dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

230 000 zł44 m² 5 175,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ładne, 2-pokojowe mieszkanie na os. Szymanowskiego na Czechowie. Po generalnym remoncie w 2010 r. (nowe: instalacje elektryczna i kanalizacyjna, grzejniki, okna pcv parapety, drzwi, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

1 900 zł52 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie na wysokim parterze w domu mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Mieszkania składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

249 000 zł55 m² 4 531,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z lat 60-tych w Śródmieściu Lublina, bardzo blisko miasteczka akademickiego. Mieszkanie rozkładowe, do generalnego remontu stwarzającego nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne 2-pokojowe mieszkanie. Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym. W pełni wyposażone. W salonie wypoczynek (sofa rozkładana i fotel), stół i szafa. W drugim pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

277 000 zł50 m² 5 496,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym bloku na Czubach (ok. Al. Jana Pawła II). Nowe, rozwijające się, dobrze skomunikowane osiedle. Oferowane mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

243 000 zł50 m² 4 831 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Serdecznie zapraszam do mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Czubach. Bardzo blisko do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sympatyczna

Czuby,Lublin

1 340 zł50 m² 26,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dwupokojowe z balkonem meblami, lodówką, balkonem, oddzielone od klatki schodowej z domofonem, na pierwszym piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie urządzone komfortowo, w przedpokoju garderoba i szafa wnękowa, wydzielona mała sypialnia na łoże małżeńskie, mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa, zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

243 000 zł50 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na Bliskim Czechowie (ok. ul. Północnej, kosmowskiej). Parter, okna wychodzą na teren zielony, cicho i spokojnie. Na podłogach panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 000 zł48 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym Centrum Lublina, w niedalekiej odległości od pl, kul, umcs. Powierzchnia ok. 48 m 2 , pokój z aneksem kuchennym 25 m 2 , drugi pokój ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Sławin,Lublin

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w bloku z 2010 roku przy ulicy Poligonowej 8. Cena mieszkania obejmuje miejsce parkingowe w garazu podziemnym oraz piwnice.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, przytulne, ciepłe, przestronne. Kuchnia w zabudowie, pokoje umeblowane, na życzenie lokatora można mebli ująć bądź dodać. Duży pokój z balkonem, mniejszy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

1 800 zł44 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, zadbane mieszkanie na bliskim Czechowie. Bardzo dobry stan techniczny samego lokalu jak również bloku. Bardzo dobra lokalizacja, na nowym osiedlu zlokalizowanym blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi + salonik połączony z kuchnią. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Dodatkowym atutem jest salonik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Czechów,Lublin

209 000 zł45 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cena! tylko 209.000 ZŁ! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Czechowie Górnym, o pow. 44,4 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, VI piętro. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarakowa

Czuby,Lublin

247 000 zł49 m² 5 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowane, eleganckie, dębowa zabudowa kuchni i przedpokoju, na podłodze panele, okna plastikowe, oddzielnie łazienka i wc, tapeta w salonie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

289 000 zł56 m² 5 142 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Nowa Cena! Bardzo zadbane, przestronne mieszkanie na Porębie w niskim bloku, w bardzo dobrej lokalizacji. Dwa pokoje, bardzo ładny rozkład. Z salonu wyjście na balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

185 000 zł39 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na 5 piętrze w budynku 10-piętrowym. Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

233 000 zł48 m² 4 788 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja W dzielnicy wieniawa! mieszkanie dwupokojowe położone niedaleko miasteczka akademickiego I kul-u. Rozkładowe usytuowane na dwie strony świata północ-południe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

1 450 zł61 m² 23,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01 sierpnia 2012 roku, częściowo umeblowane. W całości kuchnia,łazienka i sypialnia, nieumeblowany salon. Linia telefoniczna dostępna, ale numer nie jest aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie w Lublinie studentkom. Mieszkanie do wynajęcia od nowego roku akademickiego lub od wakacji. Mieszkanie jest na os. Słowackiego (lsm)- blisko umcs, kul, uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Altanowa

Botanik,Lublin

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Balkon od strony południowo-wschodniej, zaciszny Oddzielne wc i łazienka Glazura, terakota i panele Częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szwejka

