dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukać możesz lokalu o powierzchni 60 m , który jest już gotowy do użytku. Przeznaczenie handlowe, usługowe., biurowe, medyczne. Atrakcyjne położenie 1 piętro Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 276 zł158,54 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 158 m , zlokalizowana na trzecim piętrze (4. kondygnacja) nowoczesnego budynku z 2014 roku. Obiekt wyróżnia się kameralnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 500 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 87 m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy Lubelskim Deptaku (ul. Krakowskie Przedmieście). Biuro obejmuje niezależną kondygnację z całodobowym dostępem. Na powierzchnię 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Budynek wolnostojący na terenie przemysłowym Lublin, ul. Hajdowska. Wybudowny z pierwotnym przeznaczeniem na stację obsługi pojazdów, idealny na każdą inną działalność gospodarczą. 200.

Szczegóły ogłoszenia

121,79 zł/m²78 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji handlowo-usługowej, przy bardzo ruchliwej ulicy, w głównym ciągu pieszym w bliskiej odległości od mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 16 m , usytuowany na parterze biurowca. Wysoki standard wykończenia oraz dostępność takich udogodnień jak klimatyzacja, witryna oraz winda sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

79,17 zł/m²12 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal do wynajęcia o powierzchni 12 m . Mieści się w biurowcu i jest gotowy do użytku. Posiada witrynę, co zapewnia dobrą ekspozycję. W lokalu dostępne są media:.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal o powierzchni 150m zlokalizowany na parterze w budynku biuro-usługowym przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal idealnie nadaje się na sklep medyczny, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²369,11 m² 14 764 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 369,11m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 40 mkw. na Ii piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/ usługowy W centrum lublina- krakowskie Przedmieście Cena 7 500 zł netto - 123,79 m Dodatkowe opłaty: - prąd wg wskazań licznika - wodę wg wskazań wodomierza , - wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²322 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem parterowy lokal użytkowy o pow. 322 m2. Możliwość powiększenia lokalu o dodatkową powierzchnię na pierwszym piętrze o 385 m2. Cechy lokalu: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na pierwszym piętrze kamienicy posadowionej w Śródmieściu. Gabinet, usługi, biuro. Dwa pomieszczenia i zaplecze socjalne. Lokal po remoncie, klimatyzacja, otwierane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 zł/m²180 m² 3 330 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe w kompleksie budynków położonym w strategicznej lokalizacji na Wrotkowie w Lublinie. Kompleks składa się z budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal biurowy 2. P O Ł O Ż E N I E = lokal na II pietrze reprezentacyjnej kamienicy o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²116,02 m² 4 641 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 116,02m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży - możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, toalety w częściach wspólnych budynku, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

73,68 zł/m²19 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz wygodnego miejsca do pracy w centrum miasta? Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 19 m zlokalizowany przy ul. Chopina 14- w reprezentacyjnym budynku w samym sercu Lublina. To.

Szczegóły ogłoszenia

63,99 zł/m²273,48 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest parter budynku usługowego zlokalizowany w Lublinie, dzielnica Dziesiąta. Łączna powierzchnia oferowanej powierzchni to 273,48 m2. Na którą składają się: dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²285 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy znajdującej się w ścisłym centrum Lublina - bezpośrednio przy ul. Krakowskie Przedmieście. W promieniu 300.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 700 000 zł190,50 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, tuż przy Placu Litewskim. Oferta obejmuje trzy niezależne lokale (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

47,83 zł/m²115 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szukasz miejsca na działalność? Lokal o powierzchni 115 m znajduje się na parterze w budynku w stylu loftowym, industrialnym z cegły. Duże okna zapewniają naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²26,41 m² 1 056 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 26,41m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 75m2, lublin, dziesiąta Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą (w tym dwa pomieszczenia które mogą pełnić funkcję chłodni) Dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

32,14 zł/m²28 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, odświeżony, lokal biurowy o pow. 28 mkw., składający się z dwóch pokoi o pow. 14 mkw., na III piętrze. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

64,40 zł/m²31,81 m² 2 049 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet lekarski do wynajęcia: powierzchnia 31,81m2 (pow.gabinetu 24,26m2), LSM/Śródmieście , w budynku prowadzone są usługi medyczne, do wynajęcia pozostają dwa gabinety lekarskie, mile widziani.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa, 6 pokoi o łącznej powierzchni 160 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej, na I piętrze. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

29,09 zł/m²1 100 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia III kondygnacje (parter, i i II piętro) przy ul. Królewskiej, o łącznej powierzchni około 1100 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²100 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy. powierzchnia około 100m2, lublin. Lokal składający się z 4 pomieszczeń, holu, łazienki, pomieszczenia socjalnego i serwerowni, ogrzewanie gazowe, lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w Centrum miasta o pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,41 m² 8 075,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 49,41 m zlokalizowany w przyziemiu (suterenie) budynku przy ul. Górnej 9. To doskonała propozycja zarówno pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

86,21 zł/m²58 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w centrum miasta w prestiżowym, zabytkowym budynku Art Deco, usytuowanym w pobliżu restauracji Bistro.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63 m² 10 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż: nowoczesny lokal biurowy - lsm, ul. Krasińskiego, lublin Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 63 m2 w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 600 zł194 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 194m2, lublin, czuby Parter - około 70m2, piwnica około 124m2, toaleta, duże witryny wystawowe w powierzchni parterowej, wejście bezpośrednio z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space - z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 160m2, lublin, węglin Lokal znajduje się na pierwszym pietrze, lokal typu "open space" + toaleta + łazienka + pomieszczenie gospodarcze, duże witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

54,22 zł/m²166 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal terapeutyczny do wynajęcia - 3 gabinety + sala Integracji Sensorycznej - gotowy do rozpoczęcia działalności Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal użytkowy przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

57 zł/m²88 m² 5 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 88m2, lublin, centrum Lokal biurowy do wynajęcia, toaleta i pomieszczenie socjalne w częściach wspólnych budynku, ogrzewanie - wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²136 m² 12 240 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 136m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", możliwość dostosowania lokalu według potrzeb najemcy, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale biurowe w biurowcu przy ul.Zemborzyckiej w Lublinie.Właściciel obiektu zapewnia własny bezpłatny parking.Świetna lokalizacja zarówno pod siedzibę firmy jak i inne.

Szczegóły ogłoszenia

53,40 zł/m²694 m² 37 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zalety Wysoki standard. Parking przy budynku Internet światłowodowy. Można wynająć mniejsze lub większe powierzchnie. Media Stałe łącze internetowe, prąd, ogrzewanie, klimatyzacja i monitoring.