wynajęcia - 3 gabinety + sala Integracji Sensorycznej - gotowy do rozpoczęcia działalności Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł100,62 m² 13 715 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 100,62 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł268 m² 5 186,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania wynajęty budynek biurowo - usługowy o powierzchni użytkowej 269 m2 położony w okolicy ulicy Turystycznej w Lublinie. Oferowana nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł201 m² 6 965,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy ok 200 m - gotowy pod różnego typu inwestycję | Lublin, ul. Szwoleżerów Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 200 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

48,91 zł/m²92 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 92 m2 zlokalizowany na wysokim parterze kamienicy przy ul. Narutowicza w Lublinie. Lokal jest po generalnym remoncie, który obejmował wymianę instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedaży lub do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Na osiedle wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec | lsm | okolice ul. Tomasza Zana | Lublin Szukasz biura w rozpoznawalnej, biznesowej lokalizacji Lublina? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²25 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne biura ewentualnie gabinety lub lokale usługowe na wynajem w Lublinie w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego Lublin, targów Lubelskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż lokal z działającym przedszkolem w atrakcyjnej lokalizacji Lublina , blisko ul.Nałęczowskiej. Lokal o pow. 317,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako kancelaria, biuro czy gabinety psychologiczne. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - prestiżowa lokalizacja w centrum miasta! ul. Wieniawska | nowe budownictwo | parter | powierzchnia: 70 m Wyjątkowa oferta dla firm, które cenią prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł43,81 m² 6 391,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²16 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 16 m . Znajduje się na parterze ewentualnie 1 piętrze w biurowcu. Lokal jest gotowy do użytku i wyposażony w witrynę, klimatyzację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²250 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo duża powierzchnia biurowa w budynku w okolicy ul. Głuskiej. Obiekt to biuro mieszczące się na 1 piętrze, o łącznej powierzchni 250 m2. Składa się ono z -.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²225 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny lokal 225 m Lublin, szwoleżerów. Oferujemy na wynajem duży, funkcjonalny lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalno-biurowego przy ul. Szwoleżerów.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł31 m² 9 838,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego o powierzchni 31,19 m , położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Jana Sawy 8 w Lublin. Idealna propozycja pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 000 zł156 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 155,85 m2, usytuowany na II piętrze sześciokondygnacyjnego budynku usługowo-biurowego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy lsm. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł750 m² 5 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek 2-piętrowy z podziałem na 3 lokale o łącznej powierzchni 750m2 posadowiony na 22 arowej działce. Budynek: - wybudowany w technologii tradycyjnej - murowanej, - kryty blachą, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej lokalizacji Lublina ,przy ul.Wojciechowskiej w Lublinie. Nowe budownictwo - nowe osiedla wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²214 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym zlokalizowanym we wschodniej części Lublina (felin). Lokalizacja zapewnia m.in. szybki dojazd do obwodnicy miasta (s12) oraz łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 41,5 m2, zlokalizowany w suterenie odnowionej kamienicy z 1914 roku, położonej w oficynie, co zapewnia spokojną, kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

1 796 000 zł133,36 m² 13 467,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chciałbym Państwu zaoferować atrakcyjny lokal inwestycyjny w super lokalizacji! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 133 m2, usytuowany na parterze w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy i magnesem dla talentów? Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu w pełni wykończonego, nowoczesnego biura o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

78,59 zł/m²31,81 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal usługowy pod gabinet lekarski. Oferujemy do wynajęcia komfortowe pomieszczenie idealne dla lekarza o specjalizacji w szczególności rehabilitacja, neurolog, ortopeda.

Szczegóły ogłoszenia

49,37 zł/m²79 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Śródmieście | ul. Chopina | 79 m | po generalnym remoncie | miejsce postojowe W cenie Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 79 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal idealny na gabinet terapeutyczny w centrum miasta | Oferuję na wynajem jasny, słoneczny lokal usługowy położony przy ul. Orlej w Lublinie. Pomieszczenie biurowe usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł206,34 m² 4 211,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy - 207 m2 w sercu Lublina - ul. Stanisława Staszica Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 207 m2, położona w ścisłym centrum Lublina - przy ul.