dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

626 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

626 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

559 007 zł50 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Wolińskiego inwestycja firmy Żagiel Dom (jeden z najlepszych deweloperów w Lublinie) na nowo wybudowanym osiedlu Active City na Wrotkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

405 000 zł48 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Odlewniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Lublin

650 000 zł75 m² 8 633,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferuję mieszkanie w samym sercu Lublina, w bezpośredniej lokalizacji Placu Litewskiego. Zadbana, klimatyczna kamienica! Miejsca parkingowe za bramą sterowaną pilotem! Bez piecyka gazowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

845 000 zł91 m² 9 265,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Ponikwoda,Lublin

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Ponikwoda przy ulicy Bluszczowej 2a. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą, jednostronne skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Rury,Lublin

1 800 zł48 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 48,35m2 położone na II p w wieżowcu przy ulicy Zachodniej 4 w dzielnicy lsm w Lublinie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Tatary,Lublin

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po remoncie przy ul Gospodarzej w Lublinie. Nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja 5 minut do przystanku gdzie kursuje 10 linii mpk. 10-15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

662 000 zł64 m² 10 306,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbarska

Kośminek,Lublin

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Garbarskiej 18b, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

630 000 zł68 m² 9 320,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,59m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1949 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach na spokojnym, zielonym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: mieszkanie po generalnym remoncie!, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Czuby,Lublin

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie na ul. Radości , osiedle Czuby, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie blisko Uniwersytetu Medycznego. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie składające się z 3 pokoi, łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

866 432 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabędzia

Bronowice,Lublin

495 000 zł49 m² 10 172,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bronowice jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie jest odnowione, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Rury,Lublin

487 000 zł58 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,9m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedle Krasińskiego - ul. Krasińskiego. 10 minut od Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Czechów,Lublin

599 000 zł60 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Moniuszki,Lublin

469 000 zł57 m² 8 286,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu położone na Czechowie (osiedle Moniuszki). Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z dwiema windami. Na powierzchni 56,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

628 220 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej, na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

457 000 zł64 m² 7 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Czuby Południowe,Lublin

519 000 zł61 m² 8 520,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,91 m2, położone w Lublinie, w cenionej i zielonej dzielnicy Czuby Południowe, przy ul. Perłowej. Lokal mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

620 795 zł60 m² 10 262,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

722 898 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,02 m2 położone przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduję się na piątym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Bronowice,Lublin

541 858 zł54 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 w nowej inwestycji na Wyścigowej, bardzo blisko centrum Lublina. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

1 140 000 zł72 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

575 000 zł65 m² 8 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 r. (po remoncie dachu). Dzielnica : Śródmieście. Ulica : Obywatelska Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ponikwoda,Lublin

641 984 zł57 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,32m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

570 826 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,42m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 33,23m2. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 46,81 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i zachód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

711 424 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,52 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

379 999 zł28 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

604 143 zł57 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

355 375 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 28,43m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, z ogródkiem 28,88m2, na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

669 700 zł60 m² 11 461,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,20 m położone w Lublinie na kameralnym osiedlu Nowe Sokolniki przy ul. Wyścigowej. Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

595 000 zł48 m² 12 357,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m2 położone w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie mieści się na pierwszym pietrze(lub bardzo wysokim parterze nad lokalami usługowymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Za Cukrownią,Lublin

385 000 zł52 m² 7 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do adaptacji trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.52m2 na parterze w spokojnej ale prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem - Wrotków, ul. Wolińskiego | 2024 r. | klimatyzacja | Garaż podziemny Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - bez remontów, bez stresu, w świetnej.