dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

625 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

625 ogłoszeń

799 999 zł75,89 m² 10 541,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 75,89m2 zlokalizowaną na 7 piętrze (ostatnim) w bloku z 2024 roku na Czubach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,20 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Braci Wieniawskich. Dwustronny układ zapewnia dobre doświetlenie przez cały dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł47 m² 9 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł76,53 m² 12 282,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kameralny Sławin - jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Węglin Południowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku i będzie doskonałą propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,19 m² 9 974,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż mieszkanie W śródmieściu Mieszkanie znajduje się w samym sercu Lublina - ul. Niecała 15, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Bliskość Placu Litewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Czubach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł9 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla studentów Akademii Medycznej. Oferujemy do wynajęcia pokój w mieszkaniu w nowym budownictwie przy ul. Chodźki, budynek zlokalizowany w doskonałym miejscu pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł48 m² 10 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze niskiego bloku w os. Słowackiego na lsm. Lokal o powierzchni 48m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, umeblowanej i wyposażonej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

593 600 zł74,20 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dwoma balkonami na ul. Niecałej w budynku z 1962roku z podwórkiem za szlabanem na parking! Idealny układ z dużym potencjałem, układ to duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

677 500 zł56,54 m² 11 982,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina! Mieszkanie o powierzchni 56,54m2 składa się: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyzna. Okna mieszkania wychodzą na południe i zachód z widokiem na skwer W skład.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,46 m² 7 897,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem komunikacyjnym do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 489 zł67,37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 67.37m2 usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Układ pomieszczeń to: -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł83,02 m² 9 624,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,02 m wraz z powierzchnią przynależną (piwnicą), położone w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,90 m² 8 128,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Smyczkowej na Czechowie. Doskonała lokalizacja oraz osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i bjasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Lublina Węglin Południowy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,40 m² 7 733,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m2 na Górnym Czechowie w Lublinie Oferta wyłącznie w naszym biurze. Lokalizacja: górny Czechów - spokojna, zielona okolica Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 361 zł55,39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży dewelopera Tel:   E-mail:   Trzy pokoje z dwoma balkonami | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M21, parter, klatka II Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 999 zł64,75 m² 10 193,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin sławin - sławinek! Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:30 Inwestycja zrealizowana, gotowe mieszkania do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 873 zł71,39 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje + kuchnia z jadalnią | 73 m2 | Idealne dla studentów i rodziny. Świetna lokalizacja - w pobliżu uczelni, przystanków mpk, sklepów i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł51,62 m² 12 378,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 3/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł62,40 m² 9 535,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł69,99 m² 12 501,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowa lokalizacja Rudnik, lublin Zamieszkaj w zielonej, spokojnej części Lublina dzielnicy Rudnik. To miejsce idealne dla osób szukających balansu między szybkim dostępem do centrum (3 km do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w Lublinie, wieniawa przy ul. Oródkowej , na 6. piętrze. Najważniejsze atuty: 3 oddzielne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł85 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - centrum miasta, ul. Staszica 3a z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,86 m² 10 859,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,86 m . Lokal został wykończone pod klucz według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 323 zł53,59 m² 11 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja mieszkaniowa w której zostało tylko 6 mieszkań objętych ceną promocyjną. Rabat dotyczy ceny mieszkania, ceny miejsca postojowego oraz rabat w cenie smart home. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuje mieszkanie na wynajem usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą na ul. Mackiewicza- czechów. Na powierzchni 58 mkw znajduje się salon (z wyjściem na przestronny balkon) wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 864 zł58,84 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwzym piętrze w nloku z windą. Inwesrycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,41 m² 8 799,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i widokiem na Stary Gaj Bursztynowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku z lat 90., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie, lublin, lsm, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2 Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji -idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,70 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 47,70m położonego na czwartym piętrze w budynku przy ul. Krasińskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł53,73 m² 9 901,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73m2 na czwartym piętrze w nowopowstałej inwestycji Osiedle Europejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 888 zł69,33 m² 10 946,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! teraz promocja 84 000 zł taniej! Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Magdaleny Brzeskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: 3 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka,toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 463 zł56,83 m² 10 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie na osiedlu Koncertowe Wzgórze (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M58, budynek C1, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 600 zł77,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

523 500 zł53 m² 9 877,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkania na Sprzedaż Lublin! 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim