dowolna

Lokale użytkowe Lublin Śródmieście

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowoczesny Lokal 70 m2 z Witryną - Lublina ul. Narutowicza (śródmieście) Prezentujemy wykończony w wysokim standardzie lokal biurowo-usługowy, zlokalizowany na parterze w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²70 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem - prestiżowa lokalizacja w centrum miasta! ul. Wieniawska | nowe budownictwo | parter | powierzchnia: 70 m Wyjątkowa oferta dla firm, które cenią prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł16,26 m² 11,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu arche w Śródmieściu w samym centrum Lublina Pokój hotelowy :.

Szczegóły ogłoszenia

49,37 zł/m²79 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Śródmieście | ul. Chopina | 79 m | po generalnym remoncie | miejsce postojowe W cenie Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 79 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

28,11 zł/m²266,80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Śródmieście,Lublin

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wynajem - lokal usługowy o pow. 80 m2, zlokalizowany na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Narutowicza. Lokal składa się z: - recepcji, - 4 pokoi, - pomieszczenia socjalnego - toalety. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

31,14 zł/m²118,80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

449 000 zł49,96 m² 10 988,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedania lokal o powierzchni 49,96m, położony w kamienicy w Śródmieściu Lublina. Poczekalnia + 2 pokoje, wc, niewielkie pomieszczenie socjalne. Na podłodze terakota, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

36,44 zł/m²68,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o nr. 85.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Lublin

89,39 zł/m²145 m² 12 962 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy z osobnym wejściem przy ul. Wschodniej 19 w centrum Lublina. Powierzchnia 28 mkw, do poważnego odświeżenia/remontu. Zgodnie z informacją ze Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²80 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 80m2 - Lublin, ścisłe Centrum ulica Kołłątaja Własne wejście, znajdujące się w bramie, lokal "podzielony" składający się z: - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Królewska

Śródmieście,Lublin

40 zł/m²133,70 m² 5 348 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Niepowtarzalny lokal biurowy z antresolą - Stare Miasto Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny, bardzo jasny lokal biurowy przeznaczony pod działalność biurową/usługową w miejscowości Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy przeznaczony na pub, pracownię artystyczną, kawiarnię restaurację, położony niski parter, ścisłe Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

7,55 zł/m²265 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy ( parter+piwnica) o łącznej powierzchni około 265m2 - Lublin, lokal zlokalizowany w środku osiedla, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,2 m , aktualnie zaadaptowane na lokal usługowy, położone przy ul. Narutowicza w Lublinie, na 1 piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

9 499 000 zł934 m² 10 170,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek mieszkaniowo usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 934 m , usytuowany na działce o powierzchni 1397 m . To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

99,79 zł/m²70,15 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 70,15m2 - Lublin, śródmieście Lokal widoczny z ulicy, parter, duża witryna wystawowa, lokal typu "open space" - obecnie duża sala sprzedaży, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

33,04 zł/m²145,26 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 145m2 , znajdujący się na parterze w kamienicy , w bliskiej odległości od centrum Lublina. W skład lokalu wchodzą : - otwarta przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

59,48 zł/m²50,44 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 50,44m2 - Lublin, śródmieście Sala sprzedaży o powierzchni około 35,34m2; wymiary sali sprzedaży około 5,7m x 6,2m, ogrzewanie klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

26,52 zł/m²79,20 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²23,86 m² 1 527 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: pokój o powierzchni 18,86m2 (powierzchnia rozliczeniowa 23,86mkw) na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²93 m² 3 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy usytuowany na czwartym piętrze budynku biurowego z 2004r. ul. Obywatelska Lublina. Cztery pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne, wc. Standard wykończenia: ściany - gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 558 zł360,41 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 360,41 m , położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Prusa - w centrum Lublina. Lokal znajduje się na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Lublin

Śródmieście,Lublin

2 355 750 zł174,50 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 174,5m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł266 m² 7 518,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni łącznej około 260m2 - Lublin, śródmieście - ścisłe Centrum lokal Z najemcą, pozyskiwany czynsz najmu 14 000zł netto! Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

86,21 zł/m²58 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w centrum miasta w prestiżowym, zabytkowym budynku Art Deco, usytuowanym w pobliżu restauracji Bistro.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²160 m² 11 040 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni około 160m2- lublin, centrum. Świetna lokalizacja handlowo/usługowa, ciąg pieszych oraz ulica o dużym natężeniu ruchu. Blisko przystanek mpk. Wejście z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

27,16 zł/m²81 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy/usługowy o powierzchni 81 m2, znajdujący się na czwartym piętrze reprezentacyjnej, zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu Lublina. Lokal: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²120 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 120m2, lublin, śródmieście Lokal usytuowany w okolicach uczelni studenckich! Doskonała lokalizacja w pierwszej linii zabudowy, witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Lublinie w dzielnicy Śródmieście.Lokal o powierzchni 45 m2 położony na I p. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

26,89 zł/m²81,80 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Śródmieście,Lublin

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. 3 maja | 75 m Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 75 m , położony przy ul. 3 maja - w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, tuż przy głównym.

Szczegóły ogłoszenia

52,24 zł/m²67 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze niedaleko Starego Miasta. Super lokalizacja - blisko targ, sklepy, przystanki Mpk, stare Miasto, uniwersytet Medyczny. Do wynajęcia lokal pod gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojego biznesu w sercu Śródmieścia - zacznij działać od pierwszego dnia! Wyobraź sobie miejsce, do którego klienci trafiają naturalnie - z ruchliwego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

67,69 zł/m²103,42 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - ul. Dubois, centrum miasta Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 103,42 m , położony w kameralnym, nowoczesnym budynku w centrum miasta - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność biurową, kancelarię. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²22,90 m² 1 466 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową (pokoje biurowe) w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: biuro o powierzchni 22,90mkw (powierzchnia biurowa 18,1mkw) na II.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Lublin

Śródmieście,Lublin

460 000 zł68,93 m² 6 673,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy 69 m | parter | witryny | blisko centrum miasta i dworca pks i pkp Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 69 m , położony przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²122 m² 8 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy/usługowy do Wynajęcia - Krakowskie Przedmieście 51, lublin 122 m | 8 540 zł/miesiąc (70 zł/m ) - do negocjacji + media Wyjątkowa oferta wynajmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

28,05 zł/m²320,80 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest 30.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach