dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

247 940 zł51 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Poręba, to część dzielnicy Lublina- czuby, która rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe bloki czy nawet całe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

248 640 zł52 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

184 000 zł40 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie na Kalinowszczyźnie, o pow. 40 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, x piętro, balkon, piwnica. Mieszkanie po remoncie, w bardzo dobrym stanie, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

210 366 zł48 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Niestandardowe rozkłady mieszkań o powierzchni od 48 m 2 do 68 m 2 , rozmieszczonych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

217 500 zł50 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Czechów,Lublin

280 000 zł52 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,4m2- lublin-Czechów Górny, okolice Reala. Nowe budownictwo - blok z 2001r. Stan mieszkania: do odświeżenia. Pokoje o powierzchni około15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

255 360 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

240 480 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

210 366 zł48 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

247 597 zł51 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

217 500 zł50 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wrotków

Wrotków,Lublin

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy nieopodal terenów rekreacyjnych w otoczeniu leśnym. 10 min. samochodem do centrum, 20 autobusem, 300 m.od przystanku. Duży, zamykany parking, dwa place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wrotków

Wrotków,Lublin

255 000 zł46 m² 5 604,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Słoneczny Dom. Osiedle położone jest w południowej, cichej i słonecznej części Lublina, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

229 000 zł49 m² 4 688,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko centrum. dwa duże, ustawne pokoje, 16m2 i 12m2. kuchnia kwadratowa z oknem 9m2, łazienka z dużym oknem 4,5m2. w łazience glazura, terakota, duża wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

256 320 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

255 360 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

247 156 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

246 720 zł51 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! pilna sprzedaż! cena do większej negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie położone na Czubach Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

257 000 zł45 m² 5 711,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

246 911 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia z kuchnią i łazienką. Pokoje nowocześnie umeblowane, kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

247 352 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

247 156 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie na Czubach. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa. Mieszkanie przestronne, jasne i ciche. Miejsca postojowe przed budynkiem. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

320 000 zł60 m² 5 289,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w centrum Lublina, składajace się z dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkalny po remoncie, znajduje się na drugim piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

249 000 zł51 m² 4 927,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bardzo atrakcyjna oferta w cichym i spokojnym miejscu w samym centrum Lublina. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont z wyjątkiem wymiany okien. Stanowi własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sławinek

Sławinek,Lublin

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne mieszkanie W świetnej lokalizacji-rogatka warszawska. Mieszkanie na czwartym piętrze w niskim bloku z 1997 r. Mieszkanie pomimo skosów funkcjonalne i przytulne. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

199 000 zł38 m² 5 214,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Nowa niższa cena. Idealna inwestycja pod wynajem. Zadbane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Lublina. Pierwsze piętro w niskim budownictwie z cegły. Dwa rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turkusowa

Czuby,Lublin

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na os. Poręba przy ul.Turkusowej, o pow. 43 m2, 2 pokoje przechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

205 000 zł47 m² 4 361,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tanie 2-pokojowe mieszkanie na Kalinowszczyźnie. Dwa ustawne, słoneczne pokoje. Piękny widok na panoramę miasta. Dobre połączenie komunikacyjne. Bez piecyka gazowego! Tanie w utrzymaniu! polecam!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

209 000 zł53 m² 3 935,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% prowizji od kupującego! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Bez dodatkowych opłat dla biura! 2-pokojowe mieszkanie na parterze w wieżowcu na os. Chopina na Czechowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

239 000 zł43 m² 5 500,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjna oferta na wrotkowie os. Słoneczny dom. Mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w bloku z 2005 r. Mieszkanie ciekawie przebudowane, dzięki czemu jest przestronne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe W dzielnicy dziesiąta. Mieszkanie o pow. 52mkw, dwupokojowe, w pełni wykończone. Położone na pierwszym piętrze w ogrodzonym budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

230 000 zł52 m² 4 406,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

O% prowizji od kupującego! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Bez dodatkowych opłat dla biura! Ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie na Czubach, os. Widok. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Niepodległości,Lublin

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na os. Niepodległości na Kalinowszczyźnie. Parter w niskim bloku. Pokoje nieprzechodnie. Okna plastikowe. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Ponikwoda,Lublin

177 757 zł43 m² 4 109,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0 % prowizji od kupującego! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 43 do 73 m 2 położone w północno-wschodniej części Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

189 000 zł34 m² 5 601,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe O pow. 33,74mkw na wrotkowie-os.NAŁKOWSKICH. Położone na drugim piętrze w bloku z 1995 r. Lokal po remoncie, nowe okna pcv, podwieszane sufity. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Czuby,Lublin

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie do wynajmu na os. Czuby błonie. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Położone na drugim piętrze w niskim budownictwie z 1992 r. Dwa rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Czechów,Lublin

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w budynku, w który są tylko trzy mieszkania i nikt jeszcze nie mieszkał. Niedaleko szpital, placówki medyczne, wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 35m2- lublin Czuby os. Górki. Nowe budownictwo , blok z 2007r. Aneks kuchenny połączony z salonem. Mieszkanie.