dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Lublina. Blisko uczelnie, ogród Saski. Koszt najmu 1350zł. plus opłaty licznikowe oraz jednomiesięczna kaucja. Polecam! Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (55 m 2 ) - Lublin, centrum. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Dwa pokoje o powierzchni 25 i 10 m 2 , na podłodze wykładzina. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na parterze nowo budowanego bloku przy ul. Gęsiej w Lublinie. Oddanie mieszkania w lipcu 2014 r. Mieszkanie bardzo ustawne, składa się z sypialni 8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

286 000 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 52 m2 na parterze w domu wielorodzinnym, plus piwnica i jedno miejsce parkingowe na posesji; 2 pokoje: jeden z antresolą, drugi to salon z aneksem kuchennym, jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, w pełni samodzielne mieszkanie na lsm-ie. W bliskim sąsiedztwie Leclerc, targ a zaraz przy bloku przystanki mpk. Pieszo na umcs,kul i up 10 minut (2 przystanki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, słoneczne mieszkanie na wrotkowie - os. Zielone. Położone na parterze w niskim budownictwie. Blok z 2004 r. Mieszkanie wykończone, niewymagające dodatkowych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie W centrum W nowym budownictwie! Położone na czwartym piętrze w niskim bloku z 2005 r. Mieszkanie typu studio, z aneksem kuchennym, wydzieloną sypialnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodźki

Czechów,Lublin

253 000 zł47 m² 5 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, ustawne, dwupokojowe mieszkanie przy ul.Chodźki na II piętrze z bloku z 2000 roku. Niedaleko Uniwersytet Medyczny, pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie na lsm, os. Słowackiego. Mieszkanie umeblowane, internet. Bardzo dobra lokalizacja, spokojne osiedle. 10 minut na piechote na umcs, kul, up. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

162 500 zł32 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,50 m2, położone w Lublinie na Czechowie Dolnym na os. Braci Wieniawskich. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na osiedlu Poręba o powierzchni 54m2. Salon połączony jest z aneksem kuchennym, duży balkon, drugi pokój w pełni umeblowany. Łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Racławickie

Wieniawa,Lublin

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie przy Al. Racławickich. Blisko kul, umcs, rektorat um. Możliwość negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sławinek

Sławinek,Lublin

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie z 2003 roku, położone na Botaniku w Lublinie, o pow. 41,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, lublin, ul.Krańcowa. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Dwa pokoje o powierzchni ok. 19m2 i 18m2. Kuchnia - 12m2, oraz łazienka z wc-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone w Lublinie na Nowym Świecie, o powierzchni 47 m2, na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

195 000 zł46 m² 4 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie biura płaci Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Lublinie przy ul.Puchacza (Bronowice), o pow. 46 m2, 2 pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie o powierzchni 46m2 w tym 2 pokoje 20m2 i 10,5m2, kuchnia, przedpokój, oddzielnie łazienka i wc. Dodatkowo duży taras ok.10m2 oraz piwnica ok.5m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie idealne pod inwestycję! Super lokalizacja, perełka pod względem wynajmu! Bardzo przytulne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie składające się ze słonecznego pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wrotków

Wrotków,Lublin

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ciekawie zaprojektowane mieszkanie w dobrej i spokojnej dzielnicy.Duży pokój ze schodami prowadzącymi do małej antresoli gdzie znajduje się miejsce do spania.Dużo przestrzeni,swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Kośminek,Lublin

285 000 zł49 m² 5 792,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane jak na zdjęciach. Jest możliwość ustalenia jakie elementy wyposażenia nie zostawałyby w mieszkaniu. Zmiany te wiążą się ze zmianą ceny - zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

214 200 zł36 m² 5 868,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe (oryginalnie kawalerka) o powierzchni 36,5m 2 , Lublin, czuby (przedłużenie Alei Jana Pawła II )- nowe budownictwo (2013r). W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 50m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki. Nowe budownictwo z 2012 roku. Pokoje umeblowane, czynsz 1200 zł plus opłaty (woda, prąd, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadbane, małe mieszkanko, super lokalizacja! Z przyjemnością prezentuję zadbane mieszkanie na osiedlu lsm w wieżowcu na 8 piętrze o powierzchni 32m 2. Mieszkanie ma dwa pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

252 000 zł49 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne i zadbane mieszkanie z meblami w cenie! Sprzedam mieszkanie po remoncie na Czubach, o powierzchni użytkowej 49 m 2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

339 000 zł58 m² 5 854,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie przy Rogatce Warszawskiej. Miła i spokojna dzielnica. Mieszkanie składa się z dużej kuchni wykończonej na wysoki standard połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Czuby,Lublin

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Do sprzedaży mieszkanie położone na Czubach os.Błonie, o pow. 52 m2, 2 pokoje o pow. 21 m2 i 12 m2, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

1 200 zł49 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkalny po remoncie, umeblowany,usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurantowa

Moniuszki,Lublin

187 000 zł39 m² 4 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na osiedlu Moniuszki na Dolnym Chechowie. Bardzo korzystnie polozone, blisko sklepow, autobusow, uczelnie 20 min na piechote. Odswiezone, gotowe do wprowadzenia. Zapraszam do obejrzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja! Konstantynów! Super połączenie z Centrum, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy. Mieszkanie stanowiące pełną własność, położone jest na 2 pietrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, zadbane, dwupokojowe mieszkanie, z pełnym umeblowaniem. Dwa oddzielne, nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia. Mieszkanie położone blisko centrum miasta, politechniki Lubelskiej - 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

217 000 zł48 m² 4 520,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji! Blisko do Tesco, szpitala na Alejach Kraśnickich. Położone na drugim piętrze, rozkładowe, dwustronne. Kuchnia oddzielna, widna z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestrzenne 58 m2, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym, zacisznym osiedlu na Rogatce Warszawskiej. Najbardziej atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w Lublinie, łącząca spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Przestrzenne 58 m2, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym, zacisznym osiedlu na Rogatce Warszawskiej. Najbardziej atrakcyjna, prestiżowa lokalizacja w Lublinie, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Bronowice,Lublin

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie na I piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na skwer. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sławinek

Sławinek,Lublin

1 500 zł46 m² 32,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, położone na os. Willowa (botanik),w budynku z 2012 r. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, słoneczne mieszkanie na lsm W niskim bloku! Czysta i zadbana klatka schodowa. Okolica zielona, spokojna i niedaleko na Miasteczko Akademickie. Nowa łazienka, kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2-Centrum Lublina- ul. Peowiaków- zaledwie 4 minuty pieszo od lubelskiego deptaka. Świetna lokalizacja dla studentów, bardzo blisko do wydziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

205 000 zł48 m² 4 297,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Małe mieszkanko dla dwojga na dobry start. Prezentuję mieszkanie w wieżowcu na Kalinowszczyźnie, składające się z dwóch oddzielnych i ustawnych pokoi. Większy 20m 2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sławin

Sławin,Lublin

217 000 zł32 m² 6 732,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie umiejscowione w atrakcyjnej dzielnicy na cichym i zadbanym osiedlu. Lokal znajduje się w nowym niskim bloku posiada windę, miejsce garażowe za osobną opłatą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Czuby,Lublin

1 400 zł51 m² 27,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie idealne dla osób pracujących lub studiujących. Dookoła jest cicho, spokój, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rogatka Warszawska, nowoczesne mieszkanie, położone w cichej okolicy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytk. 57,9 m2 (80m2 po podłodze) w b. wysokim standardzie, w stanie idealnym,.