dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

2 800 zł30 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie w nowopowstałym budynku Rezydencja Ogród Saski przy ul. Jasnej w ścisłym centrum Lublina. Lokal nigdy wcześniej nie zamieszkały - czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Wieniawa,Lublin

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 45 m w jednej z najlepszych lokalizacji w Lublinie - w samym centrum, w prestiżowym i nowoczesnym budynku z recepcją oraz całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

684 000 zł47 m² 14 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,44 m w nowoczesnym budynku Apartamenty Reduta: rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 18,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ponikwoda,Lublin

503 997 zł39 m² 12 824,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,30m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Al. Spółdzielczości Pracy, na parterze pięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

445 000 zł34 m² 12 988,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Północnej Salon z aneksem kuchennym: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, okap, pralka), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Krasińskiego,Lublin

399 000 zł39 m² 10 283,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Krasińskiego lsm w Lublinie. Idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie. Przy budynku 2 parkingi ogólnodostępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

435 000 zł39 m² 11 182,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane, wykończone z dbałością o detale, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Koncertowej. Wolne od 1 stycznia 2026 Mieszkanie położone na II piętrze w nowym bloku z windą. Atrakcyjne położenie - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Choiny,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 43,09m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Koncertowej 38, na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Puchacza 6. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe, nigdy nie było zamieszkiwane. Prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

354 310 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe, które składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Bronowice,Lublin

499 500 zł50 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 000 zł39 m² 10 283,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,8 m zlokalizowane na osiedlu lsm przy ul. Leonarda w Lublinie. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,03 m , położonego przy ul. Uniwersyteckiej 11 w Lublinie - Śródmieście. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł39 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2017r. o pow. 38,73m2 przy ul. Kryształowej, wykończone w wysokim standardzie Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czwartek

Kalinowszczyzna,Lublin

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Kalinie, które składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

535 000 zł37 m² 14 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w doskonałej dzielnicy ze świetnym dojazdem do Uniwersytetu Medycznego - Czechów, ul. Dereckiego (przy Koncertowej). Komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania 2 pokoje - ul. Jemiołuszki, lublin Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Kośminek,Lublin

511 280 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 58,50 m Lublin, ul. Kazimierza Przerwy Tetmajera 19 (kośminek). Przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 58,50 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

425 000 zł48 m² 8 909,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Lublina Oferujemy do sprzedaży przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewskiego

Wrotków,Lublin

487 600 zł46 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Lublin, wrotków, ul. Ludwika Zalewskiego cena: 487 600 pln powierzchnia użytkowa: 46 m + 4,19(komórka lokatorska) liczba pokoi: 2 piętro: 1 w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Rury,Lublin

540 000 zł43 m² 12 471,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 przy ulicy Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą oraz parkingiem podziemnym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Prusa,Lublin

379 000 zł48 m² 7 846,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Uwaga- znakomita lokalizacja I dobra cena! Przestronne mieszkanie 2- pokojowe do remontu, ale z dużym potencjałem! 4 piętro wysokiego bloku z windą, zbudowanego w latach 80-tych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

399 000 zł48 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe, 47,7 m , ul. Kleeberga, kalinowszczyzna, lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 47,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Kalinowszczyzna,Lublin

279 000 zł21 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest nieduże, przytulne, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania (najmu) od zaraz. Nieruchomość po remoncie przez 10 lat była cały czas w najmie, wymaga lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

420 000 zł46 m² 9 172,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły z lat sześćdziesiątych. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej części dzielnicy Tatary- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

499 000 zł44 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,47 m2 na II piętrze z IV w bloku z 1975 r. - centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Czuby,Lublin

498 243 zł43 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Cena promocyjna! Tylko na wybrane mieszkania aż -15% rabatu Atuty inwestycji: mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Lublin,lubelskie

849 000 zł72 m² 11 710,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż Krakowskie Przedmieście! Wyjątkowa nieruchomość w samym sercu Lublina Krakowskie Przedmieście, tuż przy deptaku! Świetna lokalizacja zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wieniawa,Lublin

659 000 zł31 m² 21 210,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży Apartament w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu reduta o powierzchni 31,07 m2 przy ulicy Lubomelskiej. To ekskluzywne i nowoczesne apartamenty pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

497 517 zł45 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! Promocja! - Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Gotowe do wykończenia! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na inwestycji odbywają się od poniedziałku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

460 690 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,54m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 12,99m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

399 000 zł48 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

** 47,7 M2 + balkon + 2,5 M2 piwnica, kalinowszczyzna** ________________________________________________________________________ W skład mieszkania wchodzi : - salon - 14,85 m2 - sypialnia - 13,63 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

464 400 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Chciałbym Państwu zaoferować nowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lublin czuby ul: kaczeńcowa. Stan deweloperski, odbiór iiiq 2026r mieszkanie: 38,70m2 - 2pokoje -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

428 950 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,48m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Racławickie

Śródmieście,Lublin

2 000 zł48 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m , położone na parterze w niskim bloku przy Alejach Racławickich 40 jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 100 zł39 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

459 463 zł45 m² 10 149,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! Gotowe do wykończenia! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na inwestycji odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 16:00. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o pow. użytkowej 48 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bardzo atrakcyjnie usytuowanym w otoczeniu zieleni. Budynek jest po termomodernizacji. Lokal mieszkalny składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij