dowolna

Działki uzbrojone Lublin - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

2 465 000 zł14 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, lublin, 1,45ha, ul. Turystyczna, teren agc Nieruchomość składa się z trzech działek położonych obok siebie. Działka 1: - 1 linia zabudowy - powierzchnia 5440 m2 Wymiary: - szerokość:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 371 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Dziesiąta, położoną w pierwszej linii zabudowy, na płaskim terenie, przy utwardzonej drodze. Wymiary: 22 m x 9.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł1 200 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 12 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1200 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

6 126 480 zł17 018 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 17018m2(1,7ha) - Lublin, zadębie okolice ul. Mełgiewskiej. Działka bardzo dobrze widoczna obiekt z głównej ulicy! Działka płaska, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł731 m² 2 735,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną w centrum Lublina. Powierzchnia 731m2 szerokości 20m. W cenie: projekty i prawomocne pozwolenie na budowę. Zaplanowano tu budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

645 095 zł4 311 m² 149,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w czwartej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł3 000 m² 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 000 m² 171,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł2 897 m² 393,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 29 arów (0,29 ha), położoną w granicach administracyjnych miasta Lublin, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 002 m² 257,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna zlokalizowana na terenie miasta Lublin, w rozwijającej się strefie przemysłowo-usługowej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 023 m² 284,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, nieruchomość inwestycyjna przy ul.Kijańskiej w Lublinie. Ustawna działka o powierzchni: 7023m2 i wymiarach: 70x100m. Zabudowania znajdujące się na działce: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową, zlokalizowaną w dzielnicy Sławin, nieopodal al. Warszawskiej. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

4 281 540 zł24 252 m² 176,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę o łącznej powierzchni 2,25 ha przy drodze asfaltowej , położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł585 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Lublinie - dzielnica Szerokie (ul. Lubuszan). Idealna propozycja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - lublin, ul. Wita Stwosza, dzielnica Dziesiąta Na sprzedaż atrakcyjna działka nr. 67/11 o powierzchni 371m2, położona w Lublinie, dzielnica Dziesiąta, przy ul. Wita.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 134 m² 478,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przy Zalewie Zemborzyckim! Lokalizacja: ul. Krężnicka, lublin Powierzchnia: 3134 m Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, ale jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł3 000 m² 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 468 m² 476,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/19, 184/21 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 592 m² 160,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 56 arowa działka ulica Folwarczna boczna Al. Kraśnickiej w Lublinie. Działka o powierzchni 5592 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 296 m² 317,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna około 63 ary na obrzeżach miasta wojewódzkiego Lublin Media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja, woda Obręb Zadębie 7 km do centrum Lublina Wjazd na obwodnice Lublina 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

6 510 000 zł21 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 2,1 ha, położona w Strefie Ekonomicznej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 95/220 m, wszystkie media, w planie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 931 m² 388,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki w Lublinie, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum? Ta nieruchomość w dzielnicy Dziesiąta, w pobliżu ulicy Stefana Roweckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 423 940 zł6 828 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 6828 m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około 70m X 98m. Media: - prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu atrakcyjną działkę w uroczym zakątku Lublina w rejonie ul. Turystycznej. Nieruchomość o powierzchni od 1800m 2 do ok. 2200 m2 w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

7 776 985 zł21 907 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 21 907m2 -lublin Zadębie, powierzchnia zabudowy : 50% Wymiary działki: około 130m.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 068 m² 889,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana - Lublin, ul. Lazurowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł371 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Lublinie. Lokalizacja: dzielnica Dziesiąta, lublin Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni 371,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

736 445 zł4 941 m² 149,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł613 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/20, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 960 m² 401,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni około 4960 m2 - Lublin, felin, przeznaczenie grunty w mpzp :"p" - hale, produkcja, magazyny,składy. Działka z pozwoleniem na budowę na hale ok. 1800m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł4 000 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 4000m2 -lublin Zadębie, media: - prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie miejskie - na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 361 m² 293,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 33/3 z przeznaczeniem pod budowę domu, usługi - oznaczenie obszaru w mpzp jako u/mn. Teren w trakcie opracowania miejscowego planu zagospodarowania. Od północnej części działki.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł13 688 m² 620,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 536 120 zł7 144 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 7140m2 - Wymiary działki: około 63m X 112m. Media: - prąd, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 262 m² 237,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lublin: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł1 069 m² 719,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lublin, ul. Północna 1069 mkw - budowlana W kształcie kwadratu ___________________________________ Do sprzedania przepiękna działka w fenomenalnej lokalizacji - Lublin, ul. Północna (z.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł6 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Lublinie w okolicy ul. Turystycznej. Nieruchomość ma powierzchnię 6500m 2 , jest płaska, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 000 m² 171,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 000 m² 339,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 o oznaczeniu mn, położona w miejscowości Lublin przy ulicy Nałęczowskiej, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł615 m² 486,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 615 m - Lublin, ul. Piskora | warunki zabudowy na bliźniaka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 615 m , położona w spokojnej, zielonej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 353 045 zł15 079 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem Ag), o powierzchni około 15079 m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około 130m X 111m. Media: - prąd,.