dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Rury,Lublin

299 000 zł33 m² 8 941,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokoje | ul. Głęboka | Rury | balkon | winda | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,44 m , położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Głębokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 mkw usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku przy ul.Wieniawskiej.Salon z balkonem otwarty na przedpokój, aneks kuchenny , osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kompozytorów Polskich

Czechów,Lublin

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nieruchomość zlokalizowaną w apartamentowcu przy skrzyżowaniu ulicy Północnej oraz al. Kompozytorów Polskich, w pobliżu Hotelu Hampton by Hilton. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koryznowej

Lublin,lubelskie

305 000 zł39 m² 7 770,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w bloku przy ul. Marii Koryznowej 2b. W skład nieruchomości zalcizamy: 2 oddzielne pokoje (16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Mickiewicza,Lublin

399 000 zł45 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

334 600 zł29 m² 11 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

344 970 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

433 300 zł48 m² 8 989,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na parterze w zadbanym bloku przy ul. Bursztynowej w dzielnicy Czuby w Lublinie. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyrkoniowa

Węglinek,Lublin

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie o pow. 39m2 wraz z piwnicą o pow. 2,74m2. Mieszkanie jest wykończone z najwyższą dbałością o detale, zlokalizowany na nowoczesnym dobrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Widok,Lublin

449 000 zł47 m² 9 512,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, wyjątkowe mieszkanie z niezależnym wejściem przy ul. Zbożowej w Lublinie! Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze domu wolnostojącego i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

395 000 zł34 m² 11 597,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Lublin,lubelskie

465 000 zł50 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Poręba ul.Rubinowa. Usytuowane jest na drugim piętrze niskiego bloku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Oaza Spokoju to synonim elegancji i prywatności - jedyne w Lublinie osiedle, w którym wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

376 000 zł37 m² 10 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierki

Słowackiego,Lublin

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,00 m2 na ul. Skierki w Lublinie (osiedle Słowackiego). 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

439 000 zł34 m² 12 934,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węglinek,Lublin

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 roku, na lubianym osiedlu Węglinek - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

438 599 zł40 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie 52 m | Lublin - Wrotków, ul. Fulmana Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przyjemnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku z 2025 roku na lubelskim Czechowie - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin*** Oferujemy do wynajmu 2-pokojowe mieszk anie w samym centrum Lublina. Mieszkanie jest funkcjonalne, bardzo ciepł e ,dobrze dosłonecznione a jego okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Lublin

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestiżowy lokal usługowy 68 m - ul. Kołłątaja 3, lublin. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 68 m , położoną pod jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Wrotków,Lublin

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.48 m w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2019 roku. Jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

407 000 zł34 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na czwartym piętrze w ocieplonym bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

431 732 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 600 zł36 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,5 m2 położone na 10 piętrze w bloku przy ulicy Okrzei 18. Budynek wyposażony jest w windę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

401 598 zł40 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego w świetnie skomunikowanej części Lublina Tatary, ul. Motorowa 1. To doskonała propozycja pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Śródmieście,Lublin

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Rury,Lublin

425 000 zł33 m² 12 986,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie przy ul. Głębokiej 10 minut pieszo od umcs, uniwersytetu Przyrodniczego, politechniki Lubelskiej i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie o powierzchni 32,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

367 200 zł36 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Felin,Lublin

549 777 zł50 m² 10 899,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Nowy Felin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

437 777 zł39 m² 11 184,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

949 600 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 13 o pow. 94,96 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na poddaszu w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Dziesiąta,Lublin

350 000 zł62 m² 5 665,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 61,78 m2 stanowiące część budynku należącego do gminy m.Lublin. Mieszkanie stanowi własność. Budynek jest w części drewniany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Śródmieście,Lublin

605 000 zł59 m² 10 245,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! nowe 3-pokoje, centrum, idealne pod wynajem Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.