dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

626 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińskiego

Czechów,Lublin

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne, przestronne i ciche mieszkanie. Od zaraz! Pilne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w bliskiej okolicy Tesco, obi, akademików I Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego kul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawinowa

Czechów,Lublin

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 80 m2 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, holl, wc, łazienka (oddzielnie), balkon, wysoki parter/4p. W bardzo dobrym stanie po kapitalnym remoncie, okna pcv, parkiet, terakota, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołkowa

Sławin,Lublin

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 59,6 mkw. stanowiące odrębną własność we współdomie typu segment czterorodzinny. Budynek (1/2 bliźniaka znajduje się na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fantastyczna

Czuby,Lublin

283 800 zł66 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowe okna, drzwi i podłogi. Blisko Szkoła Podstawowa i Gimnazjum z basenem. W pobliżu Politechnika i miasteczko akademickie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Felin

Felin,Lublin

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie odnowione,czyste,słoneczne,duża kuchnia, osobne wc , szafa wnękowa, ładne pokoje.Mieszkanko umeblowane.Spokojna okolica ,blisko do lokalnych sklepików,poczta,komunikacja miejska. Po wiecej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdan Tatarski

Bronowice,Lublin

300 000 zł63 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Pilnie sprzedam z powodu wyjazdu! atrakcyjna lokalizacja ,blisko szkoła,przedszkole,sklepy,blok ocieplony,okna drewniane,glazura,terakota,parking przed blokiem ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Inżynierska

Wrotków,Lublin

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże, dwustronne, słoneczne mieszkanie w doskonałym stanie do natychmiastowego zamieszkania bez żadnych inwestycji. Przestronne i dobrze zagospodarowane, z ciekawą i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białostocka

Węglin,Lublin

519 000 zł89 m² 5 831,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Pilnie sprzedam słoneczne i przytulne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy. Mieszkanie dwupoziomolwe komfortowe, bardzo zadbane. Nie wymaga nakładów finansowych. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

598 000 zł79 m² 7 569,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w cichej okolicy .Okna wychodzą na południe i zachód. Ogrzewanie zi ciepła woda z pieca z zasobnikiem wody.Pokoje 26,5m, 17,5m ,10,5m.Kuchnia 9m. wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

800 zł47 m² 17,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie (nowe okna, parkiet + terakota, nowa armatura łazienkowa itp.) do wynajęcia od zaraz! Blisko centrum, dobra komunikacja, w pobliżu sklepy i usługi. Możliwość wstawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po cz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Widok,Lublin

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

umeblowane, parkiety, duża kuchnia 16 m.kw. , atrakcyjna lokalizacja, dostępne z garażem,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam serdecznie, mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 60 m2 (os. Czuby Widok) Rok budowy 1989. Piętro 3 z 4. Blok - wielka płyta niedawno zmodernizowany. Cena to 310.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, 50m2, jasne, rozkładowe (usytuowane na dwie strony bloku - wschodnią i zachodnią -co stwarza ciekawe oświetlenie w mieszkaniu o każdej porze dnia). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakopiańska

Czechów Północny,Lublin

280 000 zł59 m² 4 745,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w bloku z 1984 roku. Bardzo cicha i zielona okolica na górnym Czechowie na ul. Zakopiańskiej. Bardzo blisko znajdują sie dwie pętle autobusowe. Mieszkanie bardzo ciepłe zimą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Felin

Felin,Lublin

1 600 zł72 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w ocieplonym, ceglanym bloku na kameralnym, cichym osiedlu. Wykonczone w dobrym standardzie i dostepne od konca marca 2010. Po detale prosze o kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sympatyczna

Czechów,Lublin

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Widok z okien na całe osiedle. Tereny zielone, wąwóz w odległości 100m. Mieszkanie wymaga malowania. Terakota w przedpokoju, kuchni i łazience. Mili i spokojni sąsiedzi. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Botanik

Botanik,Lublin

685 000 zł79 m² 8 670,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie nowoczesne, przestronne, ekskluzywne, w ładnej dzielnicy. Całkowicie wyposażone,wysoki standard,w nowym budownictwie (2006rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okna drewnianie, blok ocieplony. Cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

380 000 zł67 m² 5 671,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Po remoncie, szafy w zabudowie, drzwi antywłamaniowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewierzan

Sławin,Lublin

389 000 zł98 m² 3 969,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w budowie - termin realizacji XII 2010. W cenie mieszkania strych do zagospodarowania (ok. 50 mkw) oraz garaż w budynku. Więcej szczegółów na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie trzypokojowe w tym pokój z aneksem kuchennym wielkość pomieszczeń - pokój z aneksem 18m , pokoje 10m i 7m , łazienka 5m , balkon 9m Łazienka ,przedpokój ,kuchnia ,balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Botanik,Lublin

146 000 zł65 m² 2 246,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie tbs, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biedronki

Czuby,Lublin

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam miaszkanie 3-pokojowe (parter) o pow. 64,5m2 Czuby os. Łęgi. Widna, umeblowana kuchnia, łazienka i wc osobno,garderoba, bardzo duży balkon, przynależna piwnica (3,42m2), na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Snopkowska

Wieniawa,Lublin

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia bardzo ładne mieszkanie o wysokim standardzie. 3 pokoje (w tym otwarta kuchnia), jasne i bardzo funkcjonalne. Nowa zabudowa kuchni (na wysoko polysk) Nowa armatura lazienkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

400 zł48 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia ok 10 m2 w mieszkaniu 48m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka). W Centrum Lublina, bardzo dobre połączenie z całością miasta. Mieszkanie na 2 piętrze. Właścicielka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Szerokie,Lublin

358 400 zł64 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok 3-kontygnacyjny (wysoki parter, piętro, poddasze) usytuowany na 20 arowej działce w sąsiedztwie budownictwa jednorodzinnego, w 2007r. wykonane ocieplenie i nowa elewacja. Pokoje 21m;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Śródmieście,Lublin

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie w samym centrum Lublina. 2 minutki od Placu Litewskiego. Dwa pokoje niezależne, pokój dzienny przejściowy - przejście do pozostałych pokoi i aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

270 000 zł71 m² 3 802,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

mieszkanie zadbane pierwotnie 4 pokoje po remoncie 3 duży salon parkiet, sufit podwieszany.Blok monitorowany,miejsca parkingowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczytowa

Czuby,Lublin

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcie w Lublinie przy ulicy Szczytowej (dzielnica Czuby). Mieszkanie jest 3 pokojowe z oddzielną toaletą oraz łazienką i przestronnym korytarzem oraz balkonem.