dowolna

Domy Lublin – Oferty sprzedaży i najmu domów

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 836 zł175,32 m² 8 132,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż dom F2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny parterowy w stanie deweloperskim, położony w Lublinie- zemborzyce Dom o powierzchni 100 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł380 m² 4 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:403 m²

Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł714 m² 12 464,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Lokalizacja: lublin, sławin Powierzchnia całkowita: 714 m2 Cena: 8 900 000 zł Oferta na wyłączność - Biuro Nieruchomości Kwadrat Opis nieruchomości Wjeżdżając na teren tej rezydencji, od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł470 m² 5 425,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wolnostojący dom w atrakcyjnej dzielnicy Lublina. Może być zamieszkały przez 2 lub 3 rodziny. Całkowita powierzchnia budynku to 450 m2, w tym część z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł120 m² 14 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z działką o powierzchni 1000m2 nieopodal ul. Nadbystrzyckiej. Nieruchomość jest ogrodzona i zlokalizowana na końcu drogi dojazdowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia kondygnację w domu ok.70m2 w dzielnicy Dziesiąta dla pracowników firmy, rodziny, pary. Rozkład pomieszczeń : 2 pokoje- wyposażone w łóżka 1 osobowe, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Abramowice Prywatne, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2300 m2. Dom wybudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł146 m² 8 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa niższa cena! szerokie -lublin atrakcyjny dom bliźniak Z garażem na zagospodarowanej urokliwej działce Atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł215 m² 3 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu. Lokalizacja: ul. Walecznych, dzielnica Ponikwoda, lublin. Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję składającą się z czterech nowoczesnych segmentów mieszkalnych, zlokalizowaną przy ul. Bliskiej w Lublinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł350 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

Polecam naa sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w Lublinie przy ul. Bukowej. Nieruchomość idealna dla rodziny lub inwestora możliwość wydzielenia 2 niezależnych mieszkań. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

1. Podstawowe informacje Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice Typ nieruchomości: dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa: ~150 m2 (2 kondygnacje) Powierzchnia działki: 713 m2 Cena ofertowa: 1 150 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł151,88 m² 7 235,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,88 m , położony w kameralnej inwestycji przy ul. Skowronkowej 23 na lubelskim Sławinku - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł167 m² 10 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferta tylko w Biurze knc city lublin: polecam do zakupu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 167 m położony na ładnej zagospodarowanej działce. Dom posiada 3 kondygnacje naziemne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nietuzinkowa, elegancka willa typu dworek usytuowana na zagospodarowanej posesji w granicach miasta. Ponadczasowy projekt domu z przygotowanymi instalacjami do aplikacji smart home. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł341,50 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł178 m² 4 044,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w Lubinie na ul. Rataja. Dom w zabudowie bliźniaczej (dotyczy lewego segmentu). Dom wybudowany w 2010r. stan deweloperski o powierzchni 178m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom, lublin, dziesiąta, budynek: -ok 150m2 -6 pokoi -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -1975 rok - ogrzewanie gazowe - kominek oraz ozdobna koza - na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł152,02 m² 7 887,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Wolnostojący dom W marysinie - gotowy do wykończenia I zamieszkania. Biuro sprzedaży dewelopera _______________________________ 0% pcc 0% prowizji Dom znajduje się w kameralnym mini osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego segmentu w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Siewierzan 70 w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających domu, który można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 6 248,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 77,72 m2. Działka o pow. 140 m2. Dwa miejsca postojowe w cenie! Nowa inwestycja - funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł360 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 134 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana solidnym domem murowanym, położona w zielonej i rekreacyjnej części Lublina - przy ul. Kręźnickiej 87, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł78,89 m² 9 975,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferta dotyczy sprzedaży środkowego domu nr II - w zabudowie szeregowej. Dostępny jest już tylko jeden Ważne terminy: - wydane pozwolenie na budowę. - początek prac budowlanych listopad 2025. -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł146 m² 4 513,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania na pierwszym piętrze (73m2) i poddaszu (73m2) w bliźniaku + garaż wolnostojący ul. Kochanowskiego, dzielnica Dziesiąta, lublin Wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica z przeznaczeniem na prowadzenie działalność gospodarczej o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł120 m² 9 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 831 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym wraz z budynkami gospodarczymi, położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Lublin - dzielnicy Węglin, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł158 m² 7 911,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom, lublin, ul. Janowska, budynek: -4 pokoje + salon -158 powierzchni całkowitej (120 użytkowej) -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -2009 rok -ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł110 m² 9 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł155,36 m² 8 039,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na 2026 r. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 155,36 m2. Nieruchomość położona jest na zielonej, zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł129 m² 8 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku. Dostępne są również segmenty o innych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Ekskluzywny, prestiżowy dom z 2021r w stanie deweloperskim do wykończenia we własnym zakresie. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości. Na parterze salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł75 m² 8 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m , położony na działce 970 m , na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m2. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396 m² 4 520,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka położona na Sławinku (os. Helenów). Dom jest świetnym źródłem pasywnego dochodu. Posiada jedenaście jedno- i dwuosobowych pokoi, wszystkie są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Szerokie,Lublin

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 431 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek z 1962 roku oraz lokal usługowy z 1991 r. na działce o pow. 851m2 w Lublinie, ul. Wertera. Połówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł263,02 m² 7 029,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2009 r., zlokalizowany w Lublinie, w dzielnicy Węglin Północny (okolice ul. Raszyńskiej). Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł172,42 m² 7 359,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 172,42m2, (użytkowej 138,28m2). położony w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta. Dom częściowo podpiwniczony, strych do.