Węglin,Lublin

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę swieżo wyremontowane, częściowo umeblowane mieszkanie o pow ok 55m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, nowe okna, centralne ogrzewanie, miejsce parkingowe z zamykana brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Mickiewicza,Lublin

204 000 zł37 m² 5 513 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na lsm-ie os.Mickiewicza, o pow. 36,7 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, III piętro. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ametystowa

Czuby,Lublin

249 400 zł43 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne rozkładowe 43m2 mieszkanie 2 pokojowe z oddzielna kuchnią i łazienką do sprzedania. Blok 3 pietrowy, w ciekawej okolicy, mieszkanie na III piętrze + piwnica Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

95 000 zł47 m² 2 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Odsprzedam w rozsądnej cenie partycypacje tbs lublin. Mieszkanie 47m2 na pierwszym pietrze + piwnica. mieszkanie nowocześnie zaaranżowane przez dekoratora wnętrz, bardzo słoneczne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

1 690 zł50 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Do kul około 4 min, umcs około 5 min piechotą. Całe mieszkanie po generalnym remoncie. Ciche, przytulne, a jednocześnie nowoczesne. Piękna loggia. Wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

259 000 zł61 m² 4 232,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czuby-skarpa, duży pokój (22,5m2), sypialnia (12m2), kuchnia z jadalnią (12m2), duża łazienka (10m2). Nowocześnie wykończone, w pełni wyposażone. Pilnie sprzedam! Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarasowa

Botanik,Lublin

76 000 zł40 m² 1 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

mieszkanie w systemie tbs - partycypacja i kaucja - mieszkanie sloneczne, ladne, zabudowa kuchenna i w przedpokoju, meble w lazience, blisko Ogrod Botaniczny, sklep, przystanek mpk, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe mieszkanie w prywatnej kamienicy,ciepłe,słoneczne,umeblowane,wyposażone w agd,łazienka+wc,opomiarowane,internet.Oprócz opłaty 1000zł opłata za liczniki zgodnie z rachunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe nowe komfortowe mieszkanie (50 m2) w luksusowym apartamentowcu dla maksymalnie 4 osób. . Wszędzie blisko. Około 20 min spacerem od umcs i Politechniki (1800 metrów do umcs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Lublina, umeblowane, idealna lokalizacja dla studentow um, 2 min pieszo na biologie, 8 min anatomia, angielski oraz umcs politologia psychologia (pieszono 2 min) Dostepne 2 pokoje, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górska

Czechów,Lublin

189 000 zł49 m² 3 832 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! nowa niższa cena! tylko 189.000 ZŁ! Oferujemy do SPRZEDAŻY bądź ZAMIANY mieszkanie położone w Lublinie przy ul.Górskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

198 000 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie dwa pokoje, kuchnia, lazienka, przedpokoj, loggia, piwnica, blisko Politechniki, umcs i kul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poligonowa

Botanik,Lublin

268 000 zł43 m² 6 193,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, piętro 2/3, ul. Poligonowa, na osiedlu Botanik, o powierzchni 43,27 m2, z osobną garderobą i dużym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (41m2) na osiedlu Wieniawa w Lublinie. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku. 2 przestronne pokoje, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Poręba,Lublin

295 000 zł46 m² 6 372,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne mieszkanie położone na Porębie (ulica Agatowa 15), o pow. 46,29 m2, 2 pokoje, widna kuchnia , bardzo duży balkon (w części oszklony), widna łazienka, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielskiego

Lublin,lubelskie

1 690 zł54 m² 31,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjecia tutaj   lubelskie-lublin-bielskiego.html#04f
6266c3395c622,1 CENA DO NEGOCJACJI! Do wynajęcia przytulne i nowocześnie wykończone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

285 000 zł50 m² 5 632 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne, słoneczne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,6m2 -nowe budownictwo- blok oddany w 2010 - lublin/czuby okolice przedłużenia alei Jana Pawła II. Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie 48m, 2-pokoje (18,5 i 11m), oddzialna kuchnia, łazienka i wc. Mieszkanie piętro 1/4, z duzym balkonem, słoneczne, przestronne, oddaję do użytku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

187 000 zł35 m² 5 342 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na lsm-ie ul.Wileńska, o pow. 35 m2, 2 oddzielne pokoje, widna oddzielna kuchnia, łazienka z wc, VIII piętro. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij