dowolna

Nowe mieszkania i domy Ponikwoda, Lublin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ponikwoda

133 ogłoszenia

133 ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 940 zł38,54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 168 zł34,16 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować rumiankowe zacisze! Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w eleganckim trzy piętrowym budynku mieszkalnym, który zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim - w zabudowie bliźniaczej, budowany wg indywidualnego projektu. Bez podatku pcc. Odbiór do użytkowania II kwartał 2026 roku. Budynek oddzielony garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

591 764 zł49,52 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie o metrażu 49,52m2 zlokalizowane w nowej inwestycji lakeside przy ul. Zemborzyckiej. Murapol lakeside to inwestycja, która łączy komfort nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł129 m² 8 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 129 m2 z garażem w bryle budynku. Dostępne są również segmenty o innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 101 zł120,01 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Polecam na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku o nowoczesnej architekturze, zapewniającego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 872 zł57,31 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 617 zł65,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 360 zł54,28 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale użytkowe - Narcyzowe Osiedle, lublin Nowoczesna inwestycja w sercu młodego osiedla - potencjał, który pracuje na Ciebie Cena: 12 000 zł/m netto Dostępne powierzchnie: 54 m | 88 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 323 zł53,59 m² 11 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieszkaniowa w której zostało tylko 6 mieszkań objętych ceną promocyjną. Rabat dotyczy ceny mieszkania, ceny miejsca postojowego oraz rabat w cenie smart home. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 688 zł57,74 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 000 zł88,50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 88,50 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja zrealizowana. W skład nieruchomości zaliczamy: - sala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 300 zł49,16 m² 10 299,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na kwiecień 2026 rok! południe! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 840 zł36,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem z w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: I/II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 120 zł35,92 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Migdałowej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,05 m² 8 842,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych i czterech lokali. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 214 zł64,24 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 na 4 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,06 m2 z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 949 zł39,63 m² 13 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł95,62 m² 8 983,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł41,93 m² 12 759,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy. Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 488 zł49,22 m² 10 716,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,22 m . To idealna propozycja dla osób ceniących komfort i nowoczesny standard. Położone na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł41,15 m² 12 636,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 41,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł129 m² 8 178,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 115 zł65,43 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! brak podatku pcc! Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 016 zł53,96 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 310 zł32,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: I/II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na 3 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Narcyzowej w Lublinie W bliskim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura usługowa- handlowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 557 zł48,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł50,03 m² 10 953,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie, a codzienność stanie się prostsza i przyjemniejsza? To mieszkanie o powierzchni 69,98 m to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 432 zł39,19 m² 13 432,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 677 zł42,59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 42,59 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.