dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Czuby,Lublin

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W idealnym stanie 2 pokojowe umeblowane mieszkanie do wynajęcia 50m kw. na czubach ul Przedwiośnie. Opłaty 1200 zł/mc. plus czynsz 400 zł/mc. plus opłaty za media. Kaucja zwrotna 1200zł. W czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Rudnik,Lublin

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dogodny dojaz, dodatkowo możliwość wynajęcia garażu, umeblowane i wyposażone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie do oddania za 3 miesiące lub po uzgodnieniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane dodatkowo czynsz do spółdzielni plus opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Czechów,Lublin

1 250 zł53 m² 23,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, w nowym budownictwie przy ul. Chodźki w Lublinie. Miesięczna cena wynajmu 1250,00 zł + opłaty eksploatacyjne, mieszkanie umeblowane z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harnasie

Czechów,Lublin

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

ładne w cichym miejscu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50 m na drugim piętrze w niskiej zabudowie wynajmę studentom. Lokal posiada dwa pokoje umeblowane jeden -20m drugi-13.W przedpokoju są 3 szafy komandora ,kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blok ocieplony.W POBLIZU SZKOLY, PRZEDSZKOLE, OBOK SKLEPY I INNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Śródmieście,Lublin

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harnasie

Czechów,Lublin

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ładne zadbane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Poręba,Lublin

305 000 zł49 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 49 m2 położone w centrum osiedla Poręba bardzo blisko supermarketu "stokrotka" oraz innych punktów usługowych. Dobre połączenie z centrum miasta i dworcami pks i pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Snopkowska

Wieniawa,Lublin

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo ładne mieszkanie o wysokim standardzie. 3 pokoje (w tym otwarta kuchnia), jasne i bardzo funkcjonalne. Nowa zabudowa kuchni (na wysoko polysk) Nowa armatura lazienkowa. Sa nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Wieniawa,Lublin

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 48 m2 W świeżo ocieplonym bloku (2 piętro) 2- pokojowe (12m2 +22m2) z łazienką i dużą kuchnią na spokojnym osiedlu (10 min od Centrum) wynajmę od zaraz spokojnym lokatorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

450 zł45 m² 10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukam spokojnej studentki do pokoju w mieszkaniu 2 pokojowym, w drugim pokoju będzie mieszkał student pracujący. Okres wynajmu od 1 października do połowy lutego. Mieszkanie jest super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wapowskiego

Nałkowskich,Lublin

1 200 zł63 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe-jeden pokoj duzy umeblowany najlepiej dla 2 osob , drugi mniejszy rowniez umeblowany!nowe budownictwo!tylko dla studentow.Cena to 1200 zl plus media!Polecam!W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

245 000 zł53 m² 4 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Środkowa klatka schodowa, duży balkon, duża piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, jasne mieszkanie bezpośrednio po remoncie: nowe malowanie,podłogi, glazura,kabina,umywalka, zlewozmywak,wc. Gustownie i starannie wykończone mieszkanie, nowe meble. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia ok. 50m2 Ul. Hutnicza 24 (tatary) kompletnie umeblowane, wyposażone W pralkę, lodówkę, telewizor, centralne ogrzewanie. Stan bardzo dobry, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja w samym Centrum Miasteczka Akademickiego.Dwa pokoje, oddzielna kuchnia i lazienka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na drugim piętrze w kamienicy trzypietrowej. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Wieniawa,Lublin

393 645 zł50 m² 7 872,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Podłoga - parkiet jesionowy w kolorze koniak oraz gres szkliwiony beige, na ścianach gładź, zabudowy sufitowe, oświetlenie halogenowe, łazienka umeblowana - szafki w kolorze dąb wenge,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe. Stan bardzo dobry: kuchnia i łazienka: terakota, glazura; przedpokój: tapeta natryskowa, terakota, wbudowana szafa; pokoje: panele. We wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

306 000 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe,panele podłogowe,gładż tynkowa,przedpokój i kuchnia ta sama terakota,łazienka- położona terakota i glazura oraz toaleta-położona glazura i terakota, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Medalionów

Wrotków,Lublin

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

49m2, piętro 2/4 w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia, po remoncie, stan bdb, 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka i toaleta osobno, kabina prysznicowa, wanna, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaskadowa

Sławin,Lublin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 50m2 z tarasem 23 m2 i miescem parkingowym, piętro 2/6, winda, 2 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym i sypialnia, w pełni umeblowane, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

W łazience glazura i terakota, w kuchni terakota i fartuch z glazury, płyty żaroodporne wstawione w ściany, w pokojach położona na ścianach gładź, na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallenroda

Mickiewicza,Lublin

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone w nowy sprzęt agd. Pokoje ok. 12 i 22 m2. Oddzielne wc, łazienka i kuchnia. W każdym pokoju regał, stół lub biurko, wersalka. W większym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W pobliżu szkoła,przedszkole,przychodnia lekarska,kościół.W otoczeniu dużo zieleni.Bardzo dobry dojazd.W odl.30m.przystanek autobusowy.Dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami Lublina.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadrzeczna

Dziesiąta,Lublin

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

60m2 powierzchni użytkowej (45m2 do opodatkowania), 2 pokoje, na poddaszu, balkon, skosy, trzecie piętro, możliwość powiększenia poprzez adaptację strychu, drewniane okna, glazura, terakota, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaprysowa

Czechów,Lublin

256 000 zł47 m² 5 446,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie, duże pokoje i kuchnia, mili sąsiedzi. Przeprowadzone remonty: wymienione okna, podłogi (panele, terakota), nowe tynki na ścianach, gładź gipsowa; nowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Wieniawa,Lublin

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o pow. 34,9 m2 w dzielnicy Wieniawa. Mieszkanie widokowe (północny-wschód) na 1 piętrze z , balkonem, piwnicą. Budynek po ociepleniu okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Bazylianówka,Lublin

1 250 zł44 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe (sypialnia 12m, pokoj z aneksem kuchennym 23m). Umeblowane na podłogach panele. Łazienka z wc, glazura, terakota, wanna, pralka. W pobliżu wspa i um. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oratoryjna

Czechów,Lublin

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

duza widna kuchnia ustawne pokoje wiecej informacji pod tel. kom.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, w bardzodobrym stanie. Wykończenie: glazura, terakota (łazienka, kuchnia, przedpokój), w pokojach panele; nowe okna pcv, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

mieszkanie ustawne, wc i łazienka osobno, bardzo cieple w zimie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

sprzedaż bez pośredników, cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Startowa

Bronowice,Lublin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament for rent. For details please contact by email or call   . / nowoczesnie mieszkanie blisko centrum, szkół, przedszkoli i sklepów. Ciche otocznie, parking zamknięty, blok pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarasowa

Sławinek,Lublin

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2 na ul. Tarasowej, os. Botanik. Nowe ciche osiedle z dużą liczbą miejsc parkingowych w sąsiedztwie ogrodu botanicznego. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na okres sierpień 2010 - czerwiec 2011 najchętniej 2 spokojnym osobom studiującym. Mieszkanie po generalnym remoncie, ładne, słoneczne, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Budynek z cegły. Okna pcv, nowe drzwi Gerda, parkiet. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Rudnik,Lublin

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie dwu pokojowe w nowym bloku. Kuchnia całkowicie umeblowana. Mieszkanie posiada duzy balkon i garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukuję do wynajęcia jednej lub dwóch osób, do wspólnego zamieszkania. Mam wolny duży pokój z balkonem w dwupokojowym mieszkaniu.Cena za pokój od dwóch osób 800zł. lub od jednej 700zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach