dowolna

Mieszkania Lublin ul. Ułanów

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

499 000 zł56,94 m² 8 763,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 56,94 m , położone na 3 piętrze w budynku z 1997 roku. Na piętrze znajdują się jedynie 2 mieszkania, co.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł55,41 m² 9 204,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwustronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód i południowy.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł79,27 m² 8 161,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Ułanów, czuby. Duże mieszkanie z tarasem i możliwością dokupienia garażu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł64 m² 7 078,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

699 000 zł88 m² 7 954,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalne mieszkanie w sercu lubelskich Czubów - gotowe do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja: ul. Ułanów, dzielnica Czuby - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na lubelskich Czubach. Mieszkanie do remontu, na poddaszu 4-piętrowego budynku. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

457 000 zł64 m² 7 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

519 000 zł54 m² 9 535,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,43 m Trzecie piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku, lublin, czuby, ul. Ułanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

463 000 zł64 m² 7 234,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 77m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ułanów

Błonie,Lublin

140 000 zł20 m² 6 979,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży mały lokal na Czubach - osiedle Błonie, okolice ul. Ułanów, który można wykorzystać jako lokum do zamieszkania (formalna zmiana przeznaczenia nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

699 000 zł79 m² 8 817,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

469 900 zł64 m² 7 342,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

630 000 zł63 m² 9 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Lublinie, położone na Czubach. Parter z 4, co gwarantuje komfort i wygodę codziennego życia. Mieszkanie składa się z 3 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Abramowice,Lublin

619 000 zł62 m² 9 967,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,10 m , położone na wyższym parterze bloku z 1995 roku. Lokal jest zadbany, gotowy do zamieszkania i nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Błonie,Lublin

155 000 zł20 m² 7 726,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

799 000 zł128 m² 6 230,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 128 m2 (po podłodze ok. 200 m2), znajdujące się w bloku położonym w dzielnicy Konstantynów przy ulicy Ułanów 23 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

478 000 zł64 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

481 000 zł64 m² 7 515,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby Północne,Lublin

759 000 zł88 m² 8 637,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,87 m Czwarte piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1995 roku, lublin, czuby, ul. Ułanów, 2 Balkony-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

799 000 zł128 m² 6 230,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

483 500 zł64 m² 7 554,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

539 000 zł48 m² 11 252,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne i przestronne mieszkanie na Czubach! Usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z lat 80-tych. Składa się z 2 oddzielnych i ustawnych sypialni, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

485 000 zł64 m² 7 578,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

488 500 zł64 m² 7 632,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

2 000 zł48 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą po zakończonym właśnie remoncie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,86m2 parterze / z IV w bloku w Lublinie, czuby Błonie, ul. Ułanów 5. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

491 500 zł64 m² 7 679,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

630 000 zł63 m² 9 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość Przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1990 roku w dzielnicy Czuby w Lublinie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czuby,Lublin

860 000 zł128 m² 6 705,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Eleganckie mieszkanie w Lublinie przy ul. Ułanów. Dwupoziomowe mieszkanie idealne dla konesera! Nietuzinkowe o ciekawej, wyszukanej i indywidualnej aranżacji o niekonwencjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

494 500 zł64 m² 7 726,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 83m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Poddasze do remontu na sprzedaż Mam przyjemność zaprezentować poddasze do remontu z potencjałem. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku na ul. Ułanów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przytulne ale przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy. Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czuby. Nieruchomość o powierzchni 63 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

496 900 zł64 m² 7 764,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta przytulna nieruchomość w doskonałej lokalizacji, jest ciekawą propozycją dla wszystkich tych, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, a także dla każdego kto ceni bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

499 900 zł64 m² 7 810,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

630 000 zł77 m² 8 142,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, które będzie nie lada gratką zarówno dla rodzin z dziećmi ceniącymi bezpieczeństwo i atrakcyjność dzielnicy jak i dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

526 000 zł55 m² 9 494,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie w spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 1990 roku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na zielonym osiedlu przy ul. Ułanów 14 w Lublinie *powierzchnia 35 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *sklepy i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

504 000 zł64 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991