dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

626 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bronowice,Lublin

499 000 zł58 m² 8 669,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz aktywności a brakuje Ci motywacji? To mieszkanie na 4 piętrze jest idealne dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,56m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie - ul. Strzembosza, lublin (ponikwoda) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w nowoczesnym budynku ul. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

688 113 zł56 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania , pięknie urządzone i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Lublinie jaką jest Węglinek Południowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

464 500 zł47 m² 9 882,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

681 000 zł64 m² 10 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 20 Kwietnia włącznie! okazja! zapisz się na dzień otwarty 20 kwietnia! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Bronowicach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na pierwszym półpiętrze 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 58 m | ul. Onyksowa - Węglinek Oferujemy przestronne, bardzo dobrze wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

475 000 zł43 m² 11 049,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Krańcowej w Lublinie. Nieruchomość została odnowiona pod klucz i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

385 000 zł49 m² 7 903,92 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Kalinowszczyzna ul.Lwowska Usytuowane jest na parterze o powierzchni 48 m . Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Kalinowszczyzna,Lublin

489 931 zł54 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,75 m położone przy ul. Krzemienieckiej w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

559 998 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,83 m2 na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Rury- spółdzielnia mieszkaniowa lsm. Lokal o powierzchni 46 m2 usytuowany jest na 2 piętrze w niskim bloku bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

GMam do zaoferowania gotowe mieszkanie 3-4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, usytuowane na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

3 500 zł52 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m , zaprojektowane przez uznaną projektantkę wnętrz. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Sławin,Lublin

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z tarasem 16m2 w dzielnicy Sławin! W skład nieruchomości zaliczamy: - salon 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduje się na III piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Lublin

650 000 zł90 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 89,5m położonego na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Lublin

539 000 zł58 m² 9 285,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 58m2 zlokalizowaną na parterze w kamienicy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: pokój z salką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Wieniawskiego,Lublin

497 538 zł62 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku przy ul. Koncertowej 7, górny Czechów. Obecny układ mieszkania to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

520 132 zł48 m² 10 731 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierewszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

499 900 zł63 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej ofercie! Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Czechów,Lublin

559 000 zł48 m² 11 597,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i wc. Trzecie piętro w niskim bloku bez windy. Widok z balkonu- strona wschodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

759 100 zł69 m² 10 949,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Nowe, niepowtarzalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

610 300 zł56 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokoje, centrum, dla rodziny, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

668 200 zł64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie! super Oferta! Dwa balkony! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01.45 - 3-pokojowe o powierzchni 64,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

602 559 zł57 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

529 864 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,52 m2 na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Słowackiego,Lublin

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Uwaga - okazja! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze bloku przy ul. Balladyny. Osiedle Słowackiego w dzielnicy lsm, sąsiadujące z Miasteczkiem Akademickim. Mieszkanie po częściowym remoncie, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 57,96 m , położonego na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

499 000 zł65 m² 7 732,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej - Lublin, czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tatary,Lublin

429 900 zł45 m² 9 532,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Tatary. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w bloku. Mieszkanie: mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

448 000 zł61 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23 m2. Jego układ gwarantuje wygodę w przypadku ewentualnych przeróbek. Oferujemy mieszkanie trzypokojowe, z widokiem na las, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

2 100 zł49 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na Miasteczku Uniwersyteckim, tuż obok rektoratu umcs. 1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1971 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wieniawa | ul. Przy Stawie | 60 m2 + 2 miejsca parkingowe Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

675 537 zł68 m² 9 949 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariańska

Czechów,Lublin

3 000 zł69 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na wynajem Lublin, czechów, ul. Mariańska 9 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z dużą przestrzenią, oddzielnymi pokojami i pełnym wyposażeniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

511 111 zł44 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Rury,Lublin

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferowana nieruchomość to słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na osiedlu lsm (ul. Grażyny). Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

420 000 zł46 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 45,8 m2 - lsm, lublin. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu lsm w Lublinie. Nieruchomość usytuowana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij