dowolna

Mieszkania Lublin ul. Narcyzowa

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 377 zł66,77 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 220 zł62,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 305 zł58,05 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 770 zł57,70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

650 976 zł67,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 640 zł45,24 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 864 zł54,64 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Narcyzowej w Lublinie W bliskim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura usługowa- handlowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 657 zł59,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 319 zł54,19 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 510 zł29,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 129 zł52,29 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 016 zł53,96 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na pierwszym piętrze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 940 zł38,54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 840 zł36,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem z w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: I/II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 016 zł53,96 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 310 zł32,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: I/II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 557 zł48,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 039 zł51,39 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 510 zł35,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł47,84 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 130 zł33,83 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 090 zł41,19 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

361 240 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej, na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na drugimpiętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 53,96m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Narcyzowej, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

354 310 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe, które składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

548 640 zł57 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Lublinie Ostatnie Wolne Mieszkania! *brak podatku pcc (2%) *brak prowizji biura nieruchomości Oferta dotyczy mieszkania pokojowego o metrażu 57,15m2, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

528 384 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 55,04 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na parterze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

637 632 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 66,42 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

524 640 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - nowa inwestycja, ul. Narcyzowa, lublin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,64 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

290 290 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

372 130 zł34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

423 940 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

290 290 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

497 640 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

637 632 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Lublinie Ostatnie Wolne Mieszkania! *brak podatku pcc (2%) *brak prowizji biura nieruchomości Oferta dotyczy mieszkania 4 pokojowego o metrażu 66,42m2, które składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij