Lokal handlowy, ul. Spokojna

Spokojna, Śródmieście, Lublin, lubelskie

  • 1 982 772 zł
  • 166,90 m²
  • 11 880 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Laszczyk

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Spokojna

Spokojna, Śródmieście, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 982 772 zł

166,90 m²

11 880 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Spokojna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 982 772 zł 166,90 m² 11 880 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
7

Pomieszczenia:

7

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 982 772 zł (11 880 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 166,90 m², 7 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nowe / wymienione
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Budynek: obiekt handlowo-usługowy; rok budowy: 2007
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowy lokal komercyjny 166,90 m2 w Śródmieściu Lublina - idealny na klinikę, biuro lub kancelarię
Lokalizacja: Lublin, Śródmieście, ul. Spokojna
Powierzchnia: 166,90 m2
Układ: Gabinetowy (4/5 niezależnych pokoi + recepcja + zaplecze)
Stan: Gotowy do wejścia

O NIERUCHOMOŚCI
Prezentujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowany lokal komercyjny o powierzchni 166,90 m2, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku apartamentowo-usługowego w (...)

Agent

Paweł Laszczyk

690 492...

690 492 225

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Laszczyk

690 492...

690 492 225

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana