Lokal handlowy, ul. Wieniawskich

Wieniawskich, Czechów, Lublin, lubelskie

  • 43,53 zł/m²
  • 170 m²
  • 7 400 zł

Zdjęcie

Sebastian Smyk

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Wieniawskich

Wieniawskich, Czechów, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

43,53 zł/m²

170 m²

7 400 zł

Lokal handlowy, ul. Wieniawskich

Zaktualizowane: 15 maja 2026

43,53 zł/m² 170 m² 7 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 400 zł (43,53 zł/m²)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Chciałbym Państwu zaoferować duży lokal w bardzo ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI!

Wspomniana powierzchnia znajduje się na Czechowie, ulica Braci Wieniawskich.

Bardzo duże osiedle z lat 80tych,z bogatą infrastrukturą w sąsiedztwie, gdzie najdziemy np:
-targowiska
-sklepu Stokrotka
-pasażu handlowego
-żabka
-pizzernia

Wspomniana powierzchnia ma 170m2 i cena najmu to 7400 netto miesięcznie plus koszty licznikowe(prąd). (...)

Agent

Sebastian Smyk

784 274...

784 274 794

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

784 274...

784 274 794

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości