dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Lublin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Franczaka Lalka

Lublin,lubelskie

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Józefa Franczaka "lalka". Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Centrum i obwodnicy oraz 500 metrów od centrum handlowego Felicity. Nowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Sypialnia. Oddzielna kuchnia. Łazienka z wanną. Do mieszkania przynależy piwnica. Media: czynsz najmu 1900zł +czynsz 675zł + opłaty eksploatacyjne: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kwatery pracownicze i mieszkania dla firm Zapewniamy komfortowe warunki, elastyczne podejście i sprawną współpracę. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beliniaków

Wieniawa,Lublin

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Lublin kul - 8 minut pieszo umcs - 5 minut pieszo up - 10 minut pieszo Politechnika Lubelska - 1,9 km Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

388 000 zł30 m² 12 989,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Piękne, zadbane, 2 pokojowe, mieszkanie w Centrum, ul. Narutowicza, idealne na wynajem, okolice hotelu Victoria, 30 mkw. Wyposażenie mieszkania tj. ruchomości (m.in.: meble w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Organowa

Czechów,Lublin

479 000 zł44 m² 11 011,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tylko U nas! Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Czechowie w bliskiej odległości od Uniwersytetu Medycznego i wssp. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 49 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum al. Racławickie , idealna lokalizacja pod względem bliskości większości uczelni. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamojska

Stare Miasto,Lublin

475 000 zł29 m² 16 544,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w klimatycznym otoczeniu Starego Miasta, a jednocześnie w nowoczesnym standardzie? Mamy coś dla Ciebie! Na 2 piętrze prestiżowej inwestycji zamojska'29 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 200 zł34 m² 11 100,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herberta

Dziesiąta,Lublin

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dostępne "od zaraz" 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,91 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku bez windy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł30 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! Prezentacje mieszkań w budynku odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 20:00 Pozostało 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

385 000 zł35 m² 11 120,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na lubelskim Węglinku. Lokal znajduje się w nowo oddanym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w niskim bloku, usytuowane na pierwszym piętrze przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

398 000 zł35 m² 11 496,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

421 000 zł45 m² 9 285,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Blisko miasteczko akademickie, idealne dla studenta lub pod wynajem Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku (nad mieszkaniem jest jeszcze kondygnacja ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pozytywistów

Czuby,Lublin

387 000 zł39 m² 9 974,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2-pokojowe mieszkanie blisko Politechniki - ul. Pozytywistów, lublin Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ul. Pozytywistów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

299 000 zł29 m² 10 289,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność w kilku w ratach. Mieszkanie obecnie jednopokojowe, możliwość postawienia ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

489 000 zł51 m² 9 658,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność w kilku ratach. Mieszkanie dwupokojowe, ekspozycja okien od zachodu. Mozliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

421 000 zł45 m² 9 285,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tymiankowa

Czuby Północne,Lublin

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36m2 na wysokim parterze bloku przy ul. Tymiankowej. Pokój z wyjściem na balkon (komoda, biurko), pokój (szafa przesuwna). Oddzielna kuchnia (lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

480 263 zł44 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania znajdujące się na dzielnicy Bronowice przy ul. Pogodnej o powierzchni użytkowej 34 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

599 000 zł46 m² 13 084,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w najnowszej inwestycji na Wieniawie. Apartamentowiec oddany do użytku w 2024roku, mieszkanie w stanie deweloperskim. Ładna, szeroka klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

2 600 zł40 m² 65,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,84 m2 na 2 piętrze / V w bloku z 2024 r. przy ul. Szeligowskiego w Lublinie. Opis nieruchomości: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu stylowego, 2-pokojowego mieszkania w Śródmieściu Lublina - w pobliżu ul. Narutowicza. Mieszkanie posiada duży balkon i piwnicę. Pokoje są nieprzechodnie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielskiego

Ponikwoda,Lublin

575 000 zł59 m² 9 681,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowocześnie i gustownie urządzone mieszkanie zlokalizowane na parterze w prestiżowej inwestycji Brzozowy Park. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

449 000 zł33 m² 13 601,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które zaaranżujesz wg swojego pomysłu i potrzeb ? Jeśli tak to zapoznaj się ze szczegółami tej oferty: lublin ul. Kwarcowa 16, węglinek * 2 pokoje (w tym jeden to sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

354 000 zł35 m² 10 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Płatność rozłożona na kilka rat. Mieszkanie dwupokojowe, w cenie ogródek. Powierzchnia mieszkania ok 35 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

570 000 zł56 m² 10 242,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Domeyki na osiedlu Wrotków, blok z 2016 roku z windą Mieszkanie położone na I piętrze w nowszym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów Północny,Lublin

466 785 zł45 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

359 000 zł33 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Lublin, dzielnica Tatary | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie spokojną lokalizację z dala od zgiełku miasta. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe na Felinie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

2 800 zł44 m² 64,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Polecamy do wynajęcia świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Relaksowej /osiedle Botanik. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Czuby,Lublin

3 000 zł49 m² 61,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z dwoma windami przy ul. Przedwiośnie w Lublinie. Centrum miasta, blisko do uczelni: politechnika, umcs, kul, uniwersytet Przyrodniczy. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

933 790 zł51 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nałęczowska 177 - wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Niepowtarzalne, luksusowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Ta starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 48 mkw. na lsm os. Krasińskiego, blok z około 1990 roku z windą. Mieszkanie jest położone na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrotków,Lublin

399 000 zł39 m² 10 222,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki z toaletą. W przedpokoju została zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wigilijna

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku przy ulicy Wigilijnej 2C na terenie ogrodzonego osiedla. Mieszkanie ma powierzchnię 43 m2. Składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

489 000 zł51 m² 9 658,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Furmańska

Stare Miasto,Lublin

390 000 zł50 m² 7 848,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone na 1 piętrze w budynku przy ulicy Furmańskiej w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie składa się z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

580 365 zł43 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,99 m2 w dzielnica Czuby w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2024 roku. Mieszkanie składa się z :.