dowolna

Nowe mieszkania i domy Szerokie, Lublin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Szerokie

36 ogłoszeń

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

634 095 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,89 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Szerokie,Lublin

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

633 200 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

822 400 zł64 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

631 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

722 898 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,02 m2 położone przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduję się na piątym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

711 424 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,52 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szerokie,Lublin

666 369 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,31 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 1b - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

669 141 zł68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 67.59 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na szóstym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

634 095 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Szerokie,Lublin

914 000 zł119 m² 7 671,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szerokie,Lublin

675 500 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 67,55 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na siódmym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

914 000 zł119 m² 7 671,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Szerokie,Lublin

914 000 zł119 m² 7 671,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 345,38 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szerokie,Lublin

518 937 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 42,19 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na siódmym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

717 654 zł73 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 73,23 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 377,10 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

822 400 zł64 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Zdjęcia przedstawiają realny stan wykończenia. Do zaoferowania mamy wykończone pod klucz, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 64,25 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

653 874 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,74 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

881 024 zł69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone, "pod klucz"! i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,83 m2 położone przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduję się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

899 000 zł119 m² 7 546 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 300,60 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

717 654 zł73 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,23 m2 położone przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduję się na VII piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

687 888 zł67 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 67,44 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Niewątpliwym atutem mieszkania są dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr a - w zabudowie szeregowej. Dostępny są już tylko 2 domy Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

638 900 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,89 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

400 991 zł31 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 30,61 m2 z wystawą okien n południowy-wschód Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 214,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

506 280 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,80 m2 z wyjściem na przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

634 900 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,49 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

681 219 zł69 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 68,81 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Lokal znajduję się na VII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szerokie,Lublin

2 092 552 zł265 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o pow. 264,88 m2 przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie Zestawienie powierzchni: - sala sprzedażowa o pow. 228,57 m2 z witryną, - pomieszczenie socjalne o pow. 15,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr B - w zabudowie szeregowej. Dostępny są już tylko 2 domy Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

899 000 zł120 m² 7 496,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ostatnie wolne lokale etapu pierwszego! Zapraszamy. Na sprzedaż połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 119,93 Działka o pow. 350 m2. Wysoki standard! Lublin ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

633 420 zł62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

658 116 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

660 422 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

400 991 zł31 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,61m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

630 500 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025