Lokal handlowy Lublin
Lublin, lubelskie
- 95 000 zł
- 120 m²
- 791,67 zł/m²
Marcin Piotrowsk...
Skontaktuj się
Lokal handlowy Lublin
Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Lokal handlowy Lublin
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
95 000 zł 120 m² 791,67 zł/m²
handlowo-usługowe
5
miejsca postojowe naziemne
z ulicy
budynek wolnostojący
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
5Parking:
miejsca postojowe naziemneRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
budynek wolnostojącySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 95 000 zł (791,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: lokal wynajmowany
- Charakterystyka lokalu: 120 m², 5 pomieszczeń, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 1995
- Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (50 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: SONET Nieruchomości, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: Sala bankietowa
Lokalizacja
- Adres: Lublin, lubelskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
ODSTĄPIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONĄ
SALĘ BANKIETOWĄ - LUBLIN
Odstąpię doskonale funkcjonującą, w wyposażoną salę bankietową z aktualnymi rezerwacjami, zlokalizowaną w Lublinie.
Wesela, 18stki i inne imprezy okoliczonościowe!
Cena z wyposażeniem, stroną internetową do imprez i obiadów
Powierzchnia: 120 m²
Sala do 70 osób ok 90 metrów ogródek. (...)