Lokal handlowy Lublin

Lublin, lubelskie

  • 121,79 zł/m²
  • 78 m²
  • 9 500 zł

Zdjęcie

Jacek Reszko

Skontaktuj się

Lokal handlowy Lublin

Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

121,79 zł/m²

78 m²

9 500 zł

Lokal handlowy Lublin

Zaktualizowane: 15 maja 2026

121,79 zł/m² 78 m² 9 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 9 500 zł (121,79 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 78 m²; stan: bardzo dobry
  •   witryna
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 9 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Media: ogrzewanie:
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji handlowo-usługowej, przy bardzo ruchliwej ulicy, w głównym ciągu pieszym w bliskiej odległości od McDonalda. Na całość metrażu składa się duża sala sprzedaży, magazyn oraz pomieszczenie socjalno-sanitarne. Lokal bardzo widoczny, wyposażony w duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy. Proponowany miesięczny koszt najmu: 9 500PLN/ netto plus opłaty licznikowe do negocjacji. (...)

Agent

Jacek Reszko

81 536 03...

81 536 03 30

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Reszko

81 536 03...

81 536 03 30

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